30 lat na rynku
JPK-VDEK – obsługa w systemach Humansoft
Humansoft Webinary i szkolenia JPK-VDEK – obsługa w systemach Humansoft

JPK-VDEK – obsługa w systemach Humansoft

Od 1 października 2020 roku dla wszystkich podatników VAT zostanie wprowadzony obowiązek wysyłania ewidencji VAT oraz deklaracji VAT w formie jednego pliku JPK_VDEK.

Dla przedsiębiorców wiąże się to z dużym wyzwaniem merytorycznym oraz koniecznością aktualizacji swoich systemów finansowo-księgowych do nowych zasad raportowania VAT. W kontekście możliwych sankcji już dziś warto poznać główne wytyczne związane z nowymi obowiązkami oraz dowiedzieć się, w jaki sposób system informatyczny obsługuje JPK_VDEK i pomaga w rozliczeniu VAT na nowych zasadach.

W trakcie webinarium omawiamy:

 • Nowe regulacje w zakresie JPK dla podatku VAT,
 • Jak wygląda nowa struktura logiczna JPK_VDEK
 • Jakie są terminy składania JKP_VDEK i możliwe sankcje?
 • oraz przedstawiamy obsługę JPK_VDEK w systemach Humansoft
edyta pacholec
Webinarium prowadzi:
Edyta Pacholec

Dyrektor Działu Wdrożeń

Od blisko 14 lat związana z rynkiem systemów ERP. Od 2015 pełni funkcje Dyrektora Działu Wdrożeń w firmie Humansoft, w której łącznie przepracowała ponad 12 lat.

Początkowo zajmowała stanowisko specjalisty ds. wdrożeń systemu ERP, głównie prowadząc wdrożenia modułów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych oraz handlowo-magazynowych. Obecnie jako Dyrektor Działu Wdrożeń koordynuje i nadzoruje realizację bieżących projektów wdrożeniowych oraz odpowiada za ofertę usług powdrożeniowych. Pełni również funkcję Product managera modułów finansowo-księgowych.

W swoim dorobku posiada także liczne wystąpienia na konferencjach branżowych oraz spotkaniach biznesowych organizowanych dla sieci handlowej Humansoft. Ukończyła szkolenia z zakresu tematyki finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Posiada umiejętności Księgowego Bilansisty.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
JPK-VDEK – obsługa w systemach Humansoft

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Tarcza Antykryzysowa – Obsługa w systemach informatycznych Humansoft
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Obsługa PPK w Systemie ERP
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!