30 lat na rynku
14 lipca 2018
Portal Pracowniczy – Kolejna nowość w ofercie!
Humansoft Blog Portal Pracowniczy – Kolejna nowość w ofercie!
14 lipca 2018

Portal Pracowniczy – Kolejna nowość w ofercie!

Pomimo okresu wakacyjnego nasza firma nie zwalania tempa i wprowadza do oferty kolejną nowość jaką jest Portal Pracowniczy. Jest to nowoczesna aplikacja webowa, która pozwala wnieść do firmy nową jakość w obsłudze spraw kadrowych a także zwiększyć komfort pracy w procesie zarządzania pracownikami. Przeznaczona jest dla kadry menadżerskiej, działów kadr a także pracowników firmy.

Dzięki portalowi pracownicy firmy otrzymują dostęp do najważniejszych dla siebie informacji kadrowych. Przy jego pomocy mogą m.in.: sprawdzać ilość dni swojego urlopu, składać wnioski urlopowe, pobrać pasek wynagrodzenia, deklarację PIT-11 lub PIT40 oraz wysłać wniosek o aktualizację swoich danych. Pracownik samodzielnie wykonuje więc większość podstawowych czynności kadrowych, bez potrzeby kontaktu z działem kadr.

Z kolei menadżerowie, posiadając dostęp do danych swoich pracowników, takich jak: ważności badań/kursów, planowanych urlopów mogą o wiele łatwiej i skuteczniej zarządzać podległymi pracownikami. Również działy kadr dzięki wprowadzeniu elektronicznego obiegu dokumentów kadrowych oraz wygodnym rozwiązaniom do kontroli terminów badań/szkoleń pracowników firmy, są w stanie szybciej i efektywniej obsługiwać zgłaszane sprawy pracownicze.

Z tego względu Portal Pracowniczy jest niezastąpionym narzędziem dla tych firm, które kładą nacisk na wprowadzenie uproszczeń w obsłudze spraw kadrowo-płacowych i płynny przepływ informacji wewnątrz firmy.

portal-pracowniczy-3

Integralną częścią oferty Portalu Pracowniczego jest hosting i asysta techniczna, które zapewniają ciągłości pracy portalu 24/7/365 oraz płynną wymianę danych z systemem HermesSQL.

Przeczytaj także
08 lutego 2020
Co nowego w wersji Qlik Sense February 2020?
Zobacz więcej
18 stycznia 2021
Firma Lider Hurt Sp. z o.o – rekomenduje Humansoft e-Sklep
Zobacz więcej
14 listopada 2023
5 zalet wdrożenia automatyzacji w procesie analizy danych
Zobacz więcej