30 lat na rynku
24 lipca 2022
Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?
Humansoft Blog Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?
24 lipca 2022

Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?

Moduł „Śledzenie zmian” to rozwiązanie dla każdego kto chce mieć kontrolę nad zmianami, jakie wykonują w systemie HermesSQL lub Corax jego użytkownicy w zakresie dodawania, usuwania i poprawiania newralgicznych danych, np. usunięcie dokumentu, zmiana formy płatności na dokumencie, dodanie rabatu, zmiany wysokości marży itp.

Jak działa moduł?

Moduł jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy, że zdefiniujesz akcje („Dodaj”, „Popraw”, „Usuń”) oraz tabelę i pola, które chcesz monitorować, aby program mógł na bieżąco rejestrować wykonane przez użytkowników zmiany. Dzięki temu wiesz, jaki operator, kiedy (dzień, godzina zmiany) i w jakiej tabeli oraz polu wykonał daną akcję.

Monitorować możesz każdy rodzaj pól tj. zarówno pole numeryczne i tekstowe, jak również każdą niefabryczną tabelę i niestandardowe pole dodane do programu.

W module możesz również ustalić okres przechowywania śledzonych zmian podając ilość dni, po których nastąpi usunięcie zbędnych zapisów z bazy danych. Opcja ta pozwala nie tylko zachować czytelność zapisanych danych w systemie, ale także utrzymać maksymalną wydajność programu.

Zadzwoń i zamów moduł Śledzenie Zmian! ​

​​ Kontakt Humansoft 

Tel: 48 389 81 50

Kontakt do Lokalnych Partnerów Humansoft  

Partnerzy Handlowi Humansoft

Przeczytaj także
08 lutego 2020
Co nowego w wersji Qlik Sense February 2020?
Zobacz więcej
19 czerwca 2022
Kolejne zmiany w PIT od lipca 2022 – na czym polegają?
Zobacz więcej
11 października 2023
Portal Pracowniczy (wideo) – Nowoczesna aplikacja webowa dla pracownika, działu kadr i menadżera!
Zobacz więcej