Weź udział w Bezpłatnym Webinarium „Kiedy warto przejść z Excela na System ERP?” – 22.05.2024

30 lat na rynku
Humansoft Sklep Internetowy

System ERP E-commerce

Chcesz uruchomić nowoczesny sklep internetowy? Interesuje Cię integracja sklepu z systemem ERP, Allegro, BaseLinker, porównywarkami ceny i innymi kanałami sprzedaży?

Poznaj Humansoft e-Sklep, który pozwala prowadzić profesjonalną sprzedaż produktów w internecie. Nowoczesny, prosty w obsłudze, posiadający liczne integracje – będzie najlepszym wyborem dla Twojej firmy!

Zamów demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

  Najważniejsze funkcje

  integracja-z-systemem-2

  Integracja z System ERP

  pełna integracja z system ERP HermesSQL, Corax, MiniCorax, automatyczny import e-zamówień, eksport kategorii i kartotek produktowych, kontrola stanów magazynowych, rezerwacje

  integracja-z-allegro-2

  Integracja z Allegro i BaseLinker

  eksport kartotek, zarządzanie zamówieniami, kontrola stanów magazynowych, import zamówień do systemu

  promocje

  Bestsellery, promocje, wyprzedaże

  zarządzanie sprzedażą produktów, promocje czasowe, nadawanie etykiet Bestseller, Wyprzedaż, Produkt dnia itp.

  porownywarki

  Porównywarka produktów

  wbudowana porównywarka sklepowych produktów, możliwość porównywania dowolnych towarów

  powiazane-produkty

  Powiązane produkty

  możliwość powiązania i wyświetlania towarów podobnych lub komplementarnych

  szybkie-platnosci

  Szybkie płatności

  Przelewy 24 – przelewy elektroniczne, BLIK, Dotpay, PayPal, PayU, ecard, identyfikacja form płatności w systemie

  przesylki-kurierskie

  Przesyłki kurierskie

  Integracja DPD, InPost, DHL, GLS, UPS itp.,  generowanie listów przewozowych i etykiet, automatyczne doliczanie kosztów przesyłki do zamówienia

  sms

  Powiadomienia e-mail i sms

  automatyczne informowanie klienta o szczegółów zamówienia, statusie przesyłki, wystawionym dokumencie sprzedaży, tworzenie własnych, dowolnych powiadomień

  hosting-2

  Hosting i asysta

  domena z SSL, nieograniczony dostęp do powierzchni dyskowej, własny opiekun, własne konto w systemie zgłoszeń, statusy zgłoszeń

  System ERP dla sklepu internetowego

  Na przestrzeni ubiegłych lat obserwujemy gwałtowny wzrost “ecommerców”, czyli sklepów działających w sieci. Rosnąca konkurencja powoduje, że monitorowanie danych sprzedażowych oraz optymalizacja i automatyzacja procesów od fakturowania po wysyłkę towaru staje się niezbędna. Wiele z firm boryka się też z poważnymi wyzwaniami logistycznymi. Odpowiadamy na te potrzeby, oferując wspieranie wewnętrznych procesów sklepu internetowego przez nasz autorski system ERP dopasowany do potrzeb branży e-commerce.

  Co to jest system ERP?

  System ERP (ang. Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie, którego zadaniem jest agregacja oraz integrowanie ze sobą danych pochodzących z różnych działów firmowych. Pomaga ono w osiąganiu stawianych celów rozwojowych, wytyczaniu i monitorowaniu KPI. W praktyce system ERP pozwala na płynną wymianę informacji między działem zamówień, księgowością, magazynem czy działem produkcji. Informacje wprowadzone w jednym z modułów stają się widoczne od razu dla wszystkich użytkowników systemu, co pozwala na skrócenie czasu realizacji zamówienia i przekłada się na wzrost zadowolenia odbiorcy końcowego i przyczynia się do spełnienia wymagań klientów.

  Wraz z rozwojem sprzedaży online stosowanie rozwiązań takich, jak ERP staje się niezbędne, ponieważ ilość informacji dostępnych w poszczególnych systemach sklepu internetowego rośnie w zawrotnym tempie. Priorytetem staje się optymalizacja procesów oraz śledzenie działań konkurencji. Szukanie rozwiązań na własną rękę często działa nieefektywnie. Dlatego do przenoszenia znacznej części biznesu do świata online lepiej skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.

  Rozwiń

  Dlaczego warto zaimplementować system ERP do sprzedaży online?

  Rozwój sklepów internetowych w dużej mierze zależy od zapewnienia szybkiego obiegu informacji, które powinny być w 100% rzetelne. System ERP dla ecommerce ma za zadanie ułatwić realizację procesów związanych z przyjmowaniem i obsługą zamówień oraz zwrotów i reklamacji towaru. Zamiast nieefektywnego przekazywania informacji otrzymujesz:

  • optymalizację wewnętrznych operacji;
  • szybszą kompletację zamówień online;
  • tworzenie planów sprzedażowych;
  • lepsze planowanie zapotrzebowania materiałowego i mniej zalegających zapasów;
  • szybkie lokalizowanie towarów na półkach magazynowych.

  Integracja ERP z pozostałymi modułami obsługi biznesowej, jak CRM czy WMS tworzy jeden, prężnie rozwijający się organizm. Wszystko to przekłada się na wzrost konkurencyjności sklepu i spełnianie wymagań klientów, a co za tym idzie – większe obroty.

