Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  MOBILNY SYSTEM

  BUSINESS INTELLIGENCE

  QLIK SENSE – ODKRYWA INFORMACJE – DATA DISCOVERY

  Qlik Sense to nowoczesna platforma analityczna do prowadzenia elastycznych i dynamicznych analiz biznesowych. Gromadzi dane z różnych systemów źródłowych tworząc jeden spójny model danych. Qlik Sense pozwala też na szybkie dotarcie do pożądanych informacji, prezentując wyniki powiązane z danymi szczegółowymi. Umożliwia łatwe tworzenie spersonalizowanych, interaktywnych wizualizacji ukazujących powiązania nie widoczne w tradycyjnych systemach Business Intelligence.

  MOBILNY DOSTĘP DO DANYCH

  Qlik Sense to z natury mobilna aplikacja pozwalająca korzystać ze wszystkich funkcji na dowolnym urządzeniu mobilnym. Ta sama aplikacja z danymi dostępna jest na laptopie, tablecie i smartfonie. Automatycznie rozróżnia urządzenie, na którym dane są wyświetlane i odpowiednio dostosowuje ich widok.

  Qlik Sense eliminuje konieczność czekania na raporty i zmiany w analizach. Aplikację można szybko samodzielnie dostosować do określonych potrzeb biznesowych. Dzięki wsparciu łatwych w obsłudze kreatorów użytkownicy w kilku krokach łączą dane z różnych źródeł, np. z systemów SAP za pomocą certyfikowanego przez SAP Connectora.

  Qlik Sense – po co wizualizować dane?

  Korzyści płynące z przetwarzania danych są dostrzegane przez coraz większą liczbę przedsiębiorców. Zarówno właściciele małych, jak i dużych firm mogą wykorzystać dane z różnych źródeł, aby podejmować codzienne decyzje. Wówczas proces decyzyjny opiera się na faktach, a ryzyko podjęcia nieprawidłowej decyzji zostaje ograniczone do minimum. To zaś pozwala oszczędzać przede wszystkim pieniądze, a także zdobyć przewagę nad konkurencją, która nie zainwestowała jeszcze w takie narzędzia.

  Oprogramowanie przeznaczone do analizy danych Qlik Sense działa na podobnej zasadzie – pozwala zaimportować dane z różnych źródeł, a następnie je przetwarzać. Efektem jest informacja, którą można wykorzystać do dalszego rozwoju firmy. Jeszcze do niedawna dane, który mogły być kluczowe dla firmy, były prezentowane w tradycyjnych raportach. Dziś – między innymi dzięki upowszechnieniu takich narzędzi analitycznych jak Qlik Sense – coraz częściej korzysta się z dynamicznych dashboardów i wizualizacji danych, a to dlatego, że pozwalają one przedstawić wynik końcowy analizy w sposób przystępny dla wszystkich osób decyzyjnych w firmie. Qlik Sense, oprócz prezentowania danych na wykresach czy diagramach, umożliwia również naniesienie ich na mapy.

  Qlik Sense – odkryj korzyści płynące z zaawansowanej wizualizacji danych

  Analiza opasłej tabeli z danymi może zabrać nawet kilka godzin. Ciężko jest w niej dostrzec zmiany, odchylenia i różnice. Właśnie z tego względu coraz większą popularnością cieszy się wizualizacja danych za pomocą takich narzędzi jak Qlik Sense.

  Wizualizacja danych daje wiele korzyści. Na grafikach i wykresach od razu widać, jak kształtuje się dany wskaźnik (tendencja rosnąca, spadkowa). W zależności od tego, jak wizualizacja zostanie sporządzona, mogą z niej płynąć także inne informacje, np. o czynnikach mających kluczowy wpływ na zmiany wartości tego wskaźnika. Osoby decyzyjne w firmie otrzymują pulę niezbędnych faktów przedstawionych w przystępny sposób.

  Właściwa wizualizacja danych, możliwa dzięki Qlik Sense, pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas. Osoby decyzyjne w firmie mogą również szybciej przyswoić kluczowe informacje i na ich podstawie decydować o dalszych krokach. Ze względu na to, że liczba danych systematycznie rośnie, a pracownicy korzystają zarówno z bieżących, jak i historycznych informacji, to wizualizacja jest najlepszym sposobem na ich szybkie zinterpretowanie.

  Humansoft Sp. z o.o.

  Certyfikowany Partner Qlik Solution Provider – jeden z pierwszych partnerów Qlik w Polsce – 11 lat doświadczeń.

  Jedyny w Polsce Akredytowany Partner Qlik w zakresie:

   

   

  Doświadczony i wykwalifikowany zespół wdrożeniowy Qlik Sense i QlikView.

  Analiza danych także na mapach

  Wizualizacja danych to rozwiązanie sprawdzające się w praktyce. Qlik Sense pozwala dodatkowo analizować dane powiązane z lokalizacją na mapach. Użytkownicy oprogramowania mogą umieszczać wiele warstw danych na tę samą mapę i przeprowadzać zaawansowane analizy. Do danych z systemów wewnętrznych firmy mogą dodać dane z zewnętrznych serwerów, np. GUS. Nieograniczone możliwości analizy, jakie daje platforma Qlik Sense, wyróżniają ją od konkurencyjnego oprogramowania Business Intelligence.

