30 lat na rynku
20 maja 2021
Dystrybucja Trade Sp. z o.o. – Hurtownia alkoholi wdraża system HermesSQL
Humansoft Blog Dystrybucja Trade Sp. z o.o. – Hurtownia alkoholi wdraża system HermesSQL
20 maja 2021

Dystrybucja Trade Sp. z o.o. – Hurtownia alkoholi wdraża system HermesSQL

Dystrybucja Trade Sp. z o.o. to młoda i prężnie rozwijająca się spółka o polskim kapitale, specjalizująca się w dystrybucji mocnych alkoholi i win. Istotnym elementem działalności firmy jest import zagranicznych trunków, w tym whisky Single Malt, koniaki, likiery, najczystsze wódki oraz wina najlepszych producentów. Spółka powstała w połowie 2020 roku.

Do obsługi prowadzonej działalności Zarząd firmy Dystrybucja Trade Sp. z o.o. wybrał program HermesSQL. Dostawcą systemu oraz wykonawcą wdrożenia jest firma PROKSIMA Robert Preis – Partner Handlowy Humansoft Sp. z o.o.

Zakres wdrażanych modułów

Wdrożenie programu podzielone zostało na kilka etapów, w ramach których system zostanie stopniowo uruchamiany w poszczególnych działach firmy. Zakres wdrażanych modułów obejmie sprzedaż, zakupy, gospodarkę magazynową, finanse, księgowość, środki trwałe oraz elektroniczne rozliczenia z US.
Dodatkowo wdrożony zostanie moduł elektronicznej wymiany dokumentów EDI oraz system automatycznych powiadomień. Planowane jest również uruchomienie platformy Humansoft B2B, przy pomocy której klienci Dystrybucja Trade Sp. z o.o. będą mogli zamawiać towary 24h na dobę. Dzięki integracji z system HermesSQL internetowe zamówienia będą wpływać do systemu ERP co przyspieszy realizację spływających zamówień i uprości pracę w dziale handlowym.

Automatyzacja niestandardowego procesu ofertowania

W ramach indywidualnych rozwiązań, które dopasują system HermesSQL w pełni do potrzeb spółki, powstanie nowe rozwiązanie odwzorowujące stosowany przez firmę proces ofertowania. Nowa funkcjonalność umożliwi import ofert różnych dostawców alkoholi do programu HermesSQL, a następnie wygenerowanie najtańszej oferty cen alkoholi na podstawie zaimportowanych ofert i wysokości przyjętej przez firmę marży. W dalszej kolejności powstała oferta będzie automatycznie rozsyłana do odbiorów spółki, bezpośrednio na adresy e-maila klientów. Nowe rozwiązanie zaprojektuje firma – PROKSIMA Robert Preis.

Zakończenia wdrożenia systemu HermesSQL planowane jest w czerwcu 2021 roku.

 

Szukasz systemu ERP do swojej firmy? Chcesz poznać nasz program?

Zamów bezpłatną prezentację lub DEMO programu – Zadzwoń do nas 48 389 81 50 lub wypełnij formularz kontaktowy – Kliknij tu!

Przeczytaj także
19 lutego 2024
E-commerce: Jakie znaczenie mają opinie i jak je pozyskać?
Zobacz więcej
najskuteczniejsze oprogramowania do firm
07 lutego 2023
Jak wybrać najlepsze oprogramowanie dla swojej firmy?
Zobacz więcej
26 kwietnia 2024
Wynik audytu KSeF – Nowe terminy obowiązywania!
Zobacz więcej