Kariera kategoria: Dział Business Intelligence

Młodszy Specjalista ds. rozwiązań Business Intelligence

W Humansoft wierzymy, że pasja i zaangażowanie to najważniejsze składowe sukcesu, dlatego już od prawie 35 lat tworzymy i wdrażamy własne oprogramowania ERP, B2B, B2C, EDI oraz najnowocześniejsze i najwydajniejsze na rynku systemy Business Intelligence.

Stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość. Naszą firmę tworzą pasjonaci technologii, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu, eksperci i specjaliści
w swojej dziedzinie. Gwarantujemy najwyższą kulturę pracy, ciągłą edukację oraz rozwój zawodowy.

Praca w trybie stacjonarnym w siedzibie w Radomiu

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji Business Intelligence
  • Wdrożenie i administracja systemów Business Intelligence
  • Wizualizacja danych przy użyciu zaawansowanych raportów i dashboardów
  • Dokumentowanie zrealizowanych prac
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
  • Znasz bazy danych MSSQL , Oracle i inne
  • Posiadasz znajomość procesów ETL
  • Podstawy programowania nie są Ci obce (zmienne i wyrażenia: if, else, for, case itp.)
  • Poziom języka angielskiego umożliwia Ci swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Umiejętnie rozwiązujesz problemy analitycznych oraz techniczne
  • Potrafisz pracować samodzielnie i organizować swój czas pracy
  • Chcesz rozwijać swoją wiedzę i poznawać nowe technologie
  • Jesteś komunikatywny, otwarty i z łatwością nawiązujesz kontakty
  • Cechuje Cię dokładność i terminowość
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Windows Server
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JS, RWD)
  • Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA, AngularJS
  • Doświadczenie w pracy z.: PowerBI lub Qlik Sense
  • Doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • Miłą i koleżeńską atmosferę pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne

CV wyślij na e-mail: e.rut@humansoft.pl