Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

Bezpłatne webinarium „JPK_VDEK – obsługa w systemach Humansoft”

Termin: 17 czerwca 2020 (środa) – godz. 10.00-10.45

Od 1 lipca 2020 roku dla wszystkich podatników VAT zostanie wprowadzony obowiązek wysyłania ewidencji VAT oraz deklaracji VAT w formie jednego pliku JPK_VDEK.

Dla przedsiębiorców wiąże się to z dużym wyzwaniem merytorycznym oraz koniecznością aktualizacji swoich systemów finansowo-księgowych do nowych zasad raportowania VAT. W kontekście możliwych sankcji już dziś warto poznać główne wytyczne związane z nowymi obowiązkami oraz dowiedzieć się, w jaki sposób system informatyczny obsługuje JPK_VDEK i pomaga w rozliczeniu VAT na nowych zasadach.

W trakcie specjalnego webinarium przedstawimy:

  • Nowe regulacje w zakresie JPK dla podatku VAT,
  • Jak wygląda nowa struktura logiczna JPK_VDEK
  • Jakie są terminy składania JKP_VDEK i możliwe sankcje?
  • Obsługa JPK_VDEK w systemach Humansoft

W trakcie webinarium dostępny będzie czat z ekspertem, który odpowiadać będzie na dodatkowe pytania związane z możliwościami systemów HermesSQL i Corax, jakie dają w zakresie obsługi pliku JPK_VDEK.

Webinarium prowadzi:

 

Edyta Pacholec – od blisko 14 lat związana z rynkiem systemów ERP. Od 2015 pełni funkcje Dyrektora Działu Wdrożeń w firmie Humansoft, w której łącznie przepracowała ponad 12 lat. Początkowo zajmowała stanowisko specjalisty ds. wdrożeń systemu ERP, głównie prowadząc wdrożenia modułów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych oraz handlowo-magazynowych. Obecnie jako Dyrektor Działu Wdrożeń koordynuje i nadzoruje realizację bieżących projektów wdrożeniowych oraz odpowiada za ofertę usług powdrożeniowych. Pełni również funkcję Product managerem modułów finansowo-księgowych.

W swoim dorobku posiada także liczne wystąpienia na konferencjach branżowych oraz spotkaniach biznesowych organizowanych dla sieci handlowej Humansoft. Ukończyła szkolenia z zakresu tematyki finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Posiada umiejętności Księgowego Bilansisty.

Termin: 17 czerwca 2020 (środa) – godz. 10.00-10.45

Zgłoś swój udział!