30 lat na rynku
14 lipca 2018
Portal Pracowniczy – Kolejna nowość w ofercie!
Humansoft Blog Portal Pracowniczy – Kolejna nowość w ofercie!
14 lipca 2018

Portal Pracowniczy – Kolejna nowość w ofercie!

Pomimo okresu wakacyjnego nasza firma nie zwalania tempa i wprowadza do oferty kolejną nowość jaką jest Portal Pracowniczy. Jest to nowoczesna aplikacja webowa, która pozwala wnieść do firmy nową jakość w obsłudze spraw kadrowych a także zwiększyć komfort pracy w procesie zarządzania pracownikami. Przeznaczona jest dla kadry menadżerskiej, działów kadr a także pracowników firmy.

Dzięki portalowi pracownicy firmy otrzymują dostęp do najważniejszych dla siebie informacji kadrowych. Przy jego pomocy mogą m.in.: sprawdzać ilość dni swojego urlopu, składać wnioski urlopowe, pobrać pasek wynagrodzenia, deklarację PIT-11 lub PIT40 oraz wysłać wniosek o aktualizację swoich danych. Pracownik samodzielnie wykonuje więc większość podstawowych czynności kadrowych, bez potrzeby kontaktu z działem kadr.

Z kolei menadżerowie, posiadając dostęp do danych swoich pracowników, takich jak: ważności badań/kursów, planowanych urlopów mogą o wiele łatwiej i skuteczniej zarządzać podległymi pracownikami. Również działy kadr dzięki wprowadzeniu elektronicznego obiegu dokumentów kadrowych oraz wygodnym rozwiązaniom do kontroli terminów badań/szkoleń pracowników firmy, są w stanie szybciej i efektywniej obsługiwać zgłaszane sprawy pracownicze.

Z tego względu Portal Pracowniczy jest niezastąpionym narzędziem dla tych firm, które kładą nacisk na wprowadzenie uproszczeń w obsłudze spraw kadrowo-płacowych i płynny przepływ informacji wewnątrz firmy.

portal-pracowniczy-3

Integralną częścią oferty Portalu Pracowniczego jest hosting i asysta techniczna, które zapewniają ciągłości pracy portalu 24/7/365 oraz płynną wymianę danych z systemem HermesSQL.

Przeczytaj także
05 stycznia 2024
Inwentaryzacja z aplikacją Mobilny Magazynier – na jakie korzyści możemy liczyć?
Zobacz więcej
07 listopada 2023
E-commerce – Najpopularniejsze urządzenia wykorzystywane do zakupów online
Zobacz więcej
05 listopada 2020
SLIM VAT i podatek estoński od 2021 roku – najważniejsze informacje!
Zobacz więcej