30 lat na rynku
Konferencja Business Intelligence 2022 – Część I
Humansoft Webinary i szkolenia Konferencja Business Intelligence 2022 – Część I

Konferencja Business Intelligence 2022 - Nagranie Część I

„Mocne strony BI Qlik na tle konkurencyjnych systemów analitycznych”

Podczas Konferencji Business Intelligence 2022, która odbyła się 25 maja, eksperci Humansoft przybliżyli wyjątkowe możliwości i zalety BI Qlik odnosząc się do popularnych na rynku rozwiązań takich jak Excel, MS Power BI, Tableau. Na temat przewagi Qlik nad innymi systemami BI, opowiadzieli również goście specjalni z Grupy Żywiec S.A. oraz PHU TOPAZ Sp. z o.o., na co dzień korzystający z platformy Qlik. Prelegenci przedstawili praktyczne aspekty zastosowania Qlik w swoich przedsiębiorstwach, a także opowiedzieli o jego wpływie na proces raportowania i zarządzania. Zaprezentowali najciekawsze analizy oraz sposoby ich wizualizacji. Wskazali również osiągnięte korzyści biznesowe jakie przyniosło im wdrożenie BI Qlik.

Pierwsza część nagrania konferencji zawiera wystąpienie Ewy Rut-Skrzypczak – Dyrektora Działu Business Intelligence, Członka Zarządu, Humansoft Sp. z o. o.

Z nagrania dowiesz się m.in.:

 • Jakie unikalne cechy Qlik zagwarantują Twojej organizacji przewagę konkurencyjną?
 • Kiedy inne systemy analityczne przestają być wystarczające?
 • Na co zwrócić uwagę wybierając system Business Intelligence?

 

WP-900
Gość Specjalny
Wojciech Paluszkiewicz

Kontroler Finansowy, Kierownik Działu Kontrolingu PHU TOPAZ Sp. z o.o.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie kontrolingu zdobyte w firmach branży FMCG i sektora motoryzacyjnego.

Wieloletni praktyk w zakresie  finansów, podatków, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz kontrolingu przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Brał udział w licznych projektach dotyczących wdrożeń i modyfikacji systemów informatycznych w zakresie finansów przedsiębiorstw, w tym rozwiązań Business Intelligence.

JP
Gość Specjalny
Jakub Przeliorz

Kierownik ds. Rozwoju Narzędzi Analitycznych, Dział Analiz – Grupa Żywiec S.A.

Od 15 lat związany z analizą danych. Początki doświadczenia rozwijał w branży logistycznej. Od 2009 roku w Grupie Żywiec rozwijał analitykę w obszarze sprzedaży, gdzie odpowiadał za raportowanie wyników do całej organizacji, zarządzał zespołem analityków.

Jest inicjatorem transformacji analiz do narzędzi business intelligence. Odpowiada za wdrożenie Qlik w Grupy Żywiec. Obecnie zarządza i rozwija produkt w ramach całej organizacji wykorzystując metodyki Agile. Entuzjasta technologii Qlik i wizualizacji danych.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria.

Ewa Rut-Skrzypczak
Prelegent Humansoft Sp. z o.o.
Ewa Rut-Skrzypczak

Dyrektor Działu Business Intelligence oraz Członek Zarządu w firmie Humansoft.

Od ponad 20 lat związana zawodowo z branżą IT. Posiada 14-letnie doświadczenie w obszarze Business Intelligence. Koordynator wielu kompleksowych projektów wdrożeniowych systemów Business Intelligence dla firm z branży FMCG oraz sektora energetycznego, petrochemicznego i finansowego. Prelegentka i autorka wielu wystąpień i publikacji na temat Business Intelligence.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Tomasz Hyzopski
Prelegent Humansoft Sp. z o.o.
Tomasz Hyzopski

Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence w firmie Humansoft Sp. z o.o.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanej analityki biznesowej. Jest jednym z wiodących certyfikowanych konsultantów Qlik w Polsce.

Koordynuje i realizuje największe wdrożenia Qlik Business Intelligence w naszym kraju. Jako pierwszy w Polsce przeprowadził wdrożenie z użyciem Qlik Connector Powered by SAP Netweaver.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj Nagranie!
Konferencja Business Intelligence 2022 - Nagranie Część I

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie webinaru
  12 października 2021
  Jak optymalizować procesy i kontrolować koszty Supply Chain?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  09 lipca 2021
  Automatyzacja analiz w branży FMCG
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  16 lipca 2024
  Konferencja Business Intelligence 2024 Sztuka analizy danych. Jak odkryć to, co ukryte w danych? Część 1/2
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!