30 lat na rynku
Humansoft Kalkulator ERP – oblicz koszt wdrożenia systemu ERP HermesSQL

Kalkulator ERP – oblicz koszt wdrożenia systemu ERP HermesSQL

  Kalkulator ERP
  Dane podstawowe
  Krok 1 / 3
  • Dane podstawowe
  • Zakres wdrożenia
  • Dane kontaktowe

  Kalkulator ERP
  Zakres wdrożenia
  Krok 2 / 3
  • Dane podstawowe
  • Zakres wdrożenia
  • Dane kontaktowe

  Kalkulator ERP
  Dane kontaktowe
  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.
  Krok 3 / 3
  • Dane podstawowe
  • Zakres wdrożenia
  • Dane kontaktowe
  • Kalkulator ERP - sprawdź czy warto wdrożyć system ERP w Twojej firmie

   Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w firmie pozwala na sprawniejsze zarządzanie na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup systemu ERP. Kalkulator pozwala poznać szacowany koszt zakupu licencji programu ERP oraz wdrożenia ERP. Zachęcamy do skorzystania z tego narzędzia!

  • Czym jest kalkulator ERP i kiedy się go stosuje?

   Przed zakupem systemu ERP można oszacować koszty związane z wdrożeniem nowego program. Wcześniej należy zastanowić się, jakie moduły ERP będą w naszej firmie potrzebne. Kalkulator jest prosty i wymaga oprócz podania podstawowych informacji na temat branży czy liczby zatrudnionych osób, zaznaczenia interesujących nas obszarów firmy, w których chcemy zastosować nowy program. W przypadku zainteresowania zakupem aplikacji e-commerce typu – sklep internetowy, platforma B2B czy Portal Pracowniczy należy zaznaczyć odpowiednie pola.

   Kalkulator umożliwi nam poznanie wyceny kosztów zakupu licencji i wdrożenia oprogramowania. Czasami, ze względu na specyfikę działania przedsiębiorstwa, potrzebne będzie zaprojektowanie dodatkowych indywidualnych rozwiązań do systemu ERP. Z oczywistych względów wycenę tego typu rozwiązań można poznać dopiero po szczegółowej analizie potrzeb firmy.

  • Kalkulator ERP, czyli jak sprawnie poznać koszty inwestycji

   Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że umiejętne wykorzystanie najnowocześniejszych systemów do zarządzania firmą ma ogromny wpływ na wydajność funkcjonowania niemal każdego przedsiębiorstwa. Podczas pracy nasi specjaliści spotykają się przede wszystkim z pytaniem dotyczącym tego, z jakimi kosztami należy liczyć się w przypadku wdrożenia zintegrowanych systemów, które umożliwiłby łatwe zarządzenie sprzedażą, dystrybucją, logistyką i magazynami, produkcją, finansami i księgowością czy też obszarem kadrowo-płacowym.

   W oszacowaniu wydatków bardzo pomocny jest dostępny na naszej stronie internetowej kalkulator ERP. Rola klienta ogranicza się tutaj jedynie do podania podstawowych danych związanych z prowadzoną działalnością. Pozwoli to poznać szacunkową kwotę, jaką trzeba będzie przygotować na zakup oprogramowania ERP. Kalkulator został opracowany z myślą o średniej wielkości przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.