30 lat na rynku

Kadry i Płace

Prowadzisz kadry lub naliczasz płace? Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań do obsługi spraw pracowniczych, rozliczeń z US, ZUS oraz naliczania list płac?

Poznaj system HermesSQL, który zapewnia pełną obsługę kadrowo-płacową firmy oraz prowadzenie PPK. Wprowadź nowoczesną i wygodną formę elektronicznej obsługi spraw pracowniczych wykorzystujac Portal Pracowniczy.

Zamów demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

  Najważniejsze funkcje

  services-4

  e-Teczka

  przechowywanie dokumentów kadrowych pracowników w formie elektronicznej, szybki dostęp do podglądu dokumentów, zgodny z RODO

  services-3

  e-Deklaracje

  pełna obsługa e-deklaracji podatkowych, tworzenie deklaracji PIT i CIT w formie elektronicznej, zbiorcze podpisywanie i wysyłanie deklaracji, pobranie UPO, archiwizacja e-deklaracji

  services-5

  Wypłaty i wynagrodzenia

  automatyczne naliczenie płac z wykorzystaniem danych kadrowych, korekty list płac, obsługa Pakietu Mobilności, generowanie przelewów dla pracowników, paski wynagrodzeń,

  function-2

  Zajęcia komornicze

  kontrola kwoty wolnej od potrąceń oraz maksymalnej kwoty potrąceń podczas naliczania i zasiłków, automatyczne przenoszenia rozliczeń na rozrachunki z komornikiem

  function-1

  Rozliczenia z Urzędami

  rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS-em, NFZ, PEFRON, GUS-em, generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, deklaracji podatkowych PIT i IFT, sprawozdania DG1, Z03, Z06, Z12, stan zatrudnienia do PEFRON,

  historia-zlecen

  Wydruki i zestawienia

  zaświadczenie o zarobkach, zatrudnieniu, świadectwa pracy, wnioski urlopowe, skierowania na badania, własne raporty i wydruki, zestawienia z list płac, kart pracy w oparciu o fabryczne wydruki i zestawienia

  newsletter

  Powiadomienia e-mail, sms

  automatyczne przypomnienia o zbliżającej się dacie końcowej badań lekarskich, szkoleń BHP, umów o pracę w formie e-mail, sms, raportów, własne powiadomienia

  services-1

  PPK

  automatyczne naliczanie składek podstawowych i dodatkowych pracownika i pracodawcy, przekazywanie składek do instytucji finansowej, zestawienie przekazanych składek, wydruk deklaracji

  people

  Portal Pracowniczy

  elektroniczne zgłaszanie wniosków urlopowych, pobieranie paska wynagrodzeń i deklaracji PIT, zatwierdzanie urlopów, planowanie urlopów, kalendarz urlopów i nieobecności, powiadomienia

  Nie czekaj!

  Umów bezpłatną prezentację systemu!

  Urlopy i inne nieobecności

  Program umożliwia ewidencję urlopów i innych nieobecności oraz pozwala mieć nad nimi pełną kontrolę. W karcie urlopowej pracownika sprawdzisz ilość należnych, wykorzystanych i pozostałych do wykorzystania dni urlopu.

   

  PPK – Pracownicze Plany Kapitałowe

  HermesSQL ułatwia kompleksową obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych.

  Umożliwia naliczanie i odprowadzenie wpłat na PPK na listach płac oraz przyjmowanie i ewidencjonowanie oświadczeń pracowników o wstąpieniu (OPT-IN), rezygnacji (OPT-OUT), zmianie wpłat na PPK oraz innych deklaracji składanych przez pracownika. Prowadzi i archiwizuje dokumentację o PPK oraz przekazuje niezbędne informacje do instytucji finansowej.

  Integracja z Portalem Pracowniczym

  Łatwo sprawdzi ilość posiadanego i wykorzystanego urlopu, szczegóły swojej umowy, ważność swoich badań i szkoleń BHP oraz wydrukuje pasek wynagrodzenia i swój PIT.

