Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  HUMANSOFT – BLISKO 30 LAT DOŚWIADCZEŃ NA RYNKU IT

  STRATEGIA HUMANSOFT

  Cel jest prosty, zawsze ten sam. Dostarczamy wiedzę i rozwiązania, które pozwalają wykonywać obliczenia szybciej, dokładniej, wyprzedzać konkurencję oraz oczekiwania klientów. Przekłada się to bezpośrednio na bardziej komfortową, a także bezpieczniejszą pracę niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa. Oto nasz priorytet – niezmienny i realizowany z wielką determinacją i pasją. Efekt?

  Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych zespołów na polskim rynku IT zajmujących się programami ERP. Od 1991 roku projektujemy, dostosowujemy i wdrażamy wielofunkcyjne oprogramowanie, które skutecznie wspomagają strategie oraz działania operacyjne u wielu klientów. Na tym się znamy, w tym się specjalizujemy.

  Tomasz Fidos
  Prezes Humansoft Sp. z o. o

  HUMANSOFT W LICZBACH:

  Partnerzy

  lat doświadczenia
  specjalistów i konsultantów
  partnerów handlowych
  zadowolonych klientów

  WSPARCIE KULTURY I SPORTU

  Jako dojrzała i odpowiedzialna firma rozumiemy jak ważny jest czynny udział biznesu w życiu kulturalnym i społecznym swojego miasta oraz pomoc w organizacji lokalnych inicjatyw. Dlatego chętnie wspieramy finansowo przedsięwzięcia podejmowane przez główne ośrodki kultury znajdujące się w Radomiu i jego okolicach. Jako członek Stowarzyszenia CZARNI Radom angażujemy się również w promowanie radomskich tradycji siatkarskich.

  Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu

  Od kilku lat współpracujemy z Ośrodkiem Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”, który jest najstarszą placówką kultury w naszym mieście. Głównym celem OKiSz jest propagowanie historii i tradycji Radomia, przypominanie najważniejszych wydarzeń z dziejów miasta, a poprzez to rozbudzanie lokalnego patriotyzmu.

  Nasza firma wspomaga OKiSz w realizacji tego celu m.in. wspierając finansowo największą i najbardziej znaną imprezę w Radomiu, jaką jest – „Uliczka Tradycji”. To jedno z ważniejszych i ciekawszych wydarzeń kulturalno-społecznych, które pozwala Radomianom poszerzyć wiedzę o swoim mieście lat 20 i 30 oraz poznać różne aspekty jego ówczesnego życia. Jest to również forma skutecznej promocji naszego miasta.

  Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

  Od wielu lat współpracujemy również z CRP w Orońsku, które jest narodową instytucją kultury, nadzorowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  Od kilku lat jesteśmy jednym ze sponsorów imprezy plenerowej „Niespodziewany Początek Jesieni” organizowanej przez CRP. Jest to festyn przeznaczony dla wszystkich mieszkańców regionu radomskiego, poświęcony kulturom narodowym oraz etnicznym z całego świata. Wspieramy także jedną z najbardziej elitarnych imprez w kalendarzu wydarzeń kulturalnych południowego Mazowsza jaką są „Imieniny Brandta”.

  Stowarzyszenie CZARNI Radom

  Nasza firma angażuje się także w rozwój siatkówki w regionie. Od 2011 roku jesteśmy członkiem Stowarzyszenia CZARNI Radom, którego celem jest wspieranie działalności radomskiego klubu sportowego Cerrad Czarni Radom, szkolenie młodzieży uzdolnionej siatkarsko oraz wsparcie budowy nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej.

  Wspomagając finansowo prowadzone przez Stowarzyszenie działania mamy zaszczyt przyczyniać się do integracji społeczności lokalnej wokół popularnej w Radomiu dyscypliny sportu oraz do rozwoju i doskonalenia umiejętności radomskiej drużyny siatkarzy.

  W sezonie 2018/2019 zostaliśmy sponsorem siatkarzy Cerrad Czarni Radom.