Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  Qlik 10 rok z rzędu liderem Magicznego Kwadratu Gartnera

  Gartner to firma analityczna przygotowująca corocznie raport Magic Quadrant zawierający niezależną ocenę rozwiązań i producentów systemów Business Intelligence. Celem raportu jest ułatwienie klientom podjęcia decyzji co do wyboru systemu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom oraz przedstawienie najistotniejszych zmian na rynku BI.

   

  Raport Gartner Magic Quadrant obejmuje:

  • Jednolity zestaw kryteriów oceny – dzięki czemu można łatwo porównywać narzędzia BI
  • Neutralną analizę tego, w jaki sposób każdy dostawca dostosowuje się do kryteriów Gartnera dotyczących kompletności wizji i zdolności do wykonania
  • Wizualne przedstawienie krajobrazu rozwiązań BI

   

  Qlik już po raz 10 z rzędu zajął miejsce w kwadracie liderów rozwiązań Business Intelligence. Zawdzięcza je innowacyjnemu podejściu do procesu analizy danych dzięki potężnym produktom dającym użytkownikom ponadprzeciętne możliwości oraz zdolności do realizacji swojej wizji technologicznej.

  Na ugruntowaną pozycję Qlik w kwadracie liderów ma wpływ szybki rozwój rozwiązania w kontekście rosnących potrzeb użytkowników oraz sukcesy wdrożeniowe produktu a także wysoki odsetek zapytań i wyszukiwań informacji na temat rozwiązania na stronie Gartnera.

  Niekwestionowanym atrybutem Qlik jest w pełni opatentowany, skalowany asocjacyjny silnik in-memory pozwalający na szybkie pobranie danych z różnych systemów źródłowych i równie szybkie ich zaprezentowanie na interaktywnych dashboardach.

  Qlik dzięki obszernemu zestawowi interfejsów API umożliwia szybkie i sprawne tworzenie niestandardowych aplikacji. Znakiem szczególnym rozwiązania jest łatwość obsługi i wizualnie atrakcyjne dashboardy.

  Dzięki nowoczesnej architekturze Business Intelligence, zaawansowani użytkownicy biznesowi mogą samodzielnie budować analizy odciążając tym samym dział IT. Qlik bazuje na nowoczesnych formach dostarczania wiedzy na temat rozwiązań za pomocą manuali dostępnych on-line oraz posiada własne community na który na wielu wątkach dyskusyjnych swoje doświadczenia wymieniają użytkownicy rozwiązania Qlik.

  Qlik intensywnie rozbudowuje swoją sieć partnerską na całym świecie dbając o to, aby partnerzy oprócz samego rozwiązania dostarczali profesjonalne usługi wdrożeniowe i serwisowe.

  Źródło: Gartner (luty 2020)

  Pełną wersję raportu znajdziecie na stronie Gartnera: link do Gartner Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms