30 lat na rynku
Mobilny magazynier czy WMS?
Humansoft Webinary i szkolenia Mobilny magazynier czy WMS?

Mobilny magazynier czy WMS?

Zarządzanie logistyką magazynową i procesami zachodzącymi w magazynach z pomocą systemu WMS lub mobilnego magazyniera to nadal jeden z silnie rozwijających się trendów na rynku.

Niewątpliwie takie rozwiązania pozwalają zoptymalizować i zautomatyzować pracę magazynu. Do tego umożliwiają lepszą organizację przestrzeni magazynowej, znacząco zmniejszają liczbę reklamacji wynikających z pomyłek oraz pomagają w procesie wdrożenia nowych pracowników. Dają także możliwość kontroli pracy magazynierów oraz zwiększają ich wydajność.

Jeśli obecnie stosowane rozwiązania przestały być wystarczającym narzędziem do tego, aby skrócić czas przyjęć i wydań towarów, szybciej realizować zamówienia klientów oraz zoptymalizować koszty, to dobry moment na wdrożenie specjalistycznego systemu. W takim razie, jak wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie dla potrzeb Twojej firmy? Na to pytanie odpowiedzieliśmy podczas webinarium.

Z nagrania dowiesz się także:

  • Na czym polega mobilna obsługa magazynu?
  • Jak dostosować do niej infrastrukturę magazynu?
  • Dla jakiej firmy przeznaczony jest WMS, a dla jakiej aplikacja mobilna?
  • Jakie są zalety WMS jako integralnej części systemu ERP?
  • Na czym polegają korzyści, które daje firmie ich wdrożenie? Jakich rezultatów należy oczekiwać?
  • Kiedy możemy mówić o sukcesie wdrożenia systemu do mobilnej obsługi magazynu?

Wszystkie te kwestie są omówione z perspektywy praktyków, którzy zajmują się na co dzień wdrożeniami ERP i WMS. Dzięki temu poznasz wyzwania z jakimi mierzyły się przed wdrożeniem inne przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne oraz jak zostały rozwiązane ich problemy. Opowiadamy m.in. w jaki sposób jedna z firm odzyskała 90% czasu pracy na jednym z etatów.

Zapoznanie się z webinarem będzie więc doskonałą okazją, aby przeanalizować swoje potrzeby w zakresie usprawnienia logistyki magazynowej i dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

 

 

Patronat:

 

2D0A4992a
Artur Jesionek

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Koordynator projektów IT w firmie Humansoft. Posiada 15-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami (WMS), zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi. Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.

Zobacz wszystkie wpisy autora
łukasz zając
Łukasz Zając

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmuje się wdrażaniem i rozwojem systemów ERP i WMS.

Jego prace koncentrują się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Bierze udział w rozwijaniu systemu APS. Zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemów ERP i WMS. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Mobilny magazynier czy WMS?
Nagranie dostępne jest poniżej.
Sprawdź także
Zapisz się na webinar!
Nagranie webinaru
Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?
Zobacz więcej
Nagranie webinaru
24 listopada 2021
Moduł Śledzenie zmian w praktyce
Zobacz więcej
Nagranie webinaru
W jaki sposób System ERP do produkcji optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?
Zobacz więcej
Nie czekaj!
Umów bezpłatną prezentację systemu!