30 lat na rynku
Mobilny magazynier czy WMS?
Strona główna Webinary i szkolenia Mobilny magazynier czy WMS?

Mobilny magazynier czy WMS?

Zarządzanie logistyką magazynową i procesami zachodzącymi w magazynach z pomocą systemu WMS lub mobilnego magazyniera to nadal jeden z silnie rozwijających się trendów na rynku.

Niewątpliwie takie rozwiązania pozwalają zoptymalizować i zautomatyzować pracę magazynu. Do tego umożliwiają lepszą organizację przestrzeni magazynowej, znacząco zmniejszają liczbę reklamacji wynikających z pomyłek oraz pomagają w procesie wdrożenia nowych pracowników. Dają także możliwość kontroli pracy magazynierów oraz zwiększają ich wydajność.

Jeśli obecnie stosowane rozwiązania przestały być wystarczającym narzędziem do tego, aby skrócić czas przyjęć i wydań towarów, szybciej realizować zamówienia klientów oraz zoptymalizować koszty, to dobry moment na wdrożenie specjalistycznego systemu. W takim razie, jak wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie dla potrzeb Twojej firmy? Na to pytanie odpowiedzieliśmy podczas webinarium.

Z nagrania dowiesz się także:

  • Na czym polega mobilna obsługa magazynu?
  • Jak dostosować do niej infrastrukturę magazynu?
  • Dla jakiej firmy przeznaczony jest WMS, a dla jakiej aplikacja mobilna?
  • Jakie są zalety WMS jako integralnej części systemu ERP?
  • Na czym polegają korzyści, które daje firmie ich wdrożenie? Jakich rezultatów należy oczekiwać?
  • Kiedy możemy mówić o sukcesie wdrożenia systemu do mobilnej obsługi magazynu?

Wszystkie te kwestie są omówione z perspektywy praktyków, którzy zajmują się na co dzień wdrożeniami ERP i WMS. Dzięki temu poznasz wyzwania z jakimi mierzyły się przed wdrożeniem inne przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne oraz jak zostały rozwiązane ich problemy. Opowiadamy m.in. w jaki sposób jedna z firm odzyskała 90% czasu pracy na jednym z etatów.

Zapoznanie się z webinarem będzie więc doskonałą okazją, aby przeanalizować swoje potrzeby w zakresie usprawnienia logistyki magazynowej i dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

 

 

Patronat:

 

artur jesionek
Artur Jesionek

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Koordynator projektów IT w firmie Humansoft. Posiada 15-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami (WMS), zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi. Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.

Zobacz wszystkie wpisy autora
lukasz-zajac-768x931-1
Łukasz Zając

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmował się wdrażaniem i rozwojem systemów ERP i WMS.

Jego prace koncentrowały się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Brał udział w rozwijaniu systemu APS. Obecnie zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemów ERP i WMS. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Mobilny magazynier czy WMS?
Sprawdź także
Nagranie webinaru
07 maja 2020
Szybkie, wygodne wysyłki – moduł Obsługa Kurierów w praktyce.
Zobacz więcej
Nagranie webinaru
Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji
Zobacz więcej
Nagranie webinaru
Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)
Zobacz więcej
Nie czekaj!
Umów bezpłatną prezentację systemu!