Weź udział w Bezpłatnym Webinarium „Kiedy warto przejść z Excela na System ERP?” – 22.05.2024

30 lat na rynku
Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?
Humansoft Webinary i szkolenia Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?

Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?

Nagranie webinarium dla firm produkcyjnych

Zarządzanie produkcją i magazynami wymaga szczegółowej analizy i dobrego planowania. Musi uwzględniać wszystkie czynniki, takie jak dostępność surowców, wymagania klientów, czas realizacji zamówienia, dostępne zasoby oraz ograniczenia. Potrzebuje skoordynowania procesów i wielu czynników, by ostatecznie zapewnić sprawny proces produkcji oraz optymalne wykorzystanie zasobów.

Kompleksowy system ERP do zarządzania produkcją z wbudowanym WMS, zapewnia przedsiębiorstwom lepszą kontrolę nad procesami produkcyjnymi i możliwość monitorowania wydajności. Oferuje również dane i raporty, które pozwalają na szybkie i łatwe analizowanie wybranych aspektów produkcji. WMS z kolei pozwala firmom produkcyjnym zarządzać magazynami, aby zapewnić ciągłość produkcji.

System ERP obsługuje obszary powiązane z produkcją, takie jak jak zaopatrzenie, sprzedaż i księgowość. Dzięki temu usprawnia procesy i automatyzuje przepływ informacji pomiędzy działami przedsiębiorstwa.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrania webinarium, podczas którego omawiamy i pokażemy możliwości kompleksowego systemu ERP z wbudowanym WMS. Na przykładzie wdrożenia w firmie produkcyjnej, pokazujemy jak można zapanować nad produkcją i magazynami, wykorzystując pracę na jednym systemie ERP.

Będziemy mówić m.in.: o obiegu dokumentów w systemie ERP, przedstawimy funkcjonalność programu w zakresie identyfikacji materiałów i wyrobów z wykorzystaniem etykiet GS1, pokażemy w jaki sposób system upraszcza pracę na produkcji i magazynach oraz jak automatyzuje tworzenie i wysyłanie raportów oraz powiadomień e-mail /SMS.

Agenda:

 • Automatyzacja procesu rejestracji zamówień klientów w systemie ERP
 • Tworzenie zleceń produkcyjnych wraz z przewodnikami
 • Automatyzacja procesów dzięki wykorzystaniu Mobilnego Magazyniera, czyli od zamówień materiałów i surowców poprzez ich wydanie na produkcję
 • Rozliczanie pracy na hali produkcyjnej (panele produkcyjne)
 • Przygotowanie wysyłek do odbiorców oraz zakres integracji systemu ERP z aplikacjami firm kurierskich i spedycyjnych
 • Systemowe raporty i analizy ułatwiające zarządzanie produkcją i magazynami

Zapraszamy:

 • Właścicieli i Prezesów firm produkcyjnych
 • Dyrektorów i Kierowników Produkcji
 • Dyrektorów i Kierowników Magazynów
 • Dyrektorów i Kierowników Logistyki
 • oraz wszystkie osoby odpowiedzialne za zarządzanie produkcją i magazynami

Patronat:

PROWADZĄCY WEBINARIUM:
2D0A4992a
Artur Jesionek

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Koordynator projektów IT w firmie Humansoft. Posiada 15-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami (WMS), zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi. Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.

Zobacz wszystkie wpisy autora
2D0A5261a
Rafał Kapusta

Koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją

W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft. Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?
Nagranie dostępne jest poniżej.
Nie czekaj!
Umów bezpłatną prezentację systemu!