Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  PORTAL PRACOWNICZY – WYGODNA OBSŁUGA SPRAW PRACOWNICZYCH!

   

  Portal Pracowniczy to nowoczesna aplikacja webowa współpracująca z programem HermesSQL/Corax (modułem kadrowo-placowym), przeznaczona dla pracowników, menadżerów i działów kadr.  Przy pomocy  portalu zatrudnieni w firmie pracownicy mogą samodzielnie sprawdzać ilość dni urlopu, zaplanować urlop i złożyć odpowiedni wniosek, pobrać pasek wynagrodzenia oraz deklarację PIT-11 lub PIT40. Mogą także wysłać wniosek o aktualizację swoich danych lub zapytanie do działu kadr, czy przełożonego.

  Z kolei menadżerowie,  dzięki dostępowi do danych swoich pracowników, takich jak: ważności badań/kursów, planowanych urlopów, otrzymują narzędzia ułatwiające zarządzanie podległymi pracownikami.

  Z tego względu Portal Pracowniczy jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą przyspieszyć realizację procesów kadrowo-płacowych oraz zwiększyć wygodę w zarządzaniu pracownikami wykorzystując do tego celu nowoczesne aplikacje webowe.

  PEŁNA INTEGRACJA Z SYSTEMEM HERMESQL/CORAX

  Portal Pracowniczy jest zintegrowany pod względem przepływu informacji z systemem HermesSQL/Corax, z którego pobiera dane osobowe pracowników (imię, nazwisko, adres, PESEL, NIP), informacje dotyczące zatrudnienia (umowa, nagrody, kary), dane dotyczące badań okresowych, uprawnień, szkoleń bhp oraz dane z kart pracy i list płac. Z kolei do programu HermesSQL/Corax przekazywane są zaakceptowane lub odwołane przez menadżerów wnioski urlopowe.

  Logowanie DO portalu pracowniczego

  Oprogramowanie działa, jako aplikacja internetowa. Całość interfejsu użytkownika obsługiwana jest przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu portal możesz obsługiwać zarówno wewnątrz firmy, jak i z dowolnego łącza poza nią. Uwierzytelnienie następuje za pomocą nazwy użytkownika i hasła nadanego przez administratora.

  BUDOWANIE STRUKTURY

  Portal posiada opcję budowania struktury hierarchicznej. Struktura ta może wynikać wprost ze struktury organizacyjnej określonej w systemie HermesSQL/Corax lub ze struktury stworzonej na potrzeby obiegu dokumentów kadrowych portalu.  Dzięki niej określamy, kto jest pracownikiem przełożonego, czyli od kogo przełożony może otrzymywać wnioski, jak również kto jest odpowiedzialny za akceptację i odrzucanie wniosków.

  PANEL PRACOWNIKA

  Po zalogowaniu do portalu pracownik może przejrzeć i zweryfikować swoje dane podstawowe oraz informacje dotyczące umowy, sprawdzić terminy ważności badań, szkoleń i uprawnień, ilość dni urlopu (należny, zaległy, wykorzystany, pozostały) oraz zaplanować swój urlop, złożyć wniosek a także wysłać zapytanie do działu kadr. Może również sprawdzić warunki swojego zatrudnienia, pobrać pasek wynagrodzeń oraz deklaracje PIT-11 lub PIT-40.
  Dzięki portalowi pracownik samodzielnie wykona większość podstawowych czynności kadrowych, bez potrzeby kontaktu z działem kadr.

  Panel menadżera i działu kadr na portalu pracowniczym

  Menadżerowie oraz dział kadr posiadają dodatkowe opcje dopasowane do pełnionych przez nich funkcji w firmie. Za pomocą panelu menadżerowie mogą tworzyć zespoły, aby łatwiej zarządzać planami urlopowymi w ramach poszczególnych grup pracowników. Opcja wnioski urlopowe pozwala tworzyć i akceptować wnioski pracowników zaś plany urlopowe tworzyć i zatwierdzać plany urlopowe pracowników.

  Zarówno menadżerowie, jak i dział kadr, podsiadają dostęp do informacji dotyczących terminów ważności badań, szkoleń oraz uprawnień pracowników, dzięki czemu są w stanie skutecznie pełnić nad nimi kontrolę. Dodatkowo panel działu kadr, pozwala przygotować listę  dokumentów PIT do pobrania przez poszczególnych pracowników wraz z potwierdzeniem przez nich odbioru dokumentu.

  ZGŁOSZENIA I POWIADOMIENIA

  Przy pomocy portalu użytkownicy dokonują zgłoszeń w rożnych sprawach pracowniczych np. dotyczących zmiany rachunku bankowego, zmiany w danych osobowych oraz innych ważnych tematach pracowniczych. Zgłoszenie może być wysłane do przełożonego lub do działu kadr. Adresat zgłoszenia ma może zmienić status zgłoszenia na analizowany lub zamknięty, przypisać go do innej osoby lub dodać odpowiedź i dołączyć załącznik. Wszystkie komunikaty zwrotne, łącznie ze zmianą statusu zgłoszenia widoczne są w opcji powiadomienia. Dzięki niej możesz szybko zorientować się w temacie swojej sprawy oraz przejrzeć otrzymane od przełożonych i działu kadr powiadomienia.  Pracownik może również otrzymywać powiadomienia na skrzynkę mailową, dzięki czemu będzie na bieżąco informowany o nowych zdarzeniach.

  Hosting i asysta techniczna dla portalu pracowniczym

  Dla Portalu Pracowniczego zapewniamy wydajny hosting i unikatową asystę techniczną. Dzięki nim możemy zapewnić Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i pełny komfort pracy na naszym portalu. Otrzymasz także dedykowanego opiekuna i błyskawiczną pomoc w przypadku awarii lub problemów z techniczna stroną działania aplikacji. Nasz zespół specjalistów zadba także o stabilną współpracę i wymianę danych z systemem HermesSQL/Corax. Dzięki temu nie będziesz musiał ponosić kosztów utrzymania własnej infrastruktury oraz wysokiej klasy ekspertów zajmujących się obsługą techniczną. O to fachowo zadbają nasi najlepsi specjaliści!

  Jedność – Portal pracowniczy

  „Dzięki wdrożeniu Portalu Pracowniczego zyskaliśmy w sumie około tygodnia dodatkowego czasu w miesiącu na inne obowiązki kadrowo-płacowe. U nas naprawdę się on sprawdził. Portal jest bardzo intuicyjny i pracownicy chętnie z niego korzystają. „

  Anna Pasternak

  Specjalista ds. kadrowo-płacowych
  Wydawnictwo Jedność

  Chcesz umówić się na prezentację on-line lub zamówić wersję demo?

  Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!