Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  DELEGACJE

  Moduł, który wspomaga firmę w zakresie rejestracji, obsługi i rozliczania delegacji krajowych. Pozwala na ewidencję wyjazdów służbowych i związanych z nimi kosztów. Na podstawie wprowadzonych danych program oblicza ilości przebytych kilometrów, koszty dojazdu oraz stawkę diety. Daje możliwość łatwego rozliczania delegacji z zaliczkami pobranymi na poczet wyjazdu służbowego.

  Możliwości modułu „Delegacje”

  Rozliczanie wyjazdu krajowego

  Obliczanie diet krajowych z tytułu podróży służbowych