30 lat na rynku
Konferencja Business Intelligence 2022 – Część II
Humansoft Webinary i szkolenia Konferencja Business Intelligence 2022 – Część II

Konferencja Business Intelligence 2022 - Część II

„Mocne strony BI Qlik na tle konkurencyjnych systemów analitycznych”

Podczas Konferencji Business Intelligence 2022 eksperci Humansoft przybliżają wyjątkowe możliwości i zalety BI Qlik odnosząc się do popularnych na rynku rozwiązań takich jak Excel, MS Power BI, Tableau. Ponadto na temat przewagi Qlik nad innymi systemami BI opowiedają goście specjalni z Grupy Żywiec S.A. oraz PHU TOPAZ Sp. z o.o. na co dzień korzystający z platformy Qlik. Prelegenci przedstawiają praktyczne aspekty zastosowania Qlik w swoich przedsiębiorstwach, a także wpływie na proces raportowania i zarządzania. Prezentują najciekawsze analizy oraz sposoby wizualizacji i opowiadają o osiągniętych korzyściach biznesowych.

Druga część nagrania konferencji zawiera wystąpienie Tomasz Hyzopskiego, Dyrektora Działu Realizacji Business Intelligence, Humansoft Sp. z o. o. na temat „Analiza milionów rekordów danych w czasie kilku sekund” Pokaz na żywo.

Z nagrania dowiesz się m.in.:

 • Jak Qlik radzi sobie z miliardami rekordów danych bez użycia Hurtowni Danych?
 • W jaki sposób Qlik realizuje przyrostową aktualizację dużych zbiorów danych?
 • Jak Qlik wykonuje analizę drill-down na miliardach rekordów danych?
WP-900
Gość Specjalny
Wojciech Paluszkiewicz

Kontroler Finansowy, Kierownik Działu Kontrolingu PHU TOPAZ Sp. z o.o.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie kontrolingu zdobyte w firmach branży FMCG i sektora motoryzacyjnego.

Wieloletni praktyk w zakresie  finansów, podatków, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz kontrolingu przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Brał udział w licznych projektach dotyczących wdrożeń i modyfikacji systemów informatycznych w zakresie finansów przedsiębiorstw, w tym rozwiązań Business Intelligence.

JP
Gość Specjalny
Jakub Przeliorz

Kierownik ds. Rozwoju Narzędzi Analitycznych, Dział Analiz – Grupa Żywiec S.A.

Od 15 lat związany z analizą danych, początki doświadczenia rozwijał w branży logistycznej. Od 2009 roku w Grupie Żywiec rozwijał analitykę w obszarze sprzedaży, gdzie odpowiadał za raportowanie wyników do całej organizacji, zarządzał zespołem analityków.

Jest inicjatorem transformacji analiz do narzędzi business intelligence. Odpowiada za wdrożenie Qlik w Grupy Żywiec. Obecnie zarządza i rozwija produkt w ramach całej organizacji wykorzystując metodyki Agile. Entuzjasta technologii Qlik i wizualizacji danych.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria.

 

Ewa Rut-Skrzypczak
Prelegent Humansoft Sp. z o.o.
Ewa Rut-Skrzypczak

Dyrektor Działu Business Intelligence oraz Członek Zarządu w firmie Humansoft.

Od ponad 20 lat związana zawodowo z branżą IT. Posiada 12-letnie doświadczenie w obszarze Business Intelligence. Koordynator wielu kompleksowych projektów wdrożeniowych systemów Business Intelligence dla firm z branży FMCG oraz sektora energetycznego, petrochemicznego i finansowego. Prelegentka i autorka wielu wystąpień i publikacji na temat Business Intelligence.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Tomasz Hyzopski
Prelegent Humansoft Sp. z o.o.
Tomasz Hyzopski

Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence w firmie Humansoft Sp. z o.o.

Posiada 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanej analityki biznesowej. Jest jednym z wiodących certyfikowanych konsultantów Qlik w Polsce.

Koordynuje i realizuje największe wdrożenia Qlik Business Intelligence w naszym kraju. Jako pierwszy w Polsce przeprowadził wdrożenie z użyciem Qlik Connector Powered by SAP Netweaver.

Zobacz wszystkie wpisy autora
Czas do wydarzenia
Obejrzyj Nagranie - Część II
Konferencja Business Intelligence 2022 - Część II

  Poprzez wysłanie ww. formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w nim zawartych przez Humansoft Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do kontaktu w celu zapisaniu na webinarium. Zgadzam się jednocześnie na wykorzystanie w tym celu środków komunikacji elektronicznej.*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach marketingu produktów i usług administratora, w tym poprzez za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, poprzez podmioty przez samego administratora oraz jego partnerów handlowych. *

  Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o.. Szczegóły w "Polityce prywatności".

  Sprawdź także
  Nagranie konferencji
  17 maja 2023
  KONFERENCJA BUSINESS INTELLIGENCE 2023 cz. 1/4
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  09 lipca 2021
  Automatyzacja analiz w branży FMCG
  Zobacz więcej
  Nagranie konferencji
  12 października 2021
  Konferencja Business Intelligence 2021
  Zobacz więcej