30 lat na rynku
Tarcza Antykryzysowa – Obsługa w systemach informatycznych Humansoft
Humansoft Webinary i szkolenia Tarcza Antykryzysowa – Obsługa w systemach informatycznych Humansoft

Tarcza Antykryzysowa – Obsługa w systemach informatycznych Humansoft

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 jest czasem szczególnych wyzwań dla wszystkich przedsiębiorców.

W celu wsparcia polskiej gospodarki rząd wprowadził pakiet rozwiązań w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej, które mają uchronić firmy przed kryzysem wywołanym koronawirusem. Przepisy te reguluje m.in:

 • Ustawa z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
 • Ustawa z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.

W związku z tym zapraszamy Państwa do obejrzenia naszego webinarium, które w całości poświęcone jest tematyce nowych regulacji w kontekście obsługi ich w systemach informatycznych Humansoft.

W trakcie webinarium przedstawimy rozwiązania wynikające z zaimplementowanej w programach HermesSQL, Corax i MiniCorax Tarczy antykryzysowej COVID-19 , w tym min:

 • Zmiany w zakresie badań lekarskich
 • Zmiany w orzecznictwie o niepełnosprawności
 • Rejestracji kwarantanny
 • Przestoju ekonomicznego
 • Obniżenia wymiaru etatu

Adresaci webinarium:

 • Kierownicy i pracownicy działów kadrowo-płacowych
 • Główni księgowi
 • Właściciele i kadra zarządzająca
izabela ziętek
Webinarium prowadzi:
Izabela Ziętek

Starszy specjalista ds. Sprzedaży i Wdrożeń

Z firmą Humansoft związana jest od 2012 roku. Specjalizuje się we wdrożeniach modułów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych, handlowo-magazynowych oraz produkcyjnych. Ukończyła kursy asystenta księgowego oraz obsługi kadrowo-płacowej organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Radomiu. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty dla klientów i sieci handlowej Humansoft związane z tematyką kadrowo-płacową i finansowo-księgową.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Tarcza Antykryzysowa – Obsługa w systemach informatycznych Humansoft

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Obsługa PPK w Systemie ERP
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  07 października 2019
  JPK-VDEK – obsługa w systemach Humansoft
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!