Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  NAGRANIE WEBINARU: W jaki sposób system ERP do produkcji ułatwia i optymalizuje pracę w firmie produkcyjnej?

  Nadal wiele zakładów produkcyjnych swoją produkcję opiera na wyliczeniach wykonywanych w arkuszach kalkulacyjnych Excela. Do pewnego momentu taki sposób obsługi produkcji może być dla zakładu produkcyjnego wystarczający. Jednak gdy firma mierzy się z coraz większą ilością zleceń produkcyjnych, krótkim czasem realizacji zamówień czy też koniecznością zapewnienia ciągłości dostaw surowca do produkcji bez utrzymywania wysokich i kosztownych stanów magazynowych – arkusze kalkulacyjne przestają spełniać już swoje zadanie.

  Nowoczesne systemy ERP z wbudowanym modułem do zarządzania produkcją doskonale radzą sobie z takimi zadaniami, pomagając w sprawnym zarządzaniu produkcją. Ułatwiają nie tylko planowanie i harmonogramowanie produkcji, ale także kontrolę nad realizacją produkcji a także wspierają znakowanie wyprodukowanych wyrobów, pakowanie i sprawną wysyłkę wyrobów do klientów.  Ponadto usprawniają i automatyzują obieg informacji wewnątrz organizacji oraz wspomagają raportowanie.

  W trakcie webinarium, na przykładzie systemu ERP HermesSQL z zaawansowanym modułem do zarzadzania produkcją, pokazujemy cały proces obsługi produkcji, począwszy od zarejestrowania zamówienia od klienta, stworzenia zlecenia produkcyjnego, wygenerowanie planu pracy i surowców, harmonogramowania operacji, rejestrację czynności na hali produkcyjnej, poprzez kontrolę jakości wyrobów aż po znakowanie, pakowanie i wysyłkę wyrobów do klientów.

  Czego dowiesz się z nagrania?

  Z nagrania dowiesz się, w jaki sposób system ERP pomaga:

  • podnieść wydajność produkcji
  • mieć pełną kontrolę nad bieżącym stanem produkcji
  • optymalnie planować zlecenia produkcyjne, aby dotrzymywać terminów
  • prowadzić zracjonalizowaną gospodarkę magazynową surowców i wyrobów gotowych.

  Rafał Kapusta

  Koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją. W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft. Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.