30 lat na rynku
HermesSQL
Humansoft Portal Pracowniczy

Portal Pracowniczy

Portal Pracowniczy to nowoczesna aplikacja webowa współpracująca z programem HermesSQL i Corax, przeznaczona dla pracowników, menadżerów i działów kadr.

Wprowadza do firmy zupełnie nową jakość w obsłudze spraw pracowniczych. Elektroniczny obieg dokumentów kadrowych pozwala nie tylko szybciej obsługiwać bieżące sprawy pracownicze, ale także obniżyć koszty ich obsługi.

Zamów demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

  Najważniejsze funkcje

  integracja-z-systemem

  Integracja z Systemem ERP

  integracja z programem HermesSQL i Corax; pobieranie danych osobowych pracowników z modułu kadrowo-płacowego, automatyczny import wniosków urlopowych do kart pracy

  platforma-b2b

  Mobilny dostęp

  pełna responsywność, możliwość komunikacji osób pracujących zdalnie lub w terenie za pomocą urządzeń mobilnych

  magazyn

  Budowa struktury

  możliwość zbudowania struktury hierarchicznej lub dopasowanej do obiegu dokumentów kadrowych

  platforma-b2b-2

  Panel pracownika

  zgłaszanie wniosków urlopowych, planowanie urlopu,  pobieranie paska wynagrodzeń i deklaracji PIT,  podgląd własnych danych osobowych, terminów badań, szkoleń BHP, uprawnień, kwalifikacji oraz warunków zatrudnienia

  obsluga-zlecenia-2

  Panel menadżera

  informacje o pracownikach, zarządzanie zespołami, tworzenie planu urlopów dla pracowników, elektroniczne zatwierdzanie wniosków

  historia-zlecen

  Panel kadrowej

  obsługa wniosków urlopowych, dostęp do informacji o badaniach, szkoleniach BHP,  uprawnień i kwalifikacji pracowników, potwierdzenie odbioru dokumentów PIT

  kalendarz

  Kalendarze

  obsługa kalendarza urlopów i innych nieobecności (złożonych, zaakceptowanych, odrzuconych, odwołanych) oraz kalendarza planów urlopowych (propozycji zaakceptowanych, odrzuconych)

  services-6

  Zgłoszenia i powiadomienia

  obsługa zgłoszeń pracowniczych, możliwość grupowego wysyłania powiadomień do pracowników, obsługa statusów zgłoszeń

  hosting

  Hosting i asysta

  domena z SSL, nieograniczony dostęp do powierzchni dyskowej, własny opiekun, własne konto w systemie zgłoszeń, statusy zgłoszeń

  Nie czekaj!

  Umów bezpłatną prezentację Portalu!

  Panel menadżera i działu kadr

  Menadżerowie oraz dział kadr posiadają w portalu wygodne i praktyczne opcje dopasowane do pełnionych przez nich funkcji w firmie.

  Za pomocą panelu menadżerowie mogą tworzyć zespoły, aby łatwiej zarządzać planami urlopowymi pracowników. Opcja wnioski urlopowe pozwala tworzyć i akceptować wnioski pracowników, zaś opcja plany urlopowe tworzyć i zatwierdzać plany urlopowe.

  Rozwiń

  Zarówno menadżerowie, jak i dział kadr, podsiadają dostęp do informacji dotyczących terminów ważności badań, szkoleń oraz uprawnień pracowników, dzięki czemu są w stanie skutecznie pełnić nad nimi kontrolę. Dodatkowo panel działu kadr pozwala przygotować listę deklaracji PIT do pobrania przez pracowników wraz z potwierdzeniem odbioru dokumentu.

  Zwiń

  Panel pracownika

  Po zalogowaniu się do portalu pracownik może przejrzeć informacje dotyczące swojej umowy, ilość dni urlopu należnego, zaległego, wykorzystanego i pozostałego. Może także zaplanować urlop, złożyć wniosek oraz wysłać zapytanie do działu kadr.

  Rozwiń

  Sprawdzi również termin ważności swoich badań, szkoleń i uprawnień oraz warunki swojego zatrudnienia. Może również pobrać pasek wynagrodzeń oraz deklaracje PIT-11 lub PIT-40. Dzięki portalowi pracownik samodzielnie wykona większość podstawowych czynności kadrowych, bez potrzeby kontaktu z działem kadr.

