Weź udział w Bezpłatnym Webinarium „Kiedy warto przejść z Excela na System ERP?” – 22.05.2024

30 lat na rynku
Humansoft O Firmie

O Firmie

Tworzymy intuicyjne i elastyczne systemy informatyczne, które pomagają wydobyć potencjał klienta. Wspieramy wiedzą, inspirujemy do zmian. Jesteśmy stabilnym partnerem w cyfrowej transformacji firm.

Chcemy być tam gdzie potrzebują nas klienci. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania ERP, WMS, BI, e-Commerce, a także biznesowe know-how.

Tomasz Fidos
Prezes Humansoft Sp. z o. o
Tomasz Fidos prezes
30 lat
Humansoft to
30 lat doświadczeń
na rynku IT
30
Lat doświadczenia
51
Specjalistów i konsultantów
74
Partnerów handlowych
+10 000
Zadowolonych Klientów
Wsparcie kultury i sportu

Jako dojrzała i odpowiedzialna firma rozumiemy jak ważny jest czynny udział biznesu w życiu kulturalnym i społecznym swojego miasta oraz pomoc w organizacji lokalnych inicjatyw.

Dlatego chętnie wspieramy finansowo przedsięwzięcia podejmowane przez główne ośrodki kultury znajdujące się w Radomiu i jego okolicach. Jako członek Stowarzyszenia CZARNI Radom angażujemy się również w promowanie radomskich tradycji siatkarskich.

czarni_radom_humansoft_1
Współpracujemy
about-logo-1
Ośrodk Kultury i Sztuki “Resursa Obywatelska” w Radomiu

Od ponad 10 lat lat współpracujemy z Ośrodkiem Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”, który jest najstarszą placówką kultury w naszym mieście. Głównym celem OKiSz jest propagowanie historii i tradycji Radomia, przypominanie najważniejszych wydarzeń z dziejów miasta, a poprzez to rozbudzanie lokalnego patriotyzmu.

Nasza firma wspomaga OKiSz w realizacji tego celu m.in. wspierając finansowo największą i najbardziej znaną imprezę w Radomiu, jaką jest – „Uliczka Tradycji”. To jedno z ważniejszych i ciekawszych wydarzeń kulturalno-społecznych, które pozwala Radomianom poszerzyć wiedzę o swoim mieście lat 20 i 30 oraz poznać różne aspekty jego ówczesnego życia. Jest to również forma skutecznej promocji naszego miasta.

about-logo-2
Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Od wielu lat współpracujemy również z CRP w Orońsku, które jest narodową instytucją kultury, nadzorowaną przez Ministerstwo Kultury
i Dziedzictwa Narodowego.

Od kilku lat jesteśmy jednym ze sponsorów imprezy plenerowej „Niespodziewany Początek Jesieni” organizowanej przez CRP. Jest to festyn przeznaczony dla wszystkich mieszkańców regionu radomskiego, poświęcony kulturom narodowym oraz etnicznym z całego świata. Wspieramy także jedną z najbardziej elitarnych imprez w kalendarzu wydarzeń kulturalnych południowego Mazowsza jaką są „Imieniny Brandta”.

about-logo-3
Stowarzyszenie Czarni Radom

Nasza firma angażuje się także w rozwój siatkówki w regionie. Od 2011 roku jesteśmy członkiem Stowarzyszenia CZARNI Radom, którego celem jest wspieranie działalności radomskiego klubu sportowego Cerrad Czarni Radom, szkolenie młodzieży uzdolnionej siatkarsko oraz wsparcie budowy nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej.

Wspomagając finansowo prowadzone przez Stowarzyszenie działania mamy zaszczyt przyczyniać się do integracji społeczności lokalnej wokół popularnej w Radomiu dyscypliny sportu oraz do rozwoju i doskonalenia umiejętności radomskiej drużyny siatkarzy.

Od kilku sezonów jesteśmy także sponsorem siatkarzy Cerrad Czarni Radom.

Obejrzyj wideo