30 lat na rynku
Corax
Strona główna Corax Środki Trwałe

Środki Trwałe

Corax wspiera firmy w zarządzaniu środkami trwałymi oraz wartościami niematerialnymi i prawnymi. Dostarcza szczegółowych informacji na temat majątku przedsiębiorstwa, ułatwiając proces planowania i kontrolowania kosztów w czasie.

Pozwala na pełną rejestrację środków trwałych, naliczanie umorzeń i amortyzacji oraz szybkie uzyskanie informacji dotyczących ruchu środków i wielkości odpisów.

Wypróbuj demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.
  Najważniejsze funkcje
  • Ewidencja i umarzania środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • Obsługa dokumentów: przyjęć (OT), likwidacji (LT), zmiany miejsca użytkowania (MT) oraz zmiany wartości (WT) i przeszacowania (PT)
  • Amortyzacja środków trwałych metodą liniową lub degresywną, amortyzacja jednorazowa
  • Symulacyjne przeszacowanie majątku trwałego metoda grupową lub szczegółową
  • Możliwość opracowania planu amortyzacji na bieżący rok obrachunkowy
  • Pełny dostęp do odpisów i przeszacowań w ujęciu historycznym
  • Gotowe wydruki i zestawienia, m.in.: wydruk tabeli amortyzacji, planu amortyzacji, karty środka trwałego, jego historii oraz ewidencji miejsc jego używania
  • Automatyczne księgowanie kosztów amortyzacji oraz dokumentów OT, WT w Księdze Handlowej lub Książce Przychodów i Rozchodów
  Nie czekaj!
  Wypróbuj demo programu!
  Opinie klientów

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić program Corax wszystkim firmom, które szukają łatwego w użyciu i nowoczesnego oprogramowania do prowadzenia swojej działalności.

  Piotr Pajdziński
  Właściciel firmy GANER

  Corax zaskakuje prostotą, funkcjonalnością rozwiązań oraz możliwościami dopasowania go do indywidualnych potrzeb. Za pomocą jednego spójnego systemu informatycznego prowadzimy gospodarkę magazynową, kompletujemy produkcję, prowadzimy księgowość oraz naliczamy płace. Z całą pewnością możemy polecić innym przedsiębiorstwom oprogramowanie Corax.

  Beata Anna Orzechowska
  Odlewnia Żeliwa Orzechowscy Sp. j.

  Wdrożenie programu Corax spowodowało znaczną poprawę jakości pracy w naszej firmie. System został doskonale dopasowany do naszych wymagań oraz co istotne jest stale rozwijany zarówno pod kątem merytorycznym jak również na bieżąco aktualizowany jest do zmian w przepisach. Uważamy program Corax za produkt nowoczesny i godny polecenia.

  Sebastian Malek
  Właściciel firmy „MadMax”

  Jesteśmy zadowoleni z jakości systemu MiniCorax, dostępnych w nim rozwiązań i niezwykle intuicyjnego sposobu obsługi, który ułatwił nam szybki start z programem. Dzięki dostępnym i prostym w instalacji aktualizacjom programu, MiniCorax pozostaje zawsze w zgodzie z obowiązującymi przepisami, co zapewnia nam bezpieczne i odpowiedzialne prowadzenie księgowości oraz wszelkich rozliczeń podatkowych.

  Andrzej Buczkowski
  Właściciel Zakładu Produkcyjnego Opakowań

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić program Corax wszystkim firmom, które szukają łatwego w użyciu i nowoczesnego oprogramowania do prowadzenia swojej działalności.

  Piotr Pajdziński
  Właściciel firmy GANER
  Gdzie kupić program

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.

  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!