30 lat na rynku
Humansoft ERP Produkcja

Wsparcie techniczne

Dbając o najwyższy komfort i zadowolenie klientów Humansoft, oferujemy różne formy wsparcia technicznego.

Użytkownicy naszych systemów mogą wybrać najbardziej dogodny dla siebie rodzaj pomocy i szybko uzyskać potrzebne informacje związane z obsługą funkcjonalności, aktualizacjami, czy nowymi wersjami.

Poniżej znajdziesz opisy wszystkich formy wsparcia technicznego i dostęp do ww. materiałów.

Zamów wsparcie techniczne

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.
  Sprawdź dostępne formy wsparcia technicznego!
  Pomoc bezpłatna

  e-Pomoc

  Baza wiedzy Humansoft

  Stanowi najszybszy i najprostszy sposób na samodzielne znalezienie odpowiedzi na pojawiające się pytania.

  Przygotowana przez naszych specjalistów baza wiedzy zawiera materiały omawiające szereg zagadnień z zakresu obsługi naszych systemów i programów, które każdy użytkownik może  przestudiować samodzielnie.

  Znajdują się tam również sekcja z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

  Pomoc bezpłatna

  Szkolenia online

  Filmy instruktażowe, czyli obsługa programu krok po kroku

  Nasi konsultanci na bieżąco przygotowują nowe materiały wideo, w których informują o najnowszych aktualizacjach i zmianach w systemach, a także omawiają korzystanie z poszczególnych funkcjonalności systemów.

  Instrukcja w formie filmu ułatwia zrozumienie sposobu działania danej funkcjonalności systemu, ponieważ w przeciwieństwie do zdjęć i opisów nie zostawiają miejsca na domysły i niedopowiedzenia.

  Znajdą tu Państwo szeroki zakres instrukcji wideo dotyczących nowości w systemach, instrukcji  związanych z konfiguracją i obsługą modułów oraz nowych rozwiązań, a także płatnych szkoleń.

  Płatna pomoc specjalistyczna

  teleKonsultant

  Rozmowa ze specjalistą z Działu Serwisu

  Specjalistyczna pomoc telefoniczna świadczona przez doświadczonych konsultantów, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwiązywania bieżących spraw związanych z pracą na naszych systemach.

  Usługa teleKonsultanta to szybka forma uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonalności, a także bieżący serwis każdego naszego klienta.

  Konsultanci są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

  Płatna pomoc specjalistyczna

  Pomoc zdalna

  Praca bezpośrednio w systemie klienta

  Pomoc zdalna odbywa się bezpośrednio na systemie klienta. Usługa ta polega na połączeniu się z komputerem klienta dzięki wykorzystaniu rozwiązań do połączeń zdalnych (np. za pomocą programu AnyDesk), a następnie wykonaniu czynności niezbędnych do udzielenia oczekiwanego wsparcia.

  Usługę można wykupić na dowolną ilość godzin.

  Specjalistyczna pomoc techniczna

  Obsługa powdrożeniowa

  Stała umowa powdrożeniowa

  Opieka posprzedażowa jest ściścle związana z usługą wdrożeniową świadczoną przez Humansoft dla klientów systemu HermesSQL.

  Zawiera ona wszelkie czynności polegające na zaimplementowaniu rozwiązania, a także jego dostosowaniu do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Świadczona przez naszych doświadczonych wdrożeniowców i programistów jest realizowana na najwyższym poziomie.

  Potrzebujesz specjalistyczngo wsparcia technicznego?

  Zamów rozmowę z tele-konsultantem lub usługę pomocy zdalej