30 lat na rynku
23 stycznia 2024
Przesunięcie terminu wdrożenia KSeF
Humansoft Blog Przesunięcie terminu wdrożenia KSeF
23 stycznia 2024

Przesunięcie terminu wdrożenia KSeF

Informujemy, że Ministerstwo Finansów podjęło decyzję o przesunięciu daty wejścia w życie obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

Zgodnie z pierwotnym planem, system miał obowiązywać od 1 lipca 2024 r. Jednakże, Ministerstwo Finansów zdecydowało o przeprowadzeniu zewnętrznego audytu informatycznego w zakresie KSeF, co skutkuje koniecznością wyznaczenia nowego terminu jego wdrożenia.

Pragniemy zapewnić Państwa, że nadal kontynuujemy prace nad dostosowaniem naszych systemów do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur.

Wszystkie firmy, które zakupiły Pakiety KSeF dla swoich systemów informujemy, że Pakiety te nie posiadają daty ważności. Oznacza, to że będą mogły być wykorzystane bliżej nowego terminu wejścia w życie KSeF, jak również w trakcie bieżącej obsługi.

W związku z opóźnieniem wdrożenia KSeF, informacje o kolejnych zmianach w naszych systemach będą przekazywane Państwu poprzez e-szkolenia oraz bieżące newslettery. Jednym z pierwszych tematów e-szkoleń będzie obsługa ról w systemach Humansoft, co pozwoli Państwu poznać nowe funkcje programu.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny 48 389 81 50.

Przeczytaj także
18 grudnia 2020
Moduł Terminale Płatnicze – Nowość w ofercie!
Zobacz więcej
27 lipca 2021
Referencje dla Portalu Pracowniczego od Wydawnictwa Jedność
Zobacz więcej
17 stycznia 2024
E-commerce: Poznaj czynniki wpływające na decyzję o zakupach w sklepie online
Zobacz więcej