Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

PROGRAMY DLA MAŁYCH FIRM

 

Poznaj linię profesjonalnych programów MiniCorax i Corax stworzoną z myślą o mikro i małych firmach.

 

Są to nowoczesne i proste w obsłudze systemy, które zyskały uznanie wielu właścicieli, przedsiębiorców, księgowych, kadrowych a także zwykłych użytkowników. Dziś z systemów MiniCorax i Corax korzysta kilka tysięcy małych przedsiębiorstw.

 

Teraz mamy atrakcyjną promocję dla Ciebie – RABAT 20%!

i pakiety promocyjne ! Czytaj dalej!

Programy systemy erp dla małych firm

PROGRAM DLA MIKROFIRM – MINICORAX

MiniCorax to popularny i stosunkowo niedrogi program dla małych podmiotów gospodarczych i nowopowstałych firm. Posiada nowoczesną a zarazem praktyczną i wygodną w użyciu funkcjonalność. Dzięki niej Twoja praca stanie się łatwiejsza i lepiej zorganizowana!

Dostępne w systemie rozwiązania umożliwiają pełną obsługę firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Modułowa budowa programu zapewnia wybór rozwiązań adekwatnych do potrzeb firmy. Program dostępny jest w atrakcyjnych pakietach promocyjnych.

PROGRAM DLA MAŁYCH FIRM – CORAX

Corax to program dla firm poszukujących kompleksowych i niezawodnych rozwiązań do obsługi i prowadzenia małego przedsiębiorstwa. Sprawdza się w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, elastycznością i intuicyjnym sposobem obsługi. W odróżnieniu od MiniCoraxa, który jest jego mniejszym odpowiednikiem, pozwala prowadzić sprzedaż, zakupy oraz związane z nimi obligatoryjne rozliczenia nie tylko w PLN, ale także w walutach obcych. Posiada także specjalną wersję zaprojektowaną dla biur rachunkowych.

Wybierz program i dopasuj moduły do swoich potrzeb!

MINICORAX – Program Dla MikroFirmy

od 390zł netto

> Sprawdź cennik!

Do 20 środków trwałych
Do 50 środków trwałych

Max. do 3 użytkowników

Edytor widoków i wydruków

X

CORAX – Program Dla Małej Firmy

od 1.500zł netto

> Sprawdź cennik!

Do 20 środków trwałych
Do 50 środków trwałych
Do 200 środków trwałych

Max do 20 użytkowników

Pakiet rozszerzony

X

DODATKOWE KORZYŚCI!

Wybierając program MiniCorax lub Corax dodatkowo otrzymujesz bezpłatny abonament na aktualizacje na okres 12 miesięcy!

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.