30 lat na rynku
Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)
Strona główna Webinary i szkolenia Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)

Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)

Nagranie Eksperckiego Webinarium Humansoft

Utrzymanie parku maszynowego w stanie umożliwiającym sprawną realizację procesów produkcyjnych z zachowaniem wymaganej jakości, pozwala utrzymać ciągłość produkcji. Od efektywności wykorzystania maszyn i linii produkcyjnych zależy terminowa realizacja zamówień, a więc również generowany zysk z produkcji.

Właściwe funkcjonowanie tego aspektu produkcji jest możliwe jedynie pod warunkiem pełnej kontroli nad wieloma obszarami jednocześnie. Zadanie to ułatwiają nowoczesne Systemy ERP z wbudowanymi rozwiązaniami do zarządzania procesem utrzymania ruchu, które zintegrowane są z platformą analityczną BI. Dzięki takim możliwościom jak np. opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych maszyn i linii produkcyjnych, automatycznym powiadomieniom czy analizie przyczyn i skutków awarii pozwalają zwiększyć dostępność maszyn i wyposażenia produkcyjnego a także podnieść ich wydajności. Zastosowanie ich wpływa również na eliminowanie ryzyka powstawania awarii, a więc także redukcję przestojów maszyn i obniżenie związanych z nimi kosztów.

Podczas webinarium pokazujemy jak w praktyce System ERP HermesSQL oraz platforma BI Qlik wspierają działy UR w obszarach:

 • planowania remontów maszyn na podstawie ich rzeczywistego zużycia
 • analizy kosztów związanych z usuwaniem awarii
 • zarządzania magazynem części zamiennych
 • analizy efektywności działania maszyn, w tym badaniu wskaźnika OEE

W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP HermesSQL w firmach produkcyjnych. Na koniec webinarium odbył się panel dyskusyjny (czat), podczas którego nasi eksperci odpowiadali na pytania uczestników.

Adresaci webinarium:

 • Kierownicy Utrzymania Ruchu
 • Specjaliści ds. Utrzymania Ruchu
 • Kierownicy/Dyrektorzy produkcji
 • Prezesi i właściciele firm produkcyjnych
Lukasz-Zajac-10-150x150
Prowadzący webinarium:
Łukasz Zając

Absolwent Politechniki Warszawskiej kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmował się wdrażaniem i rozwojem systemu ERP.

Jego prace koncentrowały się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Brał udział w rozwijaniu systemu APS. Obecnie zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemu ERP. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  07 października 2021
  W jaki sposób Portal Pracowniczy zwiększa efektywność pracy w firmie?
  Zobacz więcej
  14 listopada 2022
  Mobilny magazynier czy WMS?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  W jaki sposób System ERP do produkcji optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!