  Kierownicy będą mogli elektronicznie zatwierdzać wnioski urlopowe i planować kalendarz urlopów. Zatwierdzone  wnioski urlopowe automatycznie trafiają do karty pracownika, w module kadrowo-płacowym oszczędzając czas. Korzystając z Portalu Pracowniczego większość czynności pracownicy będą mogli wykonywać samodzielnie, odciążając pracowników w dziale kadrowo-płacowy.

  Jeszcze więcej możliwości!

  Umowy o pracę i cywilnoprawne

  System ERP HermesSQL obsługuje każdy rodzaj umowy o pracę (płaca godzinowa, akordowa, miesięczna) oraz umowy zlecenia i o dzieło. Są one podstawą do naliczenia wynagrodzenia.

  e-Deklaracje

  HermesSQL generuje deklaracje podatkowe PIT i pozwala w bezpieczny sposób przesłać je  drogą elektroniczną do Urzędów Skarbowych. Możesz grupowo podpisywać, wysyłać i pobierać UPO oraz archiwizować e-deklaracje.

  Automatyczne naliczania płac

  Za pomocą automatu naliczysz płace z uwzględnieniem danych kadrowych, m.in.: zasiłków chorobowych, urlopów, potrąceń w razie nieobecności, nadgodzin, stażu pracy, dodatków funkcyjnych. W programie sporządzisz również korektę listy płac i wygenerujesz przelewy dla pracowników.

  E-teczka

  Elektroniczna kartoteka zawiera w systemie komplet informacji o danych podstawowych pracownika, począwszy od historii zatrudnienia po dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia.

  Możesz wprowadzić informacje o zajęciach komorniczych, niepełnosprawności pracownika, badaniach BHP/P.poż., profilaktycznych badaniach lekarskich, karach i nagrodach, wykształceniu oraz inne dane pracownika oraz inne potrzebne w Twojej firmie dane.

  Powiadomienia e-mail, sms

  Dzięki automatycznym powiadomieniom nigdy nie zapomnisz o terminowych czynnościach. Otrzymasz przypomnienie o zbliżającej się dacie końcowej badań lekarskich pracownika, szkoleń BHP czy umowy o pracę. W programie możesz tworzyć także własne, dowolne powiadomienia i wysyłać je także do pracowników i kadry zarządzającej.

  Zestawienia i wydruki

  Program HermesSQL posiada wiele zestawień i wydruków kadrowo-płacowych potrzebnych w bieżącej pracy. Są to m.in.:  karty pracy, zestawienia z kart pracy za wybrany okres, umowy o prace, wydruki z list płac, paski i karty wynagrodzeń, zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu, świadectwa pracy, wnioski urlopowe, oświadczenia podwyższonym K.U.P. Dodatkowo możesz w systemie tworzyć własne zestawienia i raporty, zgodnie z wewnętrznym regulaminem Twojej firmy.

  Opinie klientów

  Moduł kadrowo-płacowy jest w stanie zaspokoić potrzeby każdej firmy. Osoba, która obsługuje ten moduł nie musi być specjalistą w zakresie prawa pracy, gdyż informacje i podpowiedzi zawarte w tym module, pozwolą z całą pewnością rzetelnie i zgodnie z przepisami prawa pracy prowadzić ten dział w firmie.

  Małgorzata Rosłon
  Dyrektor ds. Finansowo-Księgowych, Główny Księgowy REJA Sp. z o.o.

  Pracownicy korzystający z modułu kadry i płace mogą bez trudu zarządzać polityką kadrową firmy, a z kolei osoby odpowiedzialne za sprawy księgowe znajdują pomoc w ich prowadzeniu w modułach księgowych.

  Jacek Kucharski
  ALUSYSTEM

  Wdrożenie programu HermesSQL w znaczący sposób podniosło wydajność pracy i usprawniło główne procesy w naszej firmie.

  Tomasz Jaworski
  Kierownik Zakładu PPHU METROL
  Zacznij działać już dziś!

  Umów bezpłatną prezentację systemu!