30 lat na rynku
QLIK dla SAP
Humansoft QLIK QLIK dla SAP

Qlik SAP Connector

Chcesz poprawić efektywność pracy, zmniejszyć koszty i zwiększyć rentowność swojej organizacji? Technologia Qlik skutecznie wykorzystuje informacje zawarte w SAP analizując dane w dowolnym wymiarze. Zadawaj własne pytania i uzyskuj na nie odpowiedzi dzięki automatyzacji eksportu danych SAP i możliwości połączenia ich z danymi z innych źródeł.

Testuj dane z SAP za darmo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.

  Qlik SAP Connector

  Qlik SAP Connector to certyfikowane narzędzie umożliwiające automatyczną ekstrakcję danych z systemów SAP. Rozwiązanie to pozwala w pełni bezpiecznie i bardzo wydajnie, na implementację mechanizmów zapytań o dane SAP w formie do odczytu.

  Qlik SAP Connector obsługuje wiele różnych metod integracji używanych do komunikacji z SAP ERP, SAP BW lub SAP HANA. Administratorzy i użytkownicy biznesowi mogą wybrać najlepszy konektor do zastosowania w określonym środowisku i dla konkretnych wymagań.

  Obszary wsparcia

  • Zrewolucjonizuj analizę danych z Programem SAP demo w całej organizacji!

   Dynamiczna analiza i elastyczne raportowanie, wizualna analiza danych pochodzących z tabel systemów SAP. Sprawdź w jakich obszarach możesz połączyć dane SAP z danymi z innych źródeł bez obniżenia wydajności całego środowiska dzięki Qlik SAP Connector.

  • Zarząd i kierownictwo

   Przeprowadzaj nowe analizy w ciągu kilku godzin – przy niewielkim lub żadnym wsparciu IT. Otrzymuj szybkie odpowiedzi na krytyczne i często złożone pytania biznesowe, opierając się między innymi na analizach predykcyjnych, scenariuszach 'what if’, dashboardach z KPI, zrównoważonych kartach wyników.

  • Łańcuch dostaw

   Natychmiastowy, dokładny i szczegółowy wgląd w realizację i planowanie zapotrzebowania dla Menadżerów łańcucha dostaw. Analizuj popyt i podaż, obniż koszty operacyjne zwiększając jednocześnie zdolność Klientów do szybkiego składania zamówień. Użytkownicy SAP mogą współpracować z dostawcami i integrować dane z ich systemów w Qlik.

  • Sprzedaż i obsługa klienta

   Ułatw swoim zespołom ds. sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dostęp do informacji o klientach. System umożliwia analizowanie trendów rynkowych, szczegółowych informacji o klientach i zamówieniach, aby na bieżąco dopasowywać strategie produktowe i sprzedażowe do ich potrzeb. Zwiększ w ten sposób przychody, marżę i zyski.

  • Produkcja

   Natychmiastowy obraz gdzie i jak systematycznie usprawniać procesy produkcyjne realizowane w SAP. Szybka reakcja Planistów i Menadżerów na potrzeby produkcyjne, zdobycie korzyści konkurencyjnych oraz zmniejszenie wady produktu. Wdrażaj i udoskonalaj metodologie najlepszych praktyk w zakresie przetwarzania dużych ilości danych.

  • Finanse

   Szybkość, dokładność i transparentność procesów zarządzania finansami przy pełnej zgodności z przepisami zależnymi od danych z systemów SAP. Usprawnij zgodność z MSSF, GAAP oraz innymi regulacjami i standardami rachunkowości, a także przepisami ochrony środowiska, zdrowia, bezpieczeństwa i handlu.

  Możliwości Qlik SAP Connector

  1. Elastyczność łączenia źródeł danych

  Model asocjacyjny Qlik został zaprojektowany specjalnie do interaktywnej, swobodnej eksploracji i analizy danych – pozwala użytkownikom łatwo łączyć dane z SAP ERP, SAP BW i SAP HANA z danymi z systemów innych niż SAP w potężne aplikacje Qlik. Graficzna, oparta na kreatorze funkcjonalność ETL obsługuje wiele źródeł danych i wiele typów plików. Jednocześnie otwarty skrypt Qlik daje nieograniczone możliwości integracji i przekształcania danych.

  2. Szybkie wdrożenia

  Pomagamy uzyskać większą wartość z systemów SAP w ciągu dni lub tygodni, a nie miesięcy czy lat. System Qlik dostarcza gotowe szablony, aby użytkownicy mogli uzyskać natychmiastowy wgląd w dane już od pierwszego dnia.

  3. Wartość dodana dla inwestycji SAP

  Dzięki szybkiej, elastycznej analizie ad-hoc platforma Qlik umożliwia dostęp do wszystkich danych w wielu systemach SAP oraz na eksport danych SAP. Użytkownicy biznesowi mogą łatwo współpracować z zespołem IT i zarządzać danymi. Użytkownicy zaczynają pracę z Qlik już po niecałej godzinie szkolenia.

  4. Pewność i bezpieczeństwo korzystania z certyfikowanego interfejsu

  Qlik Connector for SAP NetWeaver oraz integracja Qlik z SAP HANA jest gwarantowana poprzez certyfikację SAP SE. Certyfikowana technologia Qlik, pozwala analizować najważniejsze informacje z systemu SAP.

  5. Zwiększenie produktywności dzięki ponownemu użyciu komponentów SAP

  Pakiet Qlik Connectors for SAP pozwala organizacji ponownie wykorzystać logikę biznesową i poniesione inwestycje w posiadane już komponenty systemu SAP, takie jak: zapytania BEx, obiekty DSO / ODS, raporty ABAP, zapytania SAP i ekstraktory SAP.

  Jak działa SAP Connector?

  Certyfikowany przez SAP konektor Qlik działa przy użyciu zdalnie wywołanej funkcji w trybie tylko do odczytu i umożliwia bezpośredni dostęp do danych SAP (oraz eksport danych SAP). Qlik zapewnia łączenia danych SAP i danych z innych źródeł w szybki, elastyczny i prosty sposób. Użytkownicy uzyskują dostęp do analizy zarówno na poziomie zagregowanym, jak i szczegółowym.

  Kompleksowy pakiet narzędzi do integracji z systemami SAP

  Qlik SAP Connector obsługuje wiele różnych metod integracji używanych do komunikacji z SAP ERP, SAP BW lub SAP HANA. Administratorzy i użytkownicy biznesowi mogą wybrać najlepszy konektor do zastosowania w określonym środowisku i dla konkretnych wymagań. Qlik posiada certyfikowane konektory do SAP, które współpracują bezpośrednio z:

  SAP Reports, SAP Queries, SAP Extractors, BEx Queries, DSO/ODS Objects, BAPI, SQL

  OLAP, Multi-providers, Infocubes, Relational tables, HANA views, CDS views

  Opinie klientów

  Współpraca z firmą Humansoft to gwarancja sukcesu wdrożenia. Dzięki profesjonalnemu i elastycznemu podejściu do klienta Konsultanci zapewnili nam duży komfort podczas realizacji wdrożenia. Nieustannie wykazywali się dużym zrozumieniem dla naszych potrzeb biznesowych oraz wysokimi umiejętnościami analitycznymi.

  Zbigniew Paczóski
  Właściciel firmy, P.H.U TOPAZ

  Od kiedy używam mobilnej wersji Qlika, czuję się bliżej biznesu.

  Ireneusz Kubalewski
  Dyrektor Działu IT, Grupa Żywiec S.A.

  System Qlik wdrożyliśmy w trakcie migracji systemu sprzedażowego co pozwoliło nam na bieżąco analizować dane z obydwu systemów w jednym miejscu. W Qlik dynamicznie analizujemy miliardy rekordów danych ze szczegółowością do pojedynczej pozycji na paragonie.

  Maciej Grobelny
  Dyrektor Działu IT, DINO POLSKA S.A.

  Już w klika sekund Qlik potrafi znaleźć i pokazać pożądane elementy procesu produkcyjnego na najbardziej szczegółowym poziomie. Qlik wymiernie wpływa na poprawę efektywności procesów produkcji i tym samym na zwiększenie ich wydajności i opłacalności.

  Krzysztof Matuszczyk
  Kierownik Sekcji Projektów i Rozwoju Systemów IT, APATOR S.A.

  Qlik to narzędzie bez ograniczeń, żadna analiza nie jest dla niego wyzwaniem.

  Edyta Konieczny
  Główny Specjalista, Biuro Informatyki, RAFAKO S.A.
  Zainteresował Cię nasz produkt?

  Poznaj koszty wdrożenia BI!