  Zwiń

  Zgłoszenia i powiadomienia

  Przy pomocy Portalu Pracowniczego pracownicy mogą dokonywać zgłoszeń w różnych sprawach pracowniczych np. związanych ze zmianą rachunku bankowego, danych osobowych i innych ważnych tematach.

  Zgłoszenie może być wysłane do przełożonego lub do działu kadr. Adresat zgłoszenia może zmienić status zgłoszenia na analizowany lub zamknięty, przypisać go do innej osoby lub dodać odpowiedź i dołączyć załącznik.

  Rozwiń

  Wszystkie komunikaty zwrotne, łącznie ze zmianą statusu zgłoszenia, widoczne są w opcji powiadomienia. Dzięki niej można szybko zorientować się w temacie sprawy oraz przejrzeć otrzymane od przełożonych i działu kadr powiadomienia.  Pracownik może również otrzymywać powiadomienia na skrzynkę e-mail, dzięki czemu na bieżąco będzie informowany o nowych zdarzeniach.

  Zwiń

  Opinie klientów

  logo jedność

  Dzięki wdrożeniu Portalu Pracowniczego zyskaliśmy około tygodnia dodatkowego czasu w miesiącu na inne obowiązki kadrowo-płacowe. Portal jest bardzo intuicyjny i pracownicy chętnie z niego korzystają.

  Anna Pasternak
  Specjalista ds. kadrowo-płacowych, Wydawnictwo Jedność
  galess świdnica logo

  Wdrożenie portalu zajęło nam miesiąc czasu. Po krótkich szkoleniach byliśmy w stanie szybko rozpocząć w nim pracę.
  Dzięki Portalowi dział kadrowy pozbył się zwykłych rutynowych zadań na rzecz obsługi spraw, na której do tej pory brakowało czasu.

  Edward Szywała
  Prezes Zarządu

  Przyspiesz składanie wniosków i inne procesy związane z zatrudnieniem!

  Podsumowując powyższe zagadnienia, portal pracowniczy to rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób przyspieszysz i usprawnisz każde działanie niezbędne przy stałym zatrudnieniu pracowników. Wdrożenie portalu pracowniczego to sprawniejsze zatwierdzanie pasków płacowych, planowanie urlopów czy też zgłaszanie nieobecności i ogólny kontakt z działem HR. Co istotne, nasze dedykowane rozwiązanie pozwala na łatwiejsze kontrolowanie pracownika — to łatwy dostęp do wszystkich kwestii związanych z obecnością pracownika czy ustalaniem miesięcznej premii. Portal pracowniczy przydaje się zwłaszcza w dobie pracy w formie zdalnej, gdyż umożliwia przeglądanie wszystkich informacji kadrowych z poziomu aplikacji. Wystarczy login oraz hasło i portal pracowniczy już zapewnia Ci wgląd we wszystkie interesujące cię zaświadczenia, frekwencję w pracy czy przebyte szkolenia.

  Pozostaw wdrożenie portalu pracowniczego specjalistom

  Chcesz zapewnić pracownikom możliwość elektronicznego zgłaszania wniosków urlopowych, planowania urlopu,  pobieranie paska wynagrodzeń i deklaracji PIT, jednocześnie dostarczając działowi kadrowo płacowemu narzędzia z możliwością dokładnego wglądu do wszystkich niezbędnych danych? Nasz portal pracowniczy pozwoli Ci w pełni wykorzystać te wszystkie korzyści. Stworzyliśmy ten system z myślą o nowoczesnym, ciągle zmieniającym się rynku, na którym najlepiej rozwijają się firmy cechujące się sporą elastycznością. Z tego względu portal pracowniczy jest zintegrowany z naszymi programami do obsługi firmy HermesSQL i Corax, usprawniającymi pracę zarówno szeregowym pracownikom, jak i osobom decyzyjnym działanie na takich obszarach jak finanse, czy logistyka.

  Jeżeli chcesz poznać dokładnie, jak portal pracowniczy mógłby usprawnić działalność Twojej firmy, zapraszamy na darmową prezentację, która umożliwia sprawdzenie, jak nasz system sprawdza się działaniu.

  Zacznij działać już dziś!

  Umów bezpłatną prezentację Portalu!