30 lat na rynku
24 listopada 2021

Promocja na zakup Modułu Śledzenie Zmian!

24 listopada 2021

Promocja na zakup Modułu Śledzenie Zmian!

Promocja – Rabat 10%

Użytkownicy systemu HermesSQL i Corax, którzy w okresie od 25.11.2021 do 31.12.2021 zakupią Moduł „Śledzenie Zmian” otrzymają rabat w wysokości 10%.

 

Dla kogo jest moduł?

Moduł „Śledzenie zmian” to rozwiązanie dla każdego kto chce mieć kontrolę nad zmianami, jakie wykonują w systemie HermesSQL lub Corax jego użytkownicy w zakresie dodawania, usuwania i poprawiania newralgicznych danych, np. usunięcie dokumentu, zmiana formy płatności na dokumencie, dodanie rabatu, zmiany wysokości marży itp.

Jak działa moduł?

Moduł jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy, że zdefiniujesz akcje („Dodaj”, „Popraw”, „Usuń”) oraz tabelę i pola, które chcesz monitorować, aby program mógł na bieżąco rejestrować wykonane przez użytkowników zmiany. Dzięki temu wiesz, jaki operator, kiedy (dzień, godzina zmiany) i w jakiej tabeli oraz polu wykonał daną akcję.

Monitorować możesz każdy rodzaj pól tj. zarówno pole numeryczne i tekstowe, jak również każdą niefabryczną tabelę i niestandardowe pole dodane do programu.

W module możesz również ustalić okres przechowywania śledzonych zmian podając ilość dni, po których nastąpi usunięcie zbędnych zapisów z bazy danych. Opcja ta pozwala nie tylko zachować czytelność zapisanych danych w systemie, ale także utrzymać maksymalną wydajność programu.

Zadzwoń i zamów moduł Śledzenie Zmian! ​

​​ Kontakt Humansoft 

Tel: 48 389 81 50

Kontakt do Lokalnych Partnerów Humansoft  

Partnerzy Handlowi Humansoft

Przeczytaj także
10 maja 2022
Nowe moduły w ofercie systemu Corax
Zobacz więcej
04 stycznia 2022
WIDEO – Systemy Humansoft gotowe na Polski Ład
Zobacz więcej
18 grudnia 2020
Moduł Terminale Płatnicze – Nowość w ofercie!
Zobacz więcej