30 lat na rynku
Corax
Humansoft Corax Analizy i Raporty

Analizy i Raporty

Corax posiada gotowe do użycia raporty za pomocą, których można analizować i kontrolować kluczowe obszary w firmie – sprzedaż, magazyny, produkcję czy finanse firmy. W codziennej pracy nieocenione są podręczne analizy dostępne w wielu miejscach w programie. W systemie można także tworzyć własne raporty i dopasować istniejące analizy do potrzeb przedsiębiorstwa.

Wypróbuj demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

  Najważniejsze funkcje

  • analizy przy każdym kontrahencie – np. obroty kontrahenta, historia sprzedaży, niezrealizowane zamówienia, stan rozrachunków
  • analizy przy każdym towarze – np. rozchody i przychody towarów, odbiorcy i dostawcy towaru, zapas w każdym magazynie
  • analizy statystyczne sprzedaży, porównawcze, chodliwości, analizy zamówień klientów i dostawców
  • zestawienia i raporty magazynowe, w tym m.in. przychody i rozchody poszczególnych towarów za wybrany okres, sumaryczne i szczegółowe stany magazynowe na dowolny dzień, zestawienie ilościowo-wartościowe stanów magazynowych
  • Zestawienia umożliwiające kontrolę nad prowadzonymi zleceniami produkcyjnymi oraz planowanie produkcji
  • analizy pozwalające na bieżącą kontrolę sytuacji finansowej firmy m.in.: należności i zobowiązania, stan rozrachunków na dzień, wiekowanie rozrachunków
  • raporty i zestawienia księgowe
  • możliwość tworzenia własnych dodatkowych raportów i analiz
  Nie czekaj!
  Wypróbuj demo programu!

  Opinie klientów

  Corax zaskakuje prostotą, funkcjonalnością rozwiązań oraz możliwościami dopasowania go do indywidualnych potrzeb. Za pomocą jednego spójnego systemu informatycznego prowadzimy gospodarkę magazynową, kompletujemy produkcję, prowadzimy księgowość oraz naliczamy płace. Z całą pewnością możemy polecić innym przedsiębiorstwom oprogramowanie Corax.

   

  Beata Anna Orzechowska
  Odlewnia Żeliwa Orzechowscy Sp. j.

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić program Carax wszystkim firmom, które szukają łatwego w użyciu i nowoczesnego oprogramowania do prowadzenia swojej działalności.

  Piotr Pajdziński
  Właściciel firmy GANER

  Wdrożenie programu Corax spowodowało znaczną poprawę jakości pracy w naszej firmie. System został doskonale dopasowany do naszych wymagań oraz co istotne jest stale rozwijany zarówno pod kątem merytorycznym jak również na bieżąco aktualizowany jest do zmian w przepisach. Uważamy program Corax za produkt nowoczesny i godny polecenia.

   

  Sebastian Malek
  Właściciel firmy „MadMax”
  Gdzie kupić program

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.

  Nie czekaj!

  Umów bezpłatną prezentację systemu!