30 lat na rynku
Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.
Strona główna Webinary i szkolenia Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.

Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.

Zarządzanie produkcją wymaga doświadczenia, ale również stałego dostępu do wielu informacji jednocześnie. Gromadzone dane w systemie ERP nie tylko dostarczają wiedzy o aktualnym stanie produkcji, ale są także ważnym czynnikiem pozwalającym unowocześnić przedsiębiorstwo i podnieść jego wydajność. Decydujące jest tu, aby wiedzieć jak te dane pozyskać i efektywnie wykorzystywać.

Podczas  webinarium pokazujemy jak do tego celu wykorzystać system ERP oraz zbudować dla niego ekosystem składający się z paneli produkcyjnych, kolektorów danych, monitorów wydziałowych, aplikacji RCP i platformy analitycznej.

Omawiamy także, jak zebrane dane przekształcić w informacje niezbędne w procesie zarządzania produkcją oraz jak zautomatyzować dystrybucję raportów wewnątrz zakładu produkcyjnego oraz w kontaktach z dostawcami. W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP w firmach produkcyjnych.

Tematy omawiane w nagraniu webinarium

 • Rejestracja czasu pracy – wykorzystanie aplikacji RCP
 • Zbieranie danych z hali produkcyjnej za pomocą paneli produkcyjnych
 • Nadzorowanie bieżącej pracy na hali produkcyjnej – monitory wydziałowe
 • Sprawna logistyka produkcji z wykorzystaniem kolektorów danych
 • Oznakowanie wyrobów. Identyfikacja produkcji.
 • Monitorowanie punktów krytycznych – automatyczne alerty i powiadomienia z systemu ERP
 • Analiza zebranych danych i dystrybucja raportów do osób odpowiedzialnych za produkcję oraz pracowników zaopatrzenia, księgowości, działu kadrowo-płacowego. Prezentacja najciekawszych analiz produkcyjnych.

 

Krzysztof Milczarski
Prowadzący webinarium
Krzysztof Milczarski

Wiceprezes Humansoft Sp. z o.o.

Od 18 lat związany z firmą Humansoft i systemami klasy ERP, MRPII, BI. Karierę zawodową rozpoczął od stanowiska specjalisty i konsultanta ds. wdrożeń. W roku 2007 został kierownikiem działu wdrożeń. Od 2008 roku pełni funkcję Dyrektora Handlowego, a od 2017 także funkcję Wiceprezesa Zarządu Humansoft.

Na swoim koncie posiada kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych zrealizowanych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nadal czynnie uczestniczy i prowadzi projekty wdrożeniowe głównie związane z obszarami zarządzania produkcją, magazynem i logistyką, księgowością a także e-commerce.

Na co dzień angażuje się także w rozwój nowych rozwiązań, aktywności sprzedażowe oraz zarządzanie i rozwój firmy.  Prelegent licznych konferencji branżowych o tematyce ERP, MRPII, BI. Posiada certyfikat PMI REP®

Artur_Jesionek
Artur Jesionek

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami, zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi.

Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.

Czas do wydarzenia
Obejrzyj nagranie webinarium!
Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  W jaki sposób System ERP do produkcji optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  26 października 2021
  Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!