Bezpłatna Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft – 21.09.2023. Zarejestruj się już dziś! 

30 lat na rynku
07 kwietnia 2018
Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!
Humansoft Blog Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!
07 kwietnia 2018

Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!

Posiadasz sieć dystrybutorów? Potrzebujesz zautomatyzować proces zamawiania towarów przy pomocy profesjonalnej platformy e-commerce, współpracującej z systemem ERP? To świetnie! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Humansoft B2B to nowoczesna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej pozwalająca w prosty i efektywny sposób obsłużyć odbiorców hurtowych i dystrybutorów. Dzięki automatyzacji składania zamówień zmniejsza koszty związane z komunikacją i obsługą partnerów biznesowych. Natomiast możliwość prowadzenia zautomatyzowanej sprzedaży non stop, 7 dni w tygodniu, przyczynia się do zwiększenia częstotliwości i ilości składanych zamówień.

Platforma Humansoft B2B ściśle współpracuje z systemem HermesSQL i Corax.

B2B_Humansoft_1_22137ef5dd_a03207da98.jpg

Integralną częścią oferty Humansoft B2B jest hosting i asysta techniczna, które zapewniają ciągłości pracy portalu 24/7/365 oraz płynną wymianę danych z systemem HermesSQL/Corax.

OPINIA KLIENTA

„Nasze produkty sprzedajemy poprzez sieć własnych salonów oraz ogólnopolską sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. Poszukiwaliśmy nowoczesnej, wydajnej platformy B2B, która usprawniłaby współpracę z wciąż rozwijającą się siecią handlową. Ponieważ od wielu lat z powodzeniem korzystamy z sytemu HermesSQL zdecydowaliśmy się wdrożyć zaprojektowaną przez Humansoft platformę B2B. Zaletą posiadania oprogramowania od jednego producenta jest sprawna komunikacja i szybka reakcja na zgłaszana przez nas potrzeby”.

Błażej Karczewski
Dyrektor Handlowy
Drewno Centrum Sp. z o.o.

Przeczytaj także
16 marca 2023
Kto, kiedy i jak ma złożyć informację o korzystaniu ze środowiska?
Zobacz więcej
21 listopada 2022
Nowy import wyciągów bankowych w systemach Humansoft [WIDEO]
Zobacz więcej
18 stycznia 2021
Firma Lider Hurt Sp. z o.o – rekomenduje Humansoft e-Sklep
Zobacz więcej