Bezpłatna Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft – 21.09.2023. Zarejestruj się już dziś! 

30 lat na rynku
Szkolenie – Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji?
Humansoft Webinary i szkolenia Szkolenie – Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji?

Szkolenie – Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji?

Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych to jeden z kluczowych elementów zarządzania produkcją, mający wpływ na terminowość i koszty produkcji.

Bez bieżących i szybkich informacji o dostępnych zasobach produkcyjnych nie można precyzyjnie planować produkcji, a tym bardziej płynnie ją realizować.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych do zarządzania zasobami pracowniczymi i rejestracji czasu pracy, pozwala optymalnie zaplanować pracę na hali produkcyjnej i zwiększyć moce przerobowe, bez konieczności zatrudniania nowych pracowników.

Podczas webinarium pokazujemy jak za pomocą synergii działania Systemu ERP, Portalu Pracowniczego, aplikacji RCP oraz paneli produkcyjnych można efektywnie planować i monitorować wykorzystanie zasobów pracowniczych. Przedstawiamy także w jaki sposób zbierać informacje o nieplanowanych nieobecnościach i urlopach pracowników, rzeczywistym czasie pracy pracowników oraz czynnościach wykonywanych na hali produkcyjnej, aby zoptymalizować proces planowania produkcji. Opowiadamy również jak wykorzystanie tych narzędzi pozwala dobrze zorganizować pracę na produkcji i sprawnie realizować przyjęte zlecenia produkcyjnie, eliminując kosztowne zastoje na linii produkcyjnej. W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP HermesSQL w firmach produkcyjnych.

Agenda webinarium

  1. Jak sprawnie rejestrować planowane nieobecności pracowników za pomocą Portalu Pracowniczego?
  2. W jaki sposób planować i harmonogramować w systemie ERP zlecenia produkcyjne z wykorzystaniem informacji o planowanych urlopach?
  3. Rejestracja wejść i wyjść pracowników przy pomocy aplikacji RCP
  4. Monitorowanie i raportowanie wykorzystania zasobów pracowniczych w oparciu o system ERP HermesSQL i współpracujące z nim panele produkcyjne.
  5. Omówienie korzyści z zastosowania synergii działania ww. systemów i paneli produkcyjnych

Na koniec webinarium zorganizowany był czat z ekspertem, który odpowiadał na pytania uczestników dotyczące systemów informatycznych do zarządzania produkcją i procesu ich wdrażania.

Czas do wydarzenia
Nagranie dostępne poniżej!
Szkolenie – Planowanie i monitorowanie wykorzystania zasobów pracowniczych na produkcji?
Sprawdź także
Zapisz się na webinar!
Nagranie webinaru
Zarządzanie Produkcją – Jak zaprowadzić porządek na produkcji i magazynie?
Zobacz więcej
05 lipca 2023
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/humansoft/domains/humansoft.pl/public_html/wp-content/themes/humansoft-pl/single-webinary_szkolenia.php on line 531
Szkolenie – Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
Zobacz więcej
Nagranie webinaru
26 października 2021
Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
Zobacz więcej
Nie czekaj!
Umów bezpłatną prezentację systemu!