30 lat na rynku
Kiedy wybrać sklep internetowy, a kiedy B2B?
Humansoft Webinary i szkolenia Kiedy wybrać sklep internetowy, a kiedy B2B?

Kiedy wybrać sklep internetowy, a kiedy B2B?

Wg raportu Interaktywnie.com rynek e-commerce cechuje się jednym z największych wzrostów w skali świata.

W Polsce klientów kupujących przez internet jest już ponad 15 mln i liczba ta stale rośnie. To dobra wiadomość dla właścicieli sklepów internetowych oraz firm, które w najbliższym czasie zamierzają wejść w cyfrowy handel.

Jak się okazuje, dla dużej części przedsiębiorców problem stanowi wybór właściwego rozwiązania. Producenci sklepów internetowych i platform B2B prześcigają się w dostarczaniu im nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań do sprzedaży e-commerce. Jednak kluczowe pytanie dotyczy tego, jaki rodzaj internetowej aplikacji wybrać – e-sklep czy B2B?

Czego dowiesz się z nagrania?

Z nagrania dowiesz się jakie różnice występują pomiędzy tego typu aplikacjami i czym faktycznie się różnią. Na przykładzie konkretnych rozwiązań e-commerce, na pokazujemy główne funkcjonalności e-sklepu i B2B w kontekście wykorzystania ich w e-biznesie.

Omawiamy również zastosowanie systemu ERP do prowadzenia e-sklepu i platformy B2B oraz zakres takiej współpracy. Dowiesz się więc jakie zalety niesie dla Ciebie taka współpraca. Odnosimy się również do integracji z serwisami aukcyjnymi, wyszukiwarkami cen oraz platformą BaseLinker. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę, jaki rodzaj aplikacji powinieneś zastosować do prowadzenia swojego e-biznesu i czego oczekiwać po takiej aplikacji.

Główne tematy webinarium:

 • Najważniejsze różnice pomiędzy B2B, a sklepem internetowym
 • Integracja z serwisami aukcyjnymi, porównywarkami cen, platformą BaseLinker
 • Zakres współpracy B2B i e-sklepu z systemem ERP
kamila pacholec
Webinarium prowadzi:
Kamila Pacholec

Kierownik Działu E-commerce

Z firmą Humansoft związana jest od 2016 roku. Zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem sklepu internetowego oraz platformy B2B. Obie aplikacje wdraża w ścisłej integracji z systemem ERP. Bierze czynny udział w rozwoju sklepu internetowego oraz platformy B2B. Na bieżąco śledzi zmiany w przepisach dotyczące obu rozwiązań. Na co dzień współpracuje z zespołem programistów oraz wdrożeniowców, jak również z Partnerami Biznesowymi Humansoft.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Kiedy wybrać sklep internetowy, a kiedy B2B?

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  07 października 2021
  Jak otworzyć sklep internetowy?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!