Weź udział w Bezpłatnym Webinarium „Kiedy warto przejść z Excela na System ERP?” – 22.05.2024

30 lat na rynku
08 grudnia 2022
Spółka Stalko wdraża WMS od Humansoft
Humansoft Blog Spółka Stalko wdraża WMS od Humansoft
08 grudnia 2022

Spółka Stalko wdraża WMS od Humansoft

Spółka Stalko to kolejna firma, w której rozpoczęło się wdrożenie systemu WMS. Obecnie trwa jego pierwszy etap, czyli wdrożenie aplikacji mobilny magazynier. Finalnie planowane jest wdrożenie pełnej wersji WMS wraz z lokalizacjami i adresacjami. Od 2014 roku przedsiębiorstwo pracuje na systemie ERP HermesSQL.

Zakres wdrożenia WMS

W fazie początkowej aplikacja mobilny magazynier będzie pracować na kilku kolektorach danych, do których dołączą kolejne, w miarę postępu prac wdrożeniowych. System WMS w Stalko będzie obsługiwał m.in. proces pakowania oraz wysyłkę towarów. Z pomocą kolektorów danych pracownicy magazynu będą dokonywać kompletacji zamówień na palety wysyłkowe. Z systemu drukowane będą etykiety, którymi zostaną oznaczane palety. Dzięki temu firma Stalko będzie mogła monitorować stopnień zaawansowania wysyłki , uzyskać informacje o zawartości każdej z palet, a także informacje wewnętrzne dotyczące danych pakowania takich jak godzina pakowania czy osoba pakująca.

Ważnym elementem uproszczenia procesu wysyłki towaru będzie wdrożenie integracji z kurierami i spedytorami. Dzięki temu tworzenie dokumentacji wysyłkowej, wydruk etykiet na paczki, palety, zamawianie kuriera, będzie odbywało się automatycznie, jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.

O firmie

Stalko jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki metali. Udziela się na rynku krajowym i europejskim odnosząc przy tym znaczne sukcesy w wielu dziedzinach przemysłu. Obecnie główny zakres działalności obejmuje projektowanie i produkcję maszyn, przyczep, urządzeń dla przemysłu i rolnictwa, stalowych wkładów kominkowych, kominkowych wymienników ciepła, a także świadczenie nowoczesnych usług na rynku lokalnym. Do grupy Stalko należą marki m.in. HITZE, LORRIES, EASY ROBOTS, czy SORTER.

Jeśli chcesz poznać pełne możliwości WMS, umów bezpłatną prezentację.

Przeczytaj także
12 października 2022
Humansoft zakończył wdrożenie WMS u kolejnego klienta – firmy Aniro Sp. z o.o.
Zobacz więcej
08 listopada 2022
Wdrożenie WMS u kolejnego klienta, w Wydawnictwie Jedność
Zobacz więcej
27 października 2022
WMS i e-commerce | Konferencja dla Partnerów Humansoft 2022
Zobacz więcej