30 lat na rynku
Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji
Humansoft Webinary i szkolenia Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji

Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji

Nagranie Eksperckiego Webinaru Humansoft

Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych to jeden z kluczowych elementów zarządzania produkcją, mający wpływ na terminowość i koszty produkcji. Bez bieżących i szybkich informacji o dostępnych zasobach produkcyjnych nie można precyzyjnie planować produkcji, a tym bardziej płynnie ją realizować.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych do zarządzania zasobami pracowniczymi i rejestracji czasu pracy, pozwala optymalnie zaplanować pracę na hali produkcyjnej i zwiększyć moce przerobowe, bez konieczności zatrudniania nowych pracowników.

Podczas webinarium pokazujemy jak za pomocą synergii działania Systemu ERP, Portalu Pracowniczego, aplikacji RCP oraz paneli produkcyjnych można efektywnie planować i monitorować wykorzystanie zasobów pracowniczych. Przedstawiamy także w jaki sposób zbierać informacje o nieplanowanych nieobecnościach i urlopach pracowników, rzeczywistym czasie pracy pracowników oraz czynnościach wykonywanych na hali produkcyjnej, aby zoptymalizować proces planowania produkcji. Opowiadamy również jak wykorzystanie tych narzędzi pozwala dobrze zorganizować pracę na produkcji i sprawnie realizować przyjęte zlecenia produkcyjnie, eliminując kosztowne zastoje na linii produkcyjnej. W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP HermesSQL w firmach produkcyjnych.

Agenda webinarium

 1. Jak sprawnie rejestrować planowane nieobecności pracowników za pomocą Portalu Pracowniczego?
 2. W jaki sposób planować i harmonogramować w systemie ERP zlecenia produkcyjne z wykorzystaniem informacji o planowanych urlopach?
 3. Rejestracja wejść i wyjść pracowników przy pomocy aplikacji RCP
 4. Monitorowanie i raportowanie wykorzystania zasobów pracowniczych w oparciu o system ERP HermesSQL i współpracujące z nim panele produkcyjne.
 5. Omówienie korzyści z zastosowania synergii działania ww. systemów i paneli produkcyjnych

Na koniec webinarium zorganizowany był czat z ekspertem, który odpowiadał na pytania uczestników dotyczące systemów informatycznych do zarządzania produkcją i procesu ich wdrażania.

Adresaci webinarium:

 • Prezesi i właściciele firm produkcyjnych
 • Kierownicy produkcji
 • Dyrektorzy produkcji
 • Planiści
2D0A5261a
Prowadzący webinarium:
Rafał Kapusta

Koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją

W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft. Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  07 maja 2020
  Szybkie, wygodne wysyłki – moduł Obsługa Kurierów w praktyce.
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!