30 lat na rynku
Humansoft Klienci

Klienci

Wdrożenie w firmie Elpigaz

Wdrożenie w firmie Stalko

Wdrożenie w firmie Aniro

Opinie klientów

Po wdrożeniu WMS, zauważyliśmy wzrost ogólnej produktywności magazynu, o ok. 15% oraz znaczące przyspieszenie procesu kompletacji o 35%. Dodatkowo, udało nam się zredukować liczbę reklamacyjnych pomyłek aż o 80%. To, co szczególnie doceniamy w firmie Humansoft, to wysokie kompetencje i pełne zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań, które idealnie odpowiadają potrzebom naszej działalności.

Bartosz Piechnik
Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu Stalko

W procesie wdrożenia systemu dużą rolę odegrał zespół bardzo dobrze przygotowanych fachowców z firmy Humansoft. Ich wiedza, nie tylko informatyczna, ale i ekonomiczna sprawiła, iż szkolenia i wdrożenie przebiegły bezproblemowo. Należy także zwrócić uwagę na doskonałą opiekę posprzedażową i nieustanną dyspozycyjność pracowników na nasze problemy związane z przystosowaniem się do pracy w nowym, systemie.

Ks. Leszek Skorupa
Dyrektor Wydawnictwa „Jedność”

Wdrożenie systemu HermesSQL przeprowadził sam producent rozwiązania – firma Humansoft Sp. z o.o..
Wysoko cenimy sobie zarówno samo oprogramowanie, jak również współpracę z producentem, który profesjonalnie podszedł do naszych potrzeb, projektując także dodatkowe rozwiązania dopasowane do naszych specyficznych wymagań.

Lidia Kowalska
V-ce Prezes Zarządu SKB DriveTech

Firma Humansoft zapewniła kompleksową realizację inwestycji – począwszy od przygotowania wdrożenia i dostawy licencji systemy ERP HermesSQL oraz MS SQL Servera, poprzez usługi wdrożeniowe, szkoleniowe a także dostawę platformy sprzętowej, tj. serwera, komputerów z panelami produkcyjnymi oraz monitorów wydziałowych.

Michał Siwiński
Prezes Zarządu ECCO INWESTYCJE Sp. z o.o.