  Kluczowe informacje wpływające na konkurencyjność firmy spływają z różnych działów. Aby rozwój przedsiębiorstwa przebiegał w efektywny sposób, bardzo istotna jest wymiana zgromadzonych informacji między poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi. W przypadku Qlik Sense jest to możliwe – użytkownicy mogą dzielić się spostrzeżeniami zaobserwowanymi w danych, dodając komentarze przy obiektach. Qlik Sense gwarantuje tą samą jakość analizy na laptopie w biurze i na urządzeniach mobilnych, np. smartfonach czy tabletach. To sprawia, że nie niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywają użytkownicy, mogą oni mieć pełny wgląd w najistotniejsze informacje.

  ZOBACZ JAK DZIAŁA

  QLIK SENSE

  W PRAKTYCE

  DYNAMICZNA ANALIZA NA MAPACH

  Qlik GeoAnalytics odkrywa zupełnie nowe możliwości analizy danych. Teraz wszystkie informacje powiązane z lokalizacją można w dynamiczny i elastyczny sposób analizować na wielu warstwach map Qlik. Funkcje geokodowania w locie pozwalają bez użycia współrzędnych łatwo i szybko zbudować analizy na mapach, wykorzystując nazwy krajów, województw, kody pocztowe i nazwy miejscowości.

  Qlik GeoAnalytics jest otwartą platformą wykorzystującą standardy geoprzestrzenne pozwalające na łatwy dostęp do zewnętrznych serwerów z mapami i wgrywanie danych na kilka sposobów w tym poprzez dostęp online oraz zaimportowanie danych z plików.

  Qlik GeoAnalytics to nie tylko innowacyjne rozwiązanie do wizualizacji danych na mapach, ale przede wszystkim potężne narzędzie pozwalające przeprowadzać złożone analizy.

  QLIK GEOANALYTICS POZWALA:

  • Łatwo i szybko tworzyć mapy i wypełniać je danymi
  • Integrować się z mapami różnych dostawców
  • Dodawać kolejne warstwy na mapę
  • Łączyć dane geograficzne z danymi niegeograficznymi
  • Drążyć dane na mapach do poziomu pojedynczej informacji
  • Obserwować wyniki od razu po zmianie wybranych parametrów
  • Podejmować decyzje zależnie od uzyskanych wyników

  Qlik Sense i platforma Qlik – analizy bez ograniczeń

  Qlik Sense to idealne rozwiązanie, jeśli pracownicy Twojej firmy chcą samodzielnie eksplorować i wizualizować dane. Tutaj nie ma potrzeby korzystania ze wsparcia działu IT. Qlik Sense to zero ograniczeń w zaawansowanej analityce biznesowej i tym samym koniec długiego oczekiwania na potrzebne raporty. Qlik Sense oferuje za to:

  • szerokie możliwości tworzenia, modyfikowania i rozszerzania wizualizacji,
  • oszczędności bez potrzeby angażowania dodatkowych zasobów,
  • swobodę bez ograniczeń dotyczących ilości danych,
  • tworzenie wizualizacji i raportów w krótkim czasie wdrożenia.

  Qlik Sense jest rozwiązaniem intuicyjnym i w pełni przyjaznym dla użytkownika. Możesz przetestować Qlik Sense na własnych danych i przekonać się, jak wiele korzyści masz w zasięgu ręki. Przygotujemy dla Ciebie prototyp w pełni funkcjonalnej aplikacji analitycznej Qlik Sense (instalacja oprogramowania, pobranie danych, budowa modelu, przygotowanie układu graficznego aplikacji), która posłuży jako środowisko natychmiast gotowe do dalszej rozbudowy. To zero ryzyka, za to pełna weryfikacja przedstawionego rozwiązania Qlik Sense.

  ZOBACZ JAK DZIAŁA

  QLIK GEOANALYTICS

  W PRAKTYCE

  Umów się na prezentację online dema systemu Qlik Sense!

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

  JESTEŚ ZAINTERESOWANY WDROŻENIEM?

  WYBIERZ HUMANSOFT

  1. Certyfikowany Partner Qlik Solution Provider – jeden z pierwszych partnerów Qlik w Polsce.
  2. Akredytowany Partner Qlik w zakresie Qlik Data Catalyst oraz Qlik Associative Big Data Index.
  3. Jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych Qlik Sense i QlikView w Polsce.
  4. Realizacja projektów Business Intelligence dla największych, strategicznych firm.
  5. Wykonanie blisko 90 wdrożeń Platformy Business Intelligence Qlik dla klientów z różnych branż.
  6. W naszych aplikacjach analitycznych Qlik codziennie pracuje ponad 2000 użytkowników.
  7. Wdrożenia poparte wnikliwą analizą indy­wi­du­al­nych wymagań i potrzeb każdego klienta.
  8. Blisko 30 lat doświadczenia w tworzeniu oraz wdrażaniu własnego oprogramowania ERP B2B, B2C, EDI I BI.
  9. Gwarancja najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań i usług.