Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  FULLSTACK DEVELOPER

   

  Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych oraz pełnych entuzjazmu Full Stack Developerów, których głównym zadaniem będzie projektowanie rozwiązań i aplikacji webowych. W zakres prac wchodzić będzie tworzenie i rozwój aplikacji B2B, B2C oraz innych portali do systemu ERP.

  Czego oczekujemy: Twórczego myślenia i pasji w podejściu do tworzenia oprogramowania – programowanie to nasza pasja dlatego szukamy ludzi, którzy chcą tę pasję dzielić z nami.

  Twój profil:

  • Dobra znajomość technologii: JavaScript, PHP, React
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość GIT
  • Samodzielność i umiejętność organizacji swojego czasu pracy,
  • Pasja, optymizm, rzetelność oraz stała chęć do nauki

  Mile widziane:

  • Doświadczenie w korzystaniu z API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych

  Co oferujemy:

  • miłą i antykorporacyjną atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy
  • stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • tworzenie nowych rozwiązań opartych na wieloletnim doświadczeniu

  Jeśli nie spełniasz niektórych punków, ale uważasz, że masz potencjał aby być programistą i chcesz pracować z nami, pomożemy Ci to zweryfikować. Oferujemy wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej – APLIKUJ!

  Prosimy o składanie CV z dopiskiem Full Stack Developer zawierające datę oraz klauzulę:

  „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Humansoft Sp. z o.o. z /s w Radomiu (ul. Grabowa 15, 26-600 Radom, NIP: 796-23-95-376,  Kapitał zakładowy: 1 050 000 PLN, KRS 0000048715, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), zwanym dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w rekrutacjach równoległych i przyszłych – na zbliżone stanowiska. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie – poprzez kontakt z Administratorem, przy czym nie wpływa to na czynności dokonane przed tym zdarzeniem. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody lub zaprzestania prowadzenia działalności oraz zatrudniania pracowników na stanowisku objętym rekrutacją i stanowiskach zbliżonych. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie przewiduje przekazywania danych podmiotom trzecim. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej, w Polityce Prywatności.”

  na adres e-mial: biuro@humansoft.pl