30 lat na rynku
24 lipca 2022
Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?
Humansoft Blog Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?
24 lipca 2022

Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?

Moduł „Śledzenie zmian” to rozwiązanie dla każdego kto chce mieć kontrolę nad zmianami, jakie wykonują w systemie HermesSQL lub Corax jego użytkownicy w zakresie dodawania, usuwania i poprawiania newralgicznych danych, np. usunięcie dokumentu, zmiana formy płatności na dokumencie, dodanie rabatu, zmiany wysokości marży itp.

Jak działa moduł?

Moduł jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy, że zdefiniujesz akcje („Dodaj”, „Popraw”, „Usuń”) oraz tabelę i pola, które chcesz monitorować, aby program mógł na bieżąco rejestrować wykonane przez użytkowników zmiany. Dzięki temu wiesz, jaki operator, kiedy (dzień, godzina zmiany) i w jakiej tabeli oraz polu wykonał daną akcję.

Monitorować możesz każdy rodzaj pól tj. zarówno pole numeryczne i tekstowe, jak również każdą niefabryczną tabelę i niestandardowe pole dodane do programu.

W module możesz również ustalić okres przechowywania śledzonych zmian podając ilość dni, po których nastąpi usunięcie zbędnych zapisów z bazy danych. Opcja ta pozwala nie tylko zachować czytelność zapisanych danych w systemie, ale także utrzymać maksymalną wydajność programu.

Zadzwoń i zamów moduł Śledzenie Zmian! ​

​​ Kontakt Humansoft 

Tel: 48 389 81 50

Kontakt do Lokalnych Partnerów Humansoft  

Partnerzy Handlowi Humansoft

Przeczytaj także
14 listopada 2023
5 zalet wdrożenia automatyzacji w procesie analizy danych
Zobacz więcej
07 kwietnia 2018
Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!
Zobacz więcej
30 listopada 2022
Nowelizacja Kodeksu Pracy – zmiany, które nas czekają w 2023 roku
Zobacz więcej