Weź udział w Bezpłatnym Webinarium „Kiedy warto przejść z Excela na System ERP?” – 22.05.2024

30 lat na rynku
24 czerwca 2021
Firma produkcyjna GALESS Sp. z o.o. wdrożyła Portal Pracowniczy
Humansoft Blog Firma produkcyjna GALESS Sp. z o.o. wdrożyła Portal Pracowniczy
24 czerwca 2021

Firma produkcyjna GALESS Sp. z o.o. wdrożyła Portal Pracowniczy

Portal Pracowniczy nieustająco cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. W maju br Portal Pracowniczy uruchomiła również spółka Galess, która jest naszym wieloletnim klientem i użytkownikiem systemu ERP HermesSQL.

To już kolejna firma, która w ostatnim miesiącu postanowiła przejść na elektroniczną obsługę spraw pracowniczych, aby przyspieszyć realizację procesów kadrowo-płacowych oraz zwiększyć wygodę w kontaktach z pracownikami.

Portal Pracowniczy rozwiązuje problemy firmy

Galess jest prężnie działającą firmą zatrudniającą obecnie ponad 70 pracowników. Biuro spółki oddalone jest od zakładu produkcyjnego o kilkanaście kilometrów co sprawia, że pracownicy mają utrudniony kontakt z działem kadrowym. W takiej sytuacji załatwianie wszelkich formalności związanych z urlopami, czy innymi sprawami kadrowo-płacowymi powoduje utrudnienia i słaby przepływ informacji pomiędzy biurem i pracownikami. Dla właścicieli firmy najważniejsze więc było udrożnienie procesu obsługi spraw pracowniczych i wprowadzenie wygodniejszej formy kontaktu pracowników z działem kadr i przełożonymi. Potrzeby te w całości realizować będzie wdrożony właśnie Portal Pracowniczy, który jest nowoczesną i wygodną w użyciu aplikacją webową.

Główne profity z wdrożenia portalu

Już niebawem pracownicy firmy Galess będą mogli za pomocą portalu sprawdzać stan swojego urlopu, składać wnioski urlopowe, pobierać paski wynagrodzeń, PIT-y oraz kontaktować się w sprawach służbowych z przełożonymi i działem kadr. Mobilny dostęp do Portalu zapewni pracownikom możliwość wykonania tych czynności w dowolnym momencie przez 24/7. Natomiast kadra kierownicza za pomocą portalu będzie planować urlopy pracowników, zatwierdzać wnioski urlopowe i prowadzić służbową korespondencję z pracownikami. Portal wniesie także duże usprawnienia w pracy działu kadrowo-płacowego, efektem czego będzie przyspieszenie obsługi spraw pracowniczych. Wiele procesów zostanie zautomatyzowanych. Jednym z nich będzie automatyczna rejestracja wniosków urlopowych w module kadrowo-płacowym.

Obecnie firma jest na końcowym etapie szkolenia pracowników z obsługi Portalu Pracowniczego. Pod koniec czerwcu br. spółka Galess zacznie w pełni korzystać z funkcjonalności portalu.

 

Umów się na bezpłatną prezentację Portalu Pracowniczego
 Zadzwoń do nas 48 389 81 50 lub wypełnij formularz kontaktowy – Kliknij tu!
Przeczytaj także
27 października 2022
WMS i e-commerce | Konferencja dla Partnerów Humansoft 2022
Zobacz więcej
system ERP do zarządzania firmą
10 lutego 2023
Dlaczego wdrożenie oprogramowania ERP wymaga zaangażowania całej firmy?
Zobacz więcej
24 lipca 2022
Moduł Śledzenie Zmian – gdzie się sprawdzi?
Zobacz więcej