Kariera kategoria: Dział testów

Specjalista ds. jakości

W Humansoft wierzymy, że pasja i zaangażowanie to najważniejsze składowe sukcesu, dlatego już od blisko 35 lat tworzymy i wdrażamy własne oprogramowania ERP, B2B, B2C oraz EDI.

Stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość. Naszą firmę tworzą pasjonaci technologii, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu, eksperci i specjaliści w swojej dziedzinie. Gwarantujemy najwyższą kulturę pracy, ciągłą edukację oraz rozwój zawodowy w firmie bez korporacyjnych nawyków.

Praca w trybie stacjonarnym w siedzibie w Radomiu

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza i określanie przyczyny błędów,
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych,
  • Raportowanie błędów i wyników testów,
  • Ścisła współpraca z zespołem programistycznym,
  • Udział w rozwoju aplikacji/ systemów informatycznych.

Nasze oczekiwania:

  • Biegła obsługa komputera,
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziana znajomość:

  • znajomość zagadnień z zakresu obiegu dokumentów handlowych i magazynowych,
  • praktyczna znajomość oprogramowania firmy Humansoft,
  • znajomość prawa podatkowego, pracy itp.,
  • znajomość zagadnień bazodanowych (w szczególności Microsoft SQL Server i język SQL).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i wysokie standardy pracy.
  • Miłą i koleżeńską atmosferę pracy.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia zewnętrzne.

CV wyślij na e-mail: biuro@humansoft.pl