30 lat na rynku
Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
Humansoft Webinary i szkolenia Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?

Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?

Nagranie Eksperckiego Webinarium z cyklu „Zarządzanie Produkcją”

Chociaż zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem nie są niczym nowym na rynku IT, to nadal wiele firm produkcyjnych nie zna wszystkich korzyści z wdrożenia systemu ERP.

W dalszym ciągu część przedsiębiorstw korzysta z programu obsługującego tylko jeden obszar, np. sprzedaż lub produkcję, bądź z kilku niezintegrowanych ze sobą narzędzi. Tymczasem takie rozwiązanie niesie dla firmy kilka niepożądanych konsekwencji i nie pozwala wykorzystać pełnego potencjału przedsiębiorstwa.

O tym dlaczego w firmie produkcyjnej sam program do zarządzania produkcją nie wystarcza, opowiadają nasi praktycy specjalizujący się we wdrożeniach systemu ERP w firmach produkcyjnych.

Podczas webinarium skupiamy się głównie na korzyściach dla dyrektorów i kierowników produkcji wynikających z Systemu ERP, których  nie znajdziemy w niezintegrowanych aplikacjach czy samym Excelu. Podajemy także przykłady i pokazujemy konkretne rozwiązania, które przyniosły w firmach produkcyjnych namacalne efekty i wzrost wydajności.

Z webinarium dowiesz się, w jaki sposób zintegrowany System ERP:

 • odciąża pracowników od ciągłego raportowania postępu na produkcji i skraca czas przygotowania raportów produkcyjnych
 • ułatwia dyrektorom i kierownikom produkcji naliczanie premii produkcyjnej skracając czas obliczania premii o ponad 80% (omówienie case-study)
 • poprawia komunikację i przepływ informacji pomiędzy produkcją a pozostałymi działami firmy, np. zaopatrzeniem, sprzedażą, księgowością (system automatycznych powiadomień i wysyłki raportów)
 • ogranicza potrzebę ciągłego kontaktu handlowców z produkcją poprzez udostępnianie sprzedawcom niezbędnych informacji np. o stopieniu realizacji zamówień klientów
 • oraz w podsumowaniu – w jakich obszarach system ERP jest efektywniejszy niż samodzielny program do zarządzania produkcją lub  kilka niezintegrowanych narzędzi?

 

PATRONAT MEDIALNY

Adresaci webinarium:

 • Prezesi i Właściciele firm produkcyjnych
 • Dyrektorzy Zarządzający
 • Dyrektorzy Produkcji
 • Kierownicy Produkcji

oraz wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się dlaczego w firmie produkcyjnej sam program do zarządzania produkcją nie wystarcza.

łukasz zając
Łukasz Zając

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmuje się wdrażaniem i rozwojem systemów ERP i WMS.

Jego prace koncentrują się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Bierze udział w rozwijaniu systemu APS. Zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemów ERP i WMS. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Milczarski Krzysztof
Krzysztof Milczarski

Dyrektor Handlowy i Wiceprezes Zarządu Humansoft

Od 18 lat związany z firmą Humansoft i systemami klasy ERP, MRPII, BI. Karierę zawodową rozpoczął od stanowiska specjalisty i konsultanta ds. wdrożeń. W roku 2007 został kierownikiem działu wdrożeń. Od 2008 roku pełni funkcję Dyrektora Handlowego, a od 2017 także funkcję Wiceprezesa Zarządu Humansoft. Na swoim koncie posiada kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych zrealizowanych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nadal czynnie uczestniczy i prowadzi projekty wdrożeniowe głównie związane z obszarami zarządzania produkcją, magazynem i logistyką, księgowością a także e-commerce.

Na co dzień angażuje się także w rozwój nowych rozwiązań, aktywności sprzedażowe oraz zarządzanie i rozwój firmy.  Prelegent licznych konferencji branżowych o tematyce ERP, MRPII, BI. Posiada certyfikat PMI REP®

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj Nagranie!
Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Obejrzyj Webinar: Jak skutecznie wdrożyć System ERP w firmie produkcyjnej?
  Zobacz więcej
  Zapisz się na webinar!
  Konferencja Business Intelligence 2024 Sztuka analizy danych.
  Jak odkryć to, co ukryte w danych?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!