Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

Webinarium: Szybkie, wygodne wysyłki – Moduł „Obsługa kurierów” w praktyce.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego webinarium poświęconego funkcjonalnościom i możliwościom jakie daje firmie praktyczny a zarazem łatwy w obsłudze moduł „Obsługa kurierów”. Podczas webinarium, pokazujemy w jaki sposób automatyzuje i przyspiesza on czynność związane z przygotowaniem listu przewozowego, etykiet na paczki, protokołu odbioru paczek czy zamawianiem kuriera.

Zastosowanie w firmie wygodnych rozwiązań dostępnych w module „Obsługa kurierów” pozwala skrócić czas obsługi zamówień i wysyłania paczek do swoich klientów! Dlatego warto obejrzeć to nagranie!

Czego konkretnie dowiesz się z nagrania:

  • Jak z poziomu programu automatycznie zamówić kuriera?
  • W jaki sposób wygenerować list przewozowy z takich dokumentów jak: faktura, paragon, zamówienie czy WZ?
  • W jaki sposób program wypełnia informacje o odbiorcy, wymiarach i nazwie paczki, numerze listu przewozowego i protokołu?
  • Jak automatycznie utworzyć protokół potwierdzenia odbioru przesyłek przez kuriera?
  • Jak wygenerować i wydrukować etykiety na paczki?

To tylko niektóre zagadnienia, jakie omawiamy i przedstawiamy podczas naszego webinarium.

 

Webinarium prowadzi:

Artur Jesionek

Koordynator projektów IT w firmie Humansoft. Posiada 14 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP w obszarach związanych z handlem i dystrybucją, logistyką i magazynami, zarządzaniem produkcją oraz obszarami kadrowo-płacowymi. Zrealizował blisko 50 projektów wdrożeniowych w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych. Autor wielu publikacji internetowych z zakresu tematyki systemów ERP.