30 lat na rynku
Szkolenie – Mobilny magazynier czy WMS?
Humansoft Webinary i szkolenia Szkolenie – Mobilny magazynier czy WMS?

Szkolenie – Mobilny magazynier czy WMS?

Zarządzanie logistyką magazynową i procesami zachodzącymi w magazynach z pomocą systemu WMS lub mobilnego magazyniera to nadal jeden z silnie rozwijających się trendów na rynku.

Niewątpliwie takie rozwiązania pozwalają zoptymalizować i zautomatyzować pracę magazynu. Do tego umożliwiają lepszą organizację przestrzeni magazynowej, znacząco zmniejszają liczbę reklamacji wynikających z pomyłek oraz pomagają w procesie wdrożenia nowych pracowników. Dają także możliwość kontroli pracy magazynierów oraz zwiększają ich wydajność.

Jeśli obecnie stosowane rozwiązania przestały być wystarczającym narzędziem do tego, aby skrócić czas przyjęć i wydań towarów, szybciej realizować zamówienia klientów oraz zoptymalizować koszty, to dobry moment na wdrożenie specjalistycznego systemu. W takim razie, jak wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiednie dla potrzeb Twojej firmy? Na to pytanie odpowiedzieliśmy podczas webinarium.

Z nagrania dowiesz się także:

  • Na czym polega mobilna obsługa magazynu?
  • Jak dostosować do niej infrastrukturę magazynu?
  • Dla jakiej firmy przeznaczony jest WMS, a dla jakiej aplikacja mobilna?
  • Jakie są zalety WMS jako integralnej części systemu ERP?
  • Na czym polegają korzyści, które daje firmie ich wdrożenie? Jakich rezultatów należy oczekiwać?
  • Kiedy możemy mówić o sukcesie wdrożenia systemu do mobilnej obsługi magazynu?

Wszystkie te kwestie są omówione z perspektywy praktyków, którzy zajmują się na co dzień wdrożeniami ERP i WMS. Dzięki temu poznasz wyzwania z jakimi mierzyły się przed wdrożeniem inne przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne oraz jak zostały rozwiązane ich problemy. Opowiadamy m.in. w jaki sposób jedna z firm odzyskała 90% czasu pracy na jednym z etatów.

Zapoznanie się z webinarem będzie więc doskonałą okazją, aby przeanalizować swoje potrzeby w zakresie usprawnienia logistyki magazynowej i dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Czas do wydarzenia
Nagranie dostępne poniżej!
Szkolenie – Mobilny magazynier czy WMS?
Sprawdź także
Nagranie webinaru
07 maja 2020
Szybkie, wygodne wysyłki – moduł Obsługa Kurierów w praktyce.
Zobacz więcej
Nagranie konferencji
07 czerwca 2023
KONFERENCJA BUSINESS INTELLIGENCE 2023 cz. 2/4
Zobacz więcej
05 lipca 2023
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/humansoft/domains/humansoft.pl/public_html/wp-content/themes/humansoft-pl/single-webinary_szkolenia.php on line 535
Szkolenie – TOP 5 nowości wprowadzonych w module e-Deklaracje
Zobacz więcej
Nie czekaj!
Umów bezpłatną prezentację systemu!