30 lat na rynku
Szkolenie – Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
Humansoft Webinary i szkolenia Szkolenie – Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?

Szkolenie – Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?

Nagranie Eksperckiego Webinarium z cyklu „Zarządzanie Produkcją”

Chociaż zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem nie są niczym nowym na rynku IT, to nadal wiele firm produkcyjnych nie zna wszystkich korzyści z wdrożenia systemu ERP.

W dalszym ciągu część przedsiębiorstw korzysta z programu obsługującego tylko jeden obszar, np. sprzedaż lub produkcję, bądź z kilku niezintegrowanych ze sobą narzędzi. Tymczasem takie rozwiązanie niesie dla firmy kilka niepożądanych konsekwencji i nie pozwala wykorzystać pełnego potencjału przedsiębiorstwa.

O tym dlaczego w firmie produkcyjnej sam program do zarządzania produkcją nie wystarcza, opowiadają nasi praktycy specjalizujący się we wdrożeniach systemu ERP w firmach produkcyjnych.

Podczas webinarium skupiamy się głównie na korzyściach dla dyrektorów i kierowników produkcji wynikających z Systemu ERP, których  nie znajdziemy w niezintegrowanych aplikacjach czy samym Excelu. Podajemy także przykłady i pokazujemy konkretne rozwiązania, które przyniosły w firmach produkcyjnych namacalne efekty i wzrost wydajności.

Z webinarium dowiesz się, w jaki sposób zintegrowany System ERP:

  • odciąża pracowników od ciągłego raportowania postępu na produkcji i skraca czas przygotowania raportów produkcyjnych
  • ułatwia dyrektorom i kierownikom produkcji naliczanie premii produkcyjnej skracając czas obliczania premii o ponad 80% (omówienie case-study)
  • poprawia komunikację i przepływ informacji pomiędzy produkcją a pozostałymi działami firmy, np. zaopatrzeniem, sprzedażą, księgowością (system automatycznych powiadomień i wysyłki raportów)
  • ogranicza potrzebę ciągłego kontaktu handlowców z produkcją poprzez udostępnianie sprzedawcom niezbędnych informacji np. o stopieniu realizacji zamówień klientów
  • oraz w podsumowaniu – w jakich obszarach system ERP jest efektywniejszy niż samodzielny program do zarządzania produkcją lub  kilka niezintegrowanych narzędzi?

Czas do wydarzenia
Nagranie dostępne poniżej!
Szkolenie – Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
Sprawdź także
Nagranie webinaru
26 października 2021
Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
Zobacz więcej
Nagranie webinaru
Automatyczne raporty – tania i wygodna forma dystrybucji informacji.
Zobacz więcej
05 lipca 2023
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/humansoft/domains/humansoft.pl/public_html/wp-content/themes/humansoft-pl/single-webinary_szkolenia.php on line 535
Szkolenie – „Od zatrudnienia do wypłaty, czyli jak rozpocząć pracę z modułem Kadry i Płace?” Cz. III
Zobacz więcej
Nie czekaj!
Umów bezpłatną prezentację systemu!