Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

TWORZYMY I WDRAŻAMY
SYSTEMY ERP I BI

DLA KAŻDEJ BRANŻY

System ERP dla firm - HermesSQL
Oprogramowanie Business Intelligence - system dla firm
Program do zarządzania dla małych firm

POZNAJ NASZ SYSTEM ERP

HERMESSQL

To innowacyjny, wygodny w użyciu system ERP wyróżniający się bezkonkurencyjnymi możliwościami adaptacji. Posiada wyjątkowo elastyczną architekturę otwartą na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw i użytkowników. Dzięki swojej strukturze adaptuje się w każdej organizacji oraz dopasowuje do każdej sytuacji. Dzieje się tak niezależnie od wielkości i złożoności struktur, a także branży, w której działa firma. W świecie systemów ERP tego typu zdolność nie jest powszechna. Program HermesSQL daje w tym zakresie unikalne możliwości niedostępne w innych systemach tej klasy. Dowiedz się więcej!

NIEUSTANNY ROZWÓJDoskonale zdajemy sobie sprawę, że ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu, szczególnie w branży IT. Z tego powodu projektując oprogramowanie dla biznesu, na pierwszym miejscu stawiamy innowacyjność. Nowoczesny system ERP powinien być intuicyjny, niezawodny i nowatorski. Uwzględnienie tych cech już na etapie tworzenia koncepcji produktu pozwala na budowę przemyślanego programu do zarządzania firmą, który odpowie na potrzeby rynku, a przede wszystkim na wymagania klientów.


ZESPÓŁ EKSPERTÓW HUMANSOFTNasze doświadczenie zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat, wykonując kolejne wdrożenia systemów ERP oraz narzędzi klasy business intelligence. W ten sposób poznaliśmy specyfiką wielu branż, co w efekcie pozwoliło nam stać się specjalistami w dziedzinie projektowania oraz wdrażania systemów informatycznych ściśle dopasowanych do potrzeb klientów. Dbamy o to, by wysoka jakość oprogramowania połączona z profesjonalną obsługą gwarantowały naszym klientom satysfakcję i zadowolenie z dokonanego wyboru.


PASJA I ZAANGAŻOWANIEFirma jest warta tyle, ile zatrudnieni w niej ludzie. Do tego hasła podchodzimy z pełnym zrozumieniem, dlatego szczerze doceniamy naszych pracowników. Zespół Humasoft tworzą specjaliści z różnych dziedzin – programiści, projektanci, analitycy, konsultanci, wdrożeniowcy oraz technicy. To ich pasja połączona z zaangażowaniem pozwala nam tworzyć najwyższej jakości systemy ERP, szczególnie cenione za innowacyjność, wygodę pracy oraz elastyczność. Jesteśmy niezwykle dumni, że projektując nowatorskie oprogramowanie dla biznesu, możemy wspierać rozwój i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.