  Pomyłka wynikająca z nieefektywnego przekazywania informacji pociąga za sobą wymierne straty wizerunkowe. Wczesne wykrywanie błędów pozwala na zwiększenie efektywności pracowników oraz obniżenie kosztów prowadzenia działalności e-commerce.

  W jaki sposób nasz system ERP wspiera funkcjonowanie sklepów internetowych?

  Sklepy internetowe z systemem ERP korzystają z systemów ERP w celu zwiększenia produktywności. Wsparcie cyfrowe można rozpatrywać na kilku płaszczyznach.

  Obsługa magazynów i zamówień

  Z systemem HermesSQL zoptymalizujesz zamówienia oraz stany magazynowe poprzez:

  • zarządzanie asortymentem towarów nawet dla kilku magazynów;
  • monitorowanie trendów sprzedażowych;
  • generowanie dokumentów magazynowych (przychodu, rozchodu oraz przesunięcia);
  • optymalizację procesów zwrotów i reklamacji;
  • wycenę zawartości magazynu, niezależnie od tego, jak szeroka gama produktów znajduje się w asortymencie;
  • łatwiejsze poszukiwanie nowych kanałów dostaw.

  Zarządzanie produktami

  konieczność poszukiwania dróg prowadzących do konsumenta w obliczu obecnych trendów jest niezbędna, aby wyprzedzić konkurencję. System ERP dla e-commerce gwarantuje szereg korzyści m.in.:

  • zarządzanie cenami towarów w sklepie z uwzględnieniem rabatów i akcji promocyjnych;
  • nowatorski konfigurator produktów;
  • usprawnioną obsługę klienta poprzez generowanie dokumentów sprzedażowych (paragony, faktury, proformy, korekty).

  Zadaniem systemów ERP jest też obsługa kilku sklepów internetowych z poziomu jednej platformy. Wykorzystuj nowe technologie i automatyzację procesów do prowadzenia sklepów zagranicznych i krajowych.

  Integracja sklepu internetowego

  Doskonale wiemy, że wdrożenie ERP w e-commerce powinno ułatwić prowadzenie sklepu internetowego i służyć poprawie doświadczeń klientów. Dlatego nasze rozwiązania oferują technologiczne innowacje w zakresie:

  • obsługi i konfiguracji wielu instancji sklepów internetowych;
  • przesyłania stanu towarów i kartotek między magazynem z e-sklepem;
  • zakładania kart dla klientów korzystających z usługi;
  • integracji z popularnymi platformami sprzedażowymi.

  Księgowość e-sklepu

  Systemy ERP w branży e-commerce są wdrażane również w celu zautomatyzowania księgowości. System wspierający komunikację między sklepem, a bankami to zbyt mało, niezbędna jest automatyzacja dotychczasowych procesów. Nasze rozwiązania pozwalają na:

  • integrację ERP z systemami bankowymi;
  • eksport dokumentów związanych z płatnościami i łatwiejszą współpracę z księgowością;
  • monitorowanie rozliczeń za poszczególne zamówienia.
  Zwiń
  Z jakich modułów może składać się oprogramowanie ERP dla sklepu internetowego?

  Kiedy biznesowym priorytetem staje się dynamiczny rozwój działalności, warto rozważyć wdrożenie ERP dla wyłącznie poszczególnych obszarów, istotnych z punktu widzenia e-biznesu. Wspieranie wewnętrznych procesów powinno skupiać się na:

  części sprzedażowej i finansowej
  wsparciu magazynu i logistyki
  księgowości oraz kadrach i placach
  obsłudze relacji z klientami
  współpracy z BaseLinker, Sellasist

  Opinie klientów

  e-Sklep wdrożyliśmy w marcu 2020 roku. Od tej pory zrealizowaliśmy za jego pomocą i BaseLinker ponad 27 tysięcy zamówień.
  Klienci zadowoleni są z naszej szybkiej i profesjonalnej obsługi, a my z wyboru sklepu internetowego, który nas w tym wspiera.

  Bogdan Maciąg
  Właściciel Lider Hurt

  Miło zaskoczyła nas szybka reakcja serwisu i pomoc od opiekuna, który zna i rozumie specyfikę naszych działań. Odkąd posiadamy rozwiązanie firmy Humansoft sprawnie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zamówień, utrzymując stany magazynowe pod pełną kontrolą.

  Krzysztof Gołosko
  Właściciel BICAR

  Integracja oprogramowania ERP z innymi narzędziami Humansoft

  Firma Humansoft wspiera właścicieli sklepów internetowych na wielu płaszczyznach równolegle. Wdrożenie systemu ERP pomaga w sukcesywnym gromadzeniu danych. Narzędzie, które oferujemy, może współpracować z e-sklepem, platformą B2B, BaseLinker oraz Sellasist. Posiada również moduł WMS dla usprawnienia procesu obiegu kompletacji zamówień oraz wysyłki towarów.

  Dodatkowo analizowanie danych i raportów staje się prostsze, ponieważ najważniejsze informacje są podane w przystępnej formie. Można je też wykorzystać jako źródło dla oprogramowania Qlik, w celach zaawansowanej analityki sprzedażowej.

  Odkryj idealne ERP dla Twojego sklepu internetowego i postaw na doskonalenie systemów informatycznych. Poznaj HermesSQL. Nasi specjaliści przeprowadzą wdrożenie ERP szybko, bez obciążania dotychczasowych procesów biznesowych.

  Obsługuj wszystkie kanały sprzedaży w jednym systemie!

   

  Zacznij działać już dziś!

  Umów prezentację e-Sklepu