Szybki kontakt

PLATFORMA HUMANSOFT B2B

Platforma Humansoft B2B to nowoczesna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej pozwalająca w prosty i efektywny sposób obsłużyć odbiorców hurtowych i dystrybutorów.

Automatyzuje proces składania zamówień, co pozwala firmie zmniejszyć koszty obsługi i komunikacji prowadzonej z partnerami handlowymi. Umożliwia także zwiększenie częstotliwości składania zamówień, dzięki prowadzeniu sprzedaży non stop, 7 dni w tygodniu. Ściśle współpracuje z programem Corax.

Możliwości, jakie daje Platforma Humansoft B2B:

Prowadzenie sprzedaży w modelu B2B w trybie 24/7/365

Pełna automatyzację procesu przyjmowania zamówień od hurtowników i dystrybutorów

Dostęp klientów do aktualnych informacji na temat produktów, stanów magazynowych oraz cen uwzględniających indywidualne rabaty, promocje, cennik klienta

Możliwość oznaczania towarów specjalnymi etykietami wspierającymi sprzedaż, np.: nowość, promocja, wyprzedaż, polecane

Dodawanie produktów do ulubionych

Możliwość tworzenia wzorów koszyków zakupu

Obsługa historii zamówień oraz stanu rozrachunków

Możliwość sprawdzenia daty najbliższej dostawy towaru

Wygodne zarządzanie treściami marketingowymi oraz elementami graficznymi

Zarządzenie dostępem do portalu B2B

Statystki użytkownika

Obsługę portalu w języku angielskim

Integralną częścią oferty Humansoft B2B jest i-Usługa. Dzięki niej możemy zagwarantować Ci nie tylko sprawnie przeprowadzony proces konfiguracji serwera i instalację niezbędnych komponentów optymalnie dopasowanych do Twoich potrzeb i wymagań B2B, ale także stałą profesjonalną opiekę naszego specjalisty.

W ramach I-Usługi otrzymasz dostęp do dedykowanego serwera wirtualnego, na którym zainstalowana będzie platforma B2B oraz asystę techniczną, której celem jest utrzymanie ciągłości pracy B2B oraz płynnej wymiany danych z systemem Corax. Zobacz więcej.

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.