30 lat na rynku
QLIK dla SAP

Qlik SAP Connector

Chcesz poprawić efektywność pracy, zmniejszyć koszty i zwiększyć rentowność swojej organizacji? Technologia Qlik skutecznie wykorzystuje informacje zawarte w SAP analizując dane w dowolnym wymiarze. Zadawaj własne pytania i uzyskuj na nie odpowiedzi dzięki automatyzacji eksportu danych SAP i możliwości połączenia ich z danymi z innych źródeł.

Odbierz darmowe demo

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.
  Qlik SAP Connector

  Qlik SAP Connector to certyfikowane narzędzie umożliwiające automatyczną ekstrakcję danych z systemów SAP. Rozwiązanie to pozwala w pełni bezpiecznie i bardzo wydajnie, na implementację mechanizmów zapytań o dane SAP w formie do odczytu.

  Qlik SAP Connector obsługuje wiele różnych metod integracji używanych do komunikacji z SAP ERP, SAP BW lub SAP HANA. Administratorzy i użytkownicy biznesowi mogą wybrać najlepszy konektor do zastosowania w określonym środowisku i dla konkretnych wymagań.

  Obszary wsparcia
  • Zrewolucjonizuj analizę danych z Programem SAP demo w całej organizacji!

   Dynamiczna analiza i elastyczne raportowanie, wizualna analiza danych pochodzących z tabel systemów SAP. Sprawdź w jakich obszarach możesz połączyć dane SAP z danymi z innych źródeł bez obniżenia wydajności całego środowiska dzięki Qlik SAP Connector.

  • Zarząd i kierownictwo

   Przeprowadzaj nowe analizy w ciągu kilku godzin – przy niewielkim lub żadnym wsparciu IT. Otrzymuj szybkie odpowiedzi na krytyczne i często złożone pytania biznesowe, opierając się między innymi na analizach predykcyjnych, scenariuszach 'what if’, dashboardach z KPI, zrównoważonych kartach wyników.

  • Łańcuch dostaw

   Natychmiastowy, dokładny i szczegółowy wgląd w realizację i planowanie zapotrzebowania dla Menadżerów łańcucha dostaw. Analizuj popyt i podaż, obniż koszty operacyjne zwiększając jednocześnie zdolność Klientów do szybkiego składania zamówień. Użytkownicy SAP mogą współpracować z dostawcami i integrować dane z ich systemów w Qlik.

  • Sprzedaż i obsługa klienta

   Ułatw swoim zespołom ds. sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dostęp do informacji o klientach. System umożliwia analizowanie trendów rynkowych, szczegółowych informacji o klientach i zamówieniach, aby na bieżąco dopasowywać strategie produktowe i sprzedażowe do ich potrzeb. Zwiększ w ten sposób przychody, marżę i zyski.

  • Produkcja

   Natychmiastowy obraz gdzie i jak systematycznie usprawniać procesy produkcyjne realizowane w SAP. Szybka reakcja Planistów i Menadżerów na potrzeby produkcyjne, zdobycie korzyści konkurencyjnych oraz zmniejszenie wady produktu. Wdrażaj i udoskonalaj metodologie najlepszych praktyk w zakresie przetwarzania dużych ilości danych.

  • Finanse

   Szybkość, dokładność i transparentność procesów zarządzania finansami przy pełnej zgodności z przepisami zależnymi od danych z systemów SAP. Usprawnij zgodność z MSSF, GAAP oraz innymi regulacjami i standardami rachunkowości, a także przepisami ochrony środowiska, zdrowia, bezpieczeństwa i handlu.

  Możliwości Qlik SAP Connector

  1. Elastyczność łączenia źródeł danych

  Model asocjacyjny Qlik został zaprojektowany specjalnie do interaktywnej, swobodnej eksploracji i analizy danych – pozwala użytkownikom łatwo łączyć dane z SAP ERP, SAP BW i SAP HANA z danymi z systemów innych niż SAP w potężne aplikacje Qlik. Graficzna, oparta na kreatorze funkcjonalność ETL obsługuje wiele źródeł danych i wiele typów plików. Jednocześnie otwarty skrypt Qlik daje nieograniczone możliwości integracji i przekształcania danych.

  2. Szybkie wdrożenia

  Pomagamy uzyskać większą wartość z systemów SAP w ciągu dni lub tygodni, a nie miesięcy czy lat. System Qlik dostarcza gotowe szablony, aby użytkownicy mogli uzyskać natychmiastowy wgląd w dane już od pierwszego dnia.

  3. Wartość dodana dla inwestycji SAP

  Dzięki szybkiej, elastycznej analizie ad-hoc platforma Qlik umożliwia dostęp do wszystkich danych w wielu systemach SAP oraz na eksport danych SAP. Użytkownicy biznesowi mogą łatwo współpracować z zespołem IT i zarządzać danymi. Użytkownicy zaczynają pracę z Qlik już po niecałej godzinie szkolenia.

  4. Pewność i bezpieczeństwo korzystania z certyfikowanego interfejsu

  Qlik Connector for SAP NetWeaver oraz integracja Qlik z SAP HANA jest gwarantowana poprzez certyfikację SAP SE. Certyfikowana technologia Qlik, pozwala analizować najważniejsze informacje z systemu SAP.

  5. Zwiększenie produktywności dzięki ponownemu użyciu komponentów SAP

  Pakiet Qlik Connectors for SAP pozwala organizacji ponownie wykorzystać logikę biznesową i poniesione inwestycje w posiadane już komponenty systemu SAP, takie jak: zapytania BEx, obiekty DSO / ODS, raporty ABAP, zapytania SAP i ekstraktory SAP.

  Jak działa SAP Connector?

  Certyfikowany przez SAP konektor Qlik działa przy użyciu zdalnie wywołanej funkcji w trybie tylko do odczytu i umożliwia bezpośredni dostęp do danych SAP (oraz eksport danych SAP). Qlik zapewnia łączenia danych SAP i danych z innych źródeł w szybki, elastyczny i prosty sposób. Użytkownicy uzyskują dostęp do analizy zarówno na poziomie zagregowanym, jak i szczegółowym.

  Kompleksowy pakiet narzędzi do integracji z systemami SAP

  Qlik SAP Connector obsługuje wiele różnych metod integracji używanych do komunikacji z SAP ERP, SAP BW lub SAP HANA. Administratorzy i użytkownicy biznesowi mogą wybrać najlepszy konektor do zastosowania w określonym środowisku i dla konkretnych wymagań. Qlik posiada certyfikowane konektory do SAP, które współpracują bezpośrednio z:

  SAP Reports, SAP Queries, SAP Extractors, BEx Queries, DSO/ODS Objects, BAPI, SQL

  OLAP, Multi-providers, Infocubes, Relational tables, HANA views, CDS views

  Opinie klientów

  Od kiedy używam mobilnej wersji Qlika, czuję się bliżej biznesu.

  Ireneusz Kubalewski
  Dyrektor Działu IT, Grupa Żywiec S.A.

  System Qlik wdrożyliśmy w trakcie migracji systemu sprzedażowego co pozwoliło nam na bieżąco analizować dane z obydwu systemów w jednym miejscu. W Qlik dynamicznie analizujemy miliardy rekordów danych ze szczegółowością do pojedynczej pozycji na paragonie.

  Maciej Grobelny
  Dyrektor Działu IT, DINO POLSKA S.A.

  Już w klika sekund Qlik potrafi znaleźć i pokazać pożądane elementy procesu produkcyjnego na najbardziej szczegółowym poziomie. Qlik wymiernie wpływa na poprawę efektywności procesów produkcji i tym samym na zwiększenie ich wydajności i opłacalności.

  Krzysztof Matuszczyk
  Kierownik Sekcji Projektów i Rozwoju Systemów IT, APATOR S.A.

  Qlik Sense pozwala nam w jednym miejscu dynamicznie analizować miliony rekordów danych z oddziałów na różnych kontynentach. W dashbordach zadajemy dowolne zapytania i w kilka sekund uzyskujemy odpowiedź.

  Łukasz Klimkiewicz
  Dyrektor IT, Abriga Polska Sp. z o.o.

  Qlik to dużo więcej niż narzędzie do prezentacji, to platforma do przetwarzania danych z wielu źródeł i ich spójna analiza w jednym miejscu.

  Piotr Miąsik
  Kierownik Działu BI, Bać-Pol S.A.

  Qlik to narzędzie bez ograniczeń, żadna analiza nie jest dla niego wyzwaniem.

  Edyta Konieczny
  Główny Specjalista, Biuro Informatyki, RAFAKO S.A.
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!