30 lat na rynku
Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.
Humansoft Webinary i szkolenia Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.

Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.

Zarządzanie produkcją wymaga doświadczenia, ale również stałego dostępu do wielu informacji jednocześnie. Gromadzone dane w systemie ERP nie tylko dostarczają wiedzy o aktualnym stanie produkcji, ale są także ważnym czynnikiem pozwalającym unowocześnić przedsiębiorstwo i podnieść jego wydajność. Decydujące jest tu, aby wiedzieć jak te dane pozyskać i efektywnie wykorzystywać.

Podczas  webinarium pokazujemy jak do tego celu wykorzystać system ERP oraz zbudować dla niego ekosystem składający się z paneli produkcyjnych, kolektorów danych, monitorów wydziałowych, aplikacji RCP i platformy analitycznej.

Omawiamy także, jak zebrane dane przekształcić w informacje niezbędne w procesie zarządzania produkcją oraz jak zautomatyzować dystrybucję raportów wewnątrz zakładu produkcyjnego oraz w kontaktach z dostawcami. W prezentacji wykorzystujemy przykłady z bieżących wdrożeń systemu ERP w firmach produkcyjnych.

Tematy omawiane w nagraniu webinarium

 • Rejestracja czasu pracy – wykorzystanie aplikacji RCP
 • Zbieranie danych z hali produkcyjnej za pomocą paneli produkcyjnych
 • Nadzorowanie bieżącej pracy na hali produkcyjnej – monitory wydziałowe
 • Sprawna logistyka produkcji z wykorzystaniem kolektorów danych
 • Oznakowanie wyrobów. Identyfikacja produkcji.
 • Monitorowanie punktów krytycznych – automatyczne alerty i powiadomienia z systemu ERP
 • Analiza zebranych danych i dystrybucja raportów do osób odpowiedzialnych za produkcję oraz pracowników zaopatrzenia, księgowości, działu kadrowo-płacowego. Prezentacja najciekawszych analiz produkcyjnych.

 

Milczarski Krzysztof
Krzysztof Milczarski

Dyrektor Handlowy i Wiceprezes Zarządu Humansoft

Od 18 lat związany z firmą Humansoft i systemami klasy ERP, MRPII, BI. Karierę zawodową rozpoczął od stanowiska specjalisty i konsultanta ds. wdrożeń. W roku 2007 został kierownikiem działu wdrożeń. Od 2008 roku pełni funkcję Dyrektora Handlowego, a od 2017 także funkcję Wiceprezesa Zarządu Humansoft. Na swoim koncie posiada kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych zrealizowanych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nadal czynnie uczestniczy i prowadzi projekty wdrożeniowe głównie związane z obszarami zarządzania produkcją, magazynem i logistyką, księgowością a także e-commerce.

Na co dzień angażuje się także w rozwój nowych rozwiązań, aktywności sprzedażowe oraz zarządzanie i rozwój firmy.  Prelegent licznych konferencji branżowych o tematyce ERP, MRPII, BI. Posiada certyfikat PMI REP®

Zobacz wszystkie wpisy autora
2D0A4992a
Artur Jesionek

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Koordynator projektów IT w firmie Humansoft. Posiada 15-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami (WMS), zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi. Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj nagranie webinarium!
Jak sprawnie zbierać i analizować dane z produkcji? Automatyzacja i dystrybucja raportów.

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych
  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  26 października 2021
  Dlaczego wdrożenie programu do zarządzania produkcją to za mało?
  Zobacz więcej
  Zapisz się na webinar!
  Nagranie webinaru
  14 listopada 2022
  Mobilny magazynier czy WMS?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!