30 lat na rynku
14 maja 2021
Powiadomienia – moduł, który sprawdza się w każdej firmie!
Humansoft Blog Powiadomienia – moduł, który sprawdza się w każdej firmie!
14 maja 2021

Powiadomienia – moduł, który sprawdza się w każdej firmie!

Nie musisz dłużej czekać na raporty od pracowników ani poświęcać też czas na ich tworzenie. Program samodzielnie wygeneruje interesujący Cię raport i wyśle wprost na Twoją skrzynkę! Brzmi interesująco? Czytaj dalej!

„Powiadomienia” to chętnie wykorzystywany przez naszych klientów moduł systemu HermesSQL i Corax, który pozwala wysyłać cyklicznie raporty i dowolne powiadomienia „na akcje” bez udziału użytkownika. Jego wdrożenie przynosi natychmiastowe korzyści – działasz szybciej i efektywniej osiągając lepsze wyniki niż kiedykolwiek wcześniej!

Rodzaje powiadomień

DIAGRAM-4

Automatyczne raporty i komunikaty wysyłane wprost na Twoją skrzynkę pocztową

Moduł będzie Twoim wirtualnym asystentem. Wygeneruje i wyśle do Ciebie dowolny raport (np. z obrotami odbiorców, dostawców, stanem rozrachunków na dzień, planem produkcji, obrotami handlowców) a także powiadomi Cię o zmianie statusu dokumentu, np. oferty, zamówienia od klientów, zamówienia do dostawców, zlecenia wydań czy zlecenia produkcyjnego.

Przy jego pomocy zaprojektujesz także własne powiadomienia, które w danej chwili będą Ci potrzebne. W tym względzie, poza małymi wyjątkami, nie istnieją żadne ograniczenia więc łatwo dostosujesz ich zakres do własnych potrzeb.

Powiadomienia mogą zawierać

DIAGRAM-2

Automatyczne raporty i komunikaty wysyłane do innych osób

Powiadomienia mogą otrzymywać także konkretne osoby lub grupy osób w Twojej firmie, jak również osoby/grupy klientów. Moduł możesz wykorzystać, aby powiadamiać:

  • Klientów o promocjach, zbliżającym się terminie płatności, przeterminowanych płatnościach, bieżącym stanie rozrachunków
  • Handlowców o osiągniętych wynikach sprzedaży, trendach jego sprzedaży, potrzebie wyfakturowania dokumentów WZ
  • Kadrową o kończących się umowach, badaniach BHP i szkoleniach pracowników
  • Zaopatrzeniowca o spadku zapasów poniżej stanu minimalnego
  • Kierownika produkcji o wygenerowaniu planu produkcyjnego
  • i innych osób/grup o dowolnych zdarzeniach, o których powinni wiedzieć lub pamiętać.

Powiadomienie wyślesz:

DIAGRAM-1

Firmy zainteresowane modułem Powiadomienia, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym: 048 389 81 50 lub partnerem handlowym.  

Przeczytaj także
17 lipca 2021
Jak w praktyce wykorzystać moduł „Powiadomienia”?
Zobacz więcej