30 lat na rynku
Mobilny magazynier czy WMS?
Strona główna Webinary i szkolenia Mobilny magazynier czy WMS?

Mobilny magazynier czy WMS?

Zarządzanie logistyką magazynową i procesami zachodzącymi w magazynach z pomocą systemu WMS lub mobilnego magazyniera to nadal jeden z silnie rozwijających się trendów na rynku.

Niewątpliwie takie rozwiązania pozwalają zoptymalizować i zautomatyzować pracę magazynu. Do tego umożliwiają lepszą organizację przestrzeni magazynowej, znacząco zmniejszają liczbę reklamacji wynikających z pomyłek oraz pomagają w procesie wdrożenia nowych pracowników. Dają także możliwość kontroli pracy magazynierów oraz zwiększają ich wydajność.

Jeśli obecnie stosowane rozwiązania przestały być wystarczającym narzędziem do tego, aby skrócić czas przyjęć i wydań towarów, szybciej realizować zamówienia klientów oraz zoptymalizować koszty, to dobry moment na wdrożenie specjalistycznego systemu. W takim razie, jak wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie dla potrzeb Twojej firmy? Na to pytanie odpowiemy podczas webinarium.

Biorąc udział w webinarium dowiesz się także:

 • Na czym polega mobilna obsługa magazynu?
 • Jak dostosować do niej infrastrukturę magazynu?
 • Dla jakiej firmy przeznaczony jest WMS, a dla jakiej aplikacja mobilna?
 • Jakie są zalety WMS jako integralnej części systemu ERP?
 • Na czym polegają korzyści, które daje firmie ich wdrożenie? Jakich rezultatów należy oczekiwać?
 • Kiedy możemy mówić o sukcesie wdrożenia systemu do mobilnej obsługi magazynu?

Wszystkie te kwestie zostaną omówione z perspektywy praktyków, którzy zajmują się na co dzień wdrożeniami ERP i WMS. Dzięki temu poznasz wyzwania z jakimi mierzyły się przed wdrożeniem inne przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne oraz jak zostały rozwiązane ich problemy. Opowiemy m.in. w jaki sposób jedna z firm odzyskała 90% czasu pracy na jednym z etatów.

Udział w webinarium będzie więc doskonałą okazją, aby przeanalizować swoje potrzeby w zakresie usprawnienia logistyki magazynowej i dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

W trakcie webinarium można będzie zadawać dodatkowe pytania na czacie.  Odbędzie się również konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody.

Do udziału w webinarium zapraszamy:

 • Właścicieli i członków zarządu firmy
 • Dyrektorów/Kierowników magazynu
 • Dyrektorów/Kierowników logistyki
 • Dyrektorów/Kierowników działu sprzedaży
 • Kierowników produkcji
 • Pracowników działu IT
 • oraz wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat systemów zarządzania magazynem i ich wpływu na wzrost wydajności logistyki magazynowej w firmie.

Termin webinarium:

 • 07.12.2022, godz. 10.00 – Udział bezpłatny!

Patronat:

 

Artur_Jesionek
Artur Jesionek

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami (WMS), zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi.

Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.

Lukasz-Zajac-768x931
Łukasz Zając

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmował się wdrażaniem i rozwojem systemów ERP i WMS.

Jego prace koncentrowały się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Brał udział w rozwijaniu systemu APS. Obecnie zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemów ERP i WMS. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Czas do wydarzenia
-1Dni -2Godziny -18Minuty -32Sekundy
Zarejestruj się na Webinar!
Mobilny magazynier czy WMS?

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  24 listopada 2021
  Moduł Śledzenie zmian w praktyce
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!