Szybki kontakt

HermesSQL – NOWOCZESNY SYSTEM ERP

Program ERP HermesSQL dostarcza sprawdzone rozwiązania wspierające nowoczesne metody zarządzania firmą. Obsługuje i jednocześnie integruje wszystkie kluczowe obszary: sprzedaż, dystrybucję, e-commerce (B2B, EDI), zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, produkcję, usługi, kadry i płace oraz finanse i księgowość. Dzięki temu pozwala w pełni kontrolować sytuację w przedsiębiorstwie.

Ważnym elementem programu jest jego analityczna część, która zawiera różnorodne analizy i raporty stanowiące podstawę do podejmowanie lepszych i szybszych decyzji biznesowych. Współpracuje z nowoczesną platformą BI – Qlik, która daje ogromne możliwości w zakresie projektowania zaawansowanych, interaktywnych analiz i kokpitów menadżerskich, za pomocą których firmy mogą łatwiej przewidywać i kształtować swój biznes.

Cała konstrukcja systemu HermesSQL oraz wszystkie jego funkcjonalności zaprojektowane są w taki sposób, aby umożliwić wzrost kluczowych wskaźników biznesowych wpływających na wynik ekonomiczny firmy. Efektem takiego podejścia jest: zwiększenie wydajności pracy, lepsza organizacja procesów, możliwość optymalizacji kosztów i zwiększenia zysków firmy.

HermesSQL dobrze wdrożony i efektywnie wykorzystywany przynosi firmie szybkie i konkretne korzyści biznesowe.

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA HERMESSQL

Poznaj dostępne rozwiązania!

KORZYŚCI Z WDROŻENIA SYSTEMU ERP

Zwiększenie sprzedaży

16 – 28%

Zwiększenie wydajności

10 – 16%

Zmniejszenie kosztów zakupu

7 – 11%

Zmniejszenie zbędnych zapasów

17 – 75%

(Wg badań organizacji APICS)

Czym jest i jak działa system ERP?

ERP, czyli Enterprise Resource Planning, tłumaczy się jako „planowanie zasobów przedsiębiorstwa”. Niezależnie od wielkości, każda firma posiada zasoby, np.: ludzkie (pracowników), rzeczowe (surowce, urządzenia, gotowe produkty) i finansowe. Na co dzień, w każdym przedsiębiorstwie, zarządza się zgromadzonymi zasobami. Są one wykorzystywane do osiągnięcia wcześniej założonych celów. System klasy ERP HermesSQL wspomoże zarządzanie wszystkimi obszarami funkcjonowania Twojej firmy.

Nasze oprogramowanie ERP nieprzypadkowo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Dzięki niemu możliwe jest zintegrowanie działań poszczególnych działów firmy. Wiele przedsiębiorstw korzysta jednocześnie z różnych rozwiązań informatycznych, które są dedykowane poszczególnym działom. Przepływ informacji między tymi działami nie zawsze odbywa się szybko i sprawnie, a to z uwagi na brak integracji poszczególnych systemów.

HermesSQL jest systemem zintegrowanym. Poszczególni pracownicy Twojej firmy mogą uruchomić zarówno moduł oprogramowania, z którego korzystają na co dzień, jak i pozostałe wykorzystywane w firmie. Wdrożenie systemu klasy ERP sprawi, że wymiana informacji zostanie usprawniona, a dodatkowo możliwe jest efektywniejsze, całościowe zarządzanie poszczególnymi procesami.

Możliwości i zastosowanie systemów ERP

Wielu przedsiębiorców błędnie zakłada, że programy ERP są dedykowane jedynie korporacjom i dużym firmom. Faktycznie, to właśnie tam są wykorzystywane najczęściej, ale również mniejsze firmy mogą odnieść spore korzyści ze stosowania systemów ERP. Szczególnie dotyczy to organizacji, których struktura jest rozproszona. Twoi pracownicy pracują w różnych miastach lub często są poza siedzibą firmy? Program ERP jest narzędziem, które umożliwi im szybką i sprawną wymianę informacji.

Jeśli chcesz mieć lepszą kontrolę nad wydatkami, a jednocześnie móc optymalizować koszty prowadzenia działalności – ERP HermesSQL to doskonałe rozwiązanie. Jedna baza informacji pozwala wyeliminować mylne decyzje i kosztowne błędy. Z drugiej strony pracownicy mogą sprawniej niż dotychczas realizować zamówienia. Usprawnione zostają również logistyka i wykorzystanie powierzchni magazynowej. Wszystko to przekłada się na podniesienie poziomu obsługi i zadowolenia klientów.

Nowoczesne systemy informatyczne ERP pozwalają także lepiej zarządzać zasobami ludzkimi. Twój dział kadrowy czy księgowy będzie mógł efektywnie planować czas pracy pracowników. Nasze moduły przeznaczone do prowadzenia księgowości i obsługi kadrowo-płacowej są zawsze zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi. Prowadzona w sposób elektroniczny dokumentacja przełoży się też na oszczędność czasu i materiałów biurowych.

Ponadto HermesSQL pozwala gromadzić dane, które mogą następnie zostać wykorzystane podczas rozmaitych analiz. To przełoży się na podejmowanie trafniejszych decyzji biznesowych. Proces decyzyjny jest wspierany poprzez integrację z platformą BI – Qlik.

Budowa ERP – wiele modułów to za mało

Programy klasy ERP są tworzone z myślą o sprawnym przepływie informacji w organizacji i usprawnieniu podejmowania decyzji. Czy istnieje zatem jeden, uniwersalny ERP dla firm? Odpowiedź brzmi nie. Ponieważ potrzeby przedsiębiorstw są różne, na rynku dostępne są systemy ERP o różnej funkcjonalności. Najczęściej właściciele firm wybierają wśród wielu modułów, które mogą, ale nie muszą być firmie potrzebne. W wielu przypadkach to jednak zbyt mało. Coraz częściej przedsiębiorcy klucza do sukcesu upatrują w nowoczesnym modelu zarządzania. Jednak aby oprogramowanie ERP można było uznać za elastyczne, jego architektura powinna być otwarta. Wówczas możliwa jest rozbudowa programu. Nawet o bardzo nietypowe rozwiązania. Programy ERP o takiej architekturze będą „rosły” wraz z Twoją firmą. Dzięki temu możesz uniknąć sytuacji, w której dobrze znany przez pracowników system będziesz musiał zastąpić nowym, bo dotychczasowy nie jest w stanie sprostać zmieniającym się oczekiwaniom.

Program HermesSQL jest przykładem oprogramowania ERP o otwartej strukturze. Jak wszystkie programy ERP, integruje on kluczowe obszary przedsiębiorstwa. Jest wyposażony w moduły dla różnych działów, np.: sprzedaży, zaopatrzenia, finansów czy księgowości. To, co wyróżnia system Hermes, to użyta przez nas technologia. Dzięki używanym przez nas narzędziom deweloperskim jesteśmy w stanie stworzyć, a następnie zintegrować z pozostałymi modułami indywidualnie dostosowane do potrzeb konkretnej firmy środowiska rozszerzeń. W efekcie program Hermes sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości, wdrożonego sposobu zarządzenia i branży, w której ono działa.

Chcesz umówić się na prezentację systemu lub zamówić wersję demo?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!