Weź udział w Bezpłatnym Webinarium „Kiedy warto przejść z Excela na System ERP?” – 22.05.2024

30 lat na rynku
Jak otworzyć sklep internetowy?
Humansoft Webinary i szkolenia Jak otworzyć sklep internetowy?

Jak otworzyć sklep internetowy?

Przez ostatnie lata rynek e-commerce rozwijał się w szybkim tempie.

Z powodu pandemii i konieczności ograniczenia bezpośrednich kontaktów międzyludzkich tempo uruchamiania sklepów internetowych diametralnie wzrosło. Kolejne firmy otwierają sklepy internetowe lub przenoszą swoje biznesy do internetu, aby zdobywać tam więcej klientów. Jeśli Twoja firma również zastanawia się nad uruchomieniem sklepu internetowego z pewnością będziesz potrzebował wiedzieć od czego zacząć i co jest niezbędne, aby otworzyć e-sklep.

Dlatego zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania z naszego webinarium, podczas którego omawiamy wszystkie najistotniejsze aspekty związane z uruchomieniem sklepu internetowego.

Czego konkretnie dowiesz się z nagrania?

 • Jakie formalności wiążą się z prowadzeniem sklepu internetowego?
 • Czego potrzebujesz, aby uruchomić sprzedaż on-line (domena, hosting, certyfikat SSL itp.) i jak szybko zapewnić sobie do nich dostęp?
 • Co powinien zawierać sklep internetowy i jakie rozwiązania dostarczać, abyś mógł jak najszybciej zacząć sprzedawać?
 • Jakie funkcjonalności sklepu ułatwią Ci promocję i sprzedaż Twoich produktów i usług?
 • Co od razu możesz zrobić, aby uruchomić pierwszą sprzedaż w internecie?
kamila pacholec
Webinarium prowadzi:
Kamila Pacholec

Kierownik Działu E-commerce

Z firmą Humansoft związana jest od 2016 roku. Zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem sklepu internetowego oraz platformy B2B. Obie aplikacje wdraża w ścisłej integracji z systemem ERP. Bierze czynny udział w rozwoju sklepu internetowego oraz platformy B2B. Na bieżąco śledzi zmiany w przepisach dotyczące obu rozwiązań. Na co dzień współpracuje z zespołem programistów oraz wdrożeniowców, jak również z Partnerami Biznesowymi Humansoft.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj webinar!
Jak otworzyć sklep internetowy?

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  07 października 2021
  Kiedy wybrać sklep internetowy, a kiedy B2B?
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!