30 lat na rynku
Corax
Humansoft Corax Serwis i Usługi

Serwis i Usługi

Corax wspiera zarządzanie firmą usługową, która świadczy różnego typu usługi, w tym np. naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Umożliwia szczegółową ewidencję realizowanych usług i ich kosztów oraz pełny nadzór nad prowadzonymi zleceniami usługowymi i serwisowymi.

Wypróbuj demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

  Najważniejsze funkcje

  • Obsługa zleceń usługowych, również długoterminowych  
  • Obsługa serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • Kalendarz zadań  – widok dzienny, tygodniowy, miesięczny, oś czasu, grupowanie po dacie i pracowniku
  • Rozchód materiałów (dokument RW) oraz rejestracja kosztów robocizny i usług z poziomu zlecenia serwisowego
  • Powiązanie ze zleceniem dokumentów rozchodu wewnętrznego materiałów, faktury sprzedaży oraz faktur obcych
  • Automatyczne fakturowanie zlecenia wg wybranego sposobu fakturowania usług i użytych do naprawy materiałów
  • Automatyczne tworzenie bilansu zlecenia usługowego i serwisowego (rachunku kosztów i przychodów) z informacją o rentowności zlecenia
  • Obsługa numerów seryjnych
  • Historia napraw urządzenia
  • Wycena wyrobu obliczana w cenie ewidencyjnej oraz wg ceny zakupu składników
  • Raporty ułatwiające kontrolę nad terminami realizacji zleceń usługowych i serwisowych
  • System automatycznych powiadomień e-mail i sms, np. powiadomienie do klienta o statusie wykonania zlecenia, przypomnienie dla pracownika o zbliżającym się terminie wykonania zlecenia, kierownika o nieterminowo wykonanych zleceniach
  Nie czekaj!
  Wypróbuj demo programu!

  Opinie klientów

  Wdrożenie programu Corax spowodowało znaczną poprawę jakości pracy w naszej firmie. System został doskonale dopasowany do naszych wymagań oraz co istotne jest stale rozwijany zarówno pod kątem merytorycznym, jak również na bieżąco aktualizowany jest do zmian w przepisach.

  Sebastian Malek
  Właściciel firmy „MadMax”

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić program Corax wszystkim firmom, które szukają łatwego w użyciu i nowoczesnego oprogramowania do prowadzenia swojej działalności.

  Piotr Pajdziński
  Właściciel firmy GANER

  Oprogramowanie Corax zaskakuje prostotą, funkcjonalnością rozwiązań oraz możliwościami dopasowania go do indywidualnych potrzeb. Za pomocą jednego spójnego systemu informatycznego prowadzimy gospodarkę magazynową, kompletujemy produkcję, prowadzimy księgowość oraz naliczamy płace.

  Andrzej Buczkowski
  Właściciel Zakładu Produkcyjnego Opakowań
  Gdzie kupić program

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.

  Nie czekaj!

  Umów bezpłatną prezentację systemu!