30 lat na rynku
24 czerwca 2021
Firma produkcyjna GALESS Sp. z o.o. wdrożyła Portal Pracowniczy
Humansoft Blog Firma produkcyjna GALESS Sp. z o.o. wdrożyła Portal Pracowniczy
24 czerwca 2021

Firma produkcyjna GALESS Sp. z o.o. wdrożyła Portal Pracowniczy

Portal Pracowniczy nieustająco cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. W maju br Portal Pracowniczy uruchomiła również spółka Galess, która jest naszym wieloletnim klientem i użytkownikiem systemu ERP HermesSQL.

To już kolejna firma, która w ostatnim miesiącu postanowiła przejść na elektroniczną obsługę spraw pracowniczych, aby przyspieszyć realizację procesów kadrowo-płacowych oraz zwiększyć wygodę w kontaktach z pracownikami.

Portal Pracowniczy rozwiązuje problemy firmy

Galess jest prężnie działającą firmą zatrudniającą obecnie ponad 70 pracowników. Biuro spółki oddalone jest od zakładu produkcyjnego o kilkanaście kilometrów co sprawia, że pracownicy mają utrudniony kontakt z działem kadrowym. W takiej sytuacji załatwianie wszelkich formalności związanych z urlopami, czy innymi sprawami kadrowo-płacowymi powoduje utrudnienia i słaby przepływ informacji pomiędzy biurem i pracownikami. Dla właścicieli firmy najważniejsze więc było udrożnienie procesu obsługi spraw pracowniczych i wprowadzenie wygodniejszej formy kontaktu pracowników z działem kadr i przełożonymi. Potrzeby te w całości realizować będzie wdrożony właśnie Portal Pracowniczy, który jest nowoczesną i wygodną w użyciu aplikacją webową.

Główne profity z wdrożenia portalu

Już niebawem pracownicy firmy Galess będą mogli za pomocą portalu sprawdzać stan swojego urlopu, składać wnioski urlopowe, pobierać paski wynagrodzeń, PIT-y oraz kontaktować się w sprawach służbowych z przełożonymi i działem kadr. Mobilny dostęp do Portalu zapewni pracownikom możliwość wykonania tych czynności w dowolnym momencie przez 24/7. Natomiast kadra kierownicza za pomocą portalu będzie planować urlopy pracowników, zatwierdzać wnioski urlopowe i prowadzić służbową korespondencję z pracownikami. Portal wniesie także duże usprawnienia w pracy działu kadrowo-płacowego, efektem czego będzie przyspieszenie obsługi spraw pracowniczych. Wiele procesów zostanie zautomatyzowanych. Jednym z nich będzie automatyczna rejestracja wniosków urlopowych w module kadrowo-płacowym.

Obecnie firma jest na końcowym etapie szkolenia pracowników z obsługi Portalu Pracowniczego. Pod koniec czerwcu br. spółka Galess zacznie w pełni korzystać z funkcjonalności portalu.

 

Umów się na bezpłatną prezentację Portalu Pracowniczego
 Zadzwoń do nas 48 389 81 50 lub wypełnij formularz kontaktowy – Kliknij tu!
Przeczytaj także
07 grudnia 2018
Sprawozdania finansowe już tylko w formie elektronicznej!
Zobacz więcej
18 stycznia 2021
Firma Lider Hurt Sp. z o.o – rekomenduje Humansoft e-Sklep
Zobacz więcej
16 lutego 2023
Estoński CIT 2.0 – Jakie zmiany wprowadzono od 1 stycznia 2023?
Zobacz więcej