30 lat na rynku
Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji
Strona główna Webinary i szkolenia Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji

Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji

Nagranie Eksperckiego Webinaru Humansoft

Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych to jeden z kluczowych elementów zarządzania produkcją, mający wpływ na terminowość i koszty produkcji. Bez bieżących i szybkich informacji o dostępnych zasobach produkcyjnych nie można precyzyjnie planować produkcji, a tym bardziej płynnie ją realizować.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych do zarządzania zasobami pracowniczymi i rejestracji czasu pracy, pozwala optymalnie zaplanować pracę na hali produkcyjnej i zwiększyć moce przerobowe, bez konieczności zatrudniania nowych pracowników.

Podczas webinarium pokazujemy jak za pomocą synergii działania Systemu ERP, Portalu Pracowniczego, aplikacji RCP oraz paneli produkcyjnych można efektywnie planować i monitorować wykorzystanie zasobów pracowniczych. Przedstawiamy także w jaki sposób zbierać informacje o nieplanowanych nieobecnościach i urlopach pracowników, rzeczywistym czasie pracy pracowników oraz czynnościach wykonywanych na hali produkcyjnej, aby zoptymalizować proces planowania produkcji. Opowiadamy również jak wykorzystanie tych narzędzi pozwala dobrze zorganizować pracę na produkcji i sprawnie realizować przyjęte zlecenia produkcyjnie, eliminując kosztowne zastoje na linii produkcyjnej. W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP HermesSQL w firmach produkcyjnych.

Agenda webinarium

 1. Jak sprawnie rejestrować planowane nieobecności pracowników za pomocą Portalu Pracowniczego?
 2. W jaki sposób planować i harmonogramować w systemie ERP zlecenia produkcyjne z wykorzystaniem informacji o planowanych urlopach?
 3. Rejestracja wejść i wyjść pracowników przy pomocy aplikacji RCP
 4. Monitorowanie i raportowanie wykorzystania zasobów pracowniczych w oparciu o system ERP HermesSQL i współpracujące z nim panele produkcyjne.
 5. Omówienie korzyści z zastosowania synergii działania ww. systemów i paneli produkcyjnych

Na koniec webinarium zorganizowany był czat z ekspertem, który odpowiadał na pytania uczestników dotyczące systemów informatycznych do zarządzania produkcją i procesu ich wdrażania.

Adresaci webinarium:

 • Prezesi i właściciele firm produkcyjnych
 • Kierownicy produkcji
 • Dyrektorzy produkcji
 • Planiści
Rafał_Kapusta
Prowadzący webinarium:
Rafał Kapusta

koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją. W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.

Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  26 października 2021
  Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  W jaki sposób System ERP do produkcji optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!