Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  Koniec bezpłatnej wersji Qlik Sense Desktop oraz Qlik Sense Cloud Basic

  W celu dostosowania się do zmieniających się preferencji klientów i praktyki branżowej dostawców chmur korporacyjnych, Qlik odchodzi od modelu „freemium” zarówno dla wersji Qlik Sense w chmurze, jak i na komputery stacjonarne, na rzecz ograniczonej czasowo wersji testowej. Oznacza to, że zarówno Qlik Sense Cloud Basic, jak i Qlik Sense Desktop przestaną być darmowe. Przy czym Qlik Sense Desktop pozostanie obsługiwaną częścią rodziny produktów Qlik Sense.

  Proces ten rozpoczął w sierpniu 2019 od uruchomienia Qlik Sense Business i migracji użytkowników Qlik Sense Cloud, a teraz podobny proces przejdzie Qlik Sense Desktop. Jest to duża zmiana dla wielu użytkowników Qlik Sense Desktop, dlatego zmiany będą następować stopniowo przez kilka miesięcy, aby umożliwić firmom odpowiednie planowanie. Pierwszym etapem tego procesu było usuniecie możliwości pobrania pliku z qlik.com, a następnie Qlik Sense Desktop powiadomił użytkowników o zmianie i ostatecznie bezpłatne korzystanie z Qlik Sense Desktop zostanie przerwane dnia 30 czerwca 2020.

  Użytkownicy Qlik Sense Desktop mają dwie możliwości zakupu i dalszego używania Qlik.

  1. Wykorzystanie środowiska Qlik Sense Enterprise
  2. lub wybranie środowiska w chmurze Qlik Sense® Business.

  Nadal pozostaje możliwość przetestowanie środowiska Qlik Sense na własnych danych. W tym celu należy zgłosić się do firmy wdrażającej rozwiązania Qlik w celu dopasowania odpowiedniego rozwiązania i wygenerowania na okres 30 dni czasowych licencji testowych.

  Wszystkich zainteresowanych przetestowaniem środowiska Qlik Sense lub dalszym korzystaniem z rozwiązań Qlik Sense zachęcamy do kontaktu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

  .Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin.