30 lat na rynku
Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?
Humansoft Webinary i szkolenia Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?

Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?

Nagranie Eksperckiego Webinaru Humansoft

Wdrożenie programu do zarządzania produkcją to złożony proces, który od samego początku musi być profesjonalnie przygotowany i zarządzany.

Ważnym czynnikiem wpływającym na tempo i sprawność uruchomienia nowego systemu, jest odpowiednie przygotowanie danych i wszelkich informacji dotyczących receptur, technologii BOM, dokumentów biorących udział w procesie produkcyjnym, sposobu składania meldunków, rozliczania produkcji czy też potrzebnych analiz produkcyjnych.

 • Przedsiębiorstwo dobrze przygotowane do tego procesu, przejdzie przez niego nie tylko szybciej, ale też bez nadmiernych utrudnień w bieżącej pracy i poniesie niższe koszty uruchomienia programu.

W związku z tym, zapraszamy do obejrzenia specjalnego webinarium, podczas którego omawiamy w jaki sposób przygotować swoją firmę do wdrożenia programu produkcyjnego, aby dysponować kompletną dokumentacją i niezbędnymi informacjami już na etapie pierwszych spotkań z dostawcą nowego systemu. Przedstawiamy również sprawdzony model wdrożenia, który został wykorzystany podczas wdrożeń programu w przedsiębiorstwach produkcyjnych reprezentujących różne branże.

Czego dowiesz się z nagrania?

 • Jakie informacje i dokumenty są niezbędne do wdrożenia systemu produkcyjnego?
 • Jaki wpływ na obieg dokumentów ma produkcja?
 • Jak sprawnie i efektywnie zaprojektować przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami produkcji (kierownicy, brygadziści). Prezentacja przykładowego obiegu dokumentów.
 • Jakie są sprawdzone modele wdrażania systemu do produkcji? Przedstawienie metodyki wdrożenia wypracowanej przez specjalistów Humansoft.
 • W jaki sposób skutecznie nadzorować procesy produkcyjne?
 • Kluczowe funkcjonalności systemu ERP dla firm produkcyjnych.
2D0A5261a
Webinarium prowadzi:
Rafał Kapusta

Koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją

W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft. Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  24 listopada 2021
  Moduł Śledzenie zmian w praktyce
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  W jaki sposób System ERP do produkcji optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Automatyczne raporty – tania i wygodna forma dystrybucji informacji.
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!