30 lat na rynku
07 kwietnia 2018
Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!
Humansoft Blog Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!
07 kwietnia 2018

Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!

Posiadasz sieć dystrybutorów? Potrzebujesz zautomatyzować proces zamawiania towarów przy pomocy profesjonalnej platformy e-commerce, współpracującej z systemem ERP? To świetnie! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Humansoft B2B to nowoczesna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej pozwalająca w prosty i efektywny sposób obsłużyć odbiorców hurtowych i dystrybutorów. Dzięki automatyzacji składania zamówień zmniejsza koszty związane z komunikacją i obsługą partnerów biznesowych. Natomiast możliwość prowadzenia zautomatyzowanej sprzedaży non stop, 7 dni w tygodniu, przyczynia się do zwiększenia częstotliwości i ilości składanych zamówień.

Platforma Humansoft B2B ściśle współpracuje z systemem HermesSQL i Corax.

B2B_Humansoft_1_22137ef5dd_a03207da98.jpg

Integralną częścią oferty Humansoft B2B jest hosting i asysta techniczna, które zapewniają ciągłości pracy portalu 24/7/365 oraz płynną wymianę danych z systemem HermesSQL/Corax.

OPINIA KLIENTA

„Nasze produkty sprzedajemy poprzez sieć własnych salonów oraz ogólnopolską sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. Poszukiwaliśmy nowoczesnej, wydajnej platformy B2B, która usprawniłaby współpracę z wciąż rozwijającą się siecią handlową. Ponieważ od wielu lat z powodzeniem korzystamy z sytemu HermesSQL zdecydowaliśmy się wdrożyć zaprojektowaną przez Humansoft platformę B2B. Zaletą posiadania oprogramowania od jednego producenta jest sprawna komunikacja i szybka reakcja na zgłaszana przez nas potrzeby”.

Błażej Karczewski
Dyrektor Handlowy
Drewno Centrum Sp. z o.o.

Przeczytaj także
oprogramowanie erp
16 lutego 2023
Jakie są najczęstsze problemy związane z wdrażaniem systemów ERP i jak można ich uniknąć?
Zobacz więcej
22 czerwca 2022
Nowości w ofercie! Enovatio Workflow i Enovatio Projects
Zobacz więcej
08 grudnia 2022
Spółka Stalko wdraża WMS od Humansoft
Zobacz więcej