30 lat na rynku
Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)
Humansoft Webinary i szkolenia Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)

Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)

Nagranie Eksperckiego Webinarium Humansoft

Utrzymanie parku maszynowego w stanie umożliwiającym sprawną realizację procesów produkcyjnych z zachowaniem wymaganej jakości, pozwala utrzymać ciągłość produkcji. Od efektywności wykorzystania maszyn i linii produkcyjnych zależy terminowa realizacja zamówień, a więc również generowany zysk z produkcji.

Właściwe funkcjonowanie tego aspektu produkcji jest możliwe jedynie pod warunkiem pełnej kontroli nad wieloma obszarami jednocześnie. Zadanie to ułatwiają nowoczesne Systemy ERP z wbudowanymi rozwiązaniami do zarządzania procesem utrzymania ruchu, które zintegrowane są z platformą analityczną BI. Dzięki takim możliwościom jak np. opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych maszyn i linii produkcyjnych, automatycznym powiadomieniom czy analizie przyczyn i skutków awarii pozwalają zwiększyć dostępność maszyn i wyposażenia produkcyjnego a także podnieść ich wydajności. Zastosowanie ich wpływa również na eliminowanie ryzyka powstawania awarii, a więc także redukcję przestojów maszyn i obniżenie związanych z nimi kosztów.

Podczas webinarium pokazujemy jak w praktyce System ERP HermesSQL oraz platforma BI Qlik wspierają działy UR w obszarach:

 • planowania remontów maszyn na podstawie ich rzeczywistego zużycia
 • analizy kosztów związanych z usuwaniem awarii
 • zarządzania magazynem części zamiennych
 • analizy efektywności działania maszyn, w tym badaniu wskaźnika OEE

W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP HermesSQL w firmach produkcyjnych. Na koniec webinarium odbył się panel dyskusyjny (czat), podczas którego nasi eksperci odpowiadali na pytania uczestników.

Adresaci webinarium:

 • Kierownicy Utrzymania Ruchu
 • Specjaliści ds. Utrzymania Ruchu
 • Kierownicy/Dyrektorzy produkcji
 • Prezesi i właściciele firm produkcyjnych
łukasz zając
Prowadzący webinarium:
Łukasz Zając

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmuje się wdrażaniem i rozwojem systemów ERP i WMS.

Jego prace koncentrują się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Bierze udział w rozwijaniu systemu APS. Zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemów ERP i WMS. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  W jaki sposób System ERP do produkcji optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  07 maja 2020
  Szybkie, wygodne wysyłki – moduł Obsługa Kurierów w praktyce.
  Zobacz więcej
  Zapisz się na webinar!
  Nagranie webinaru
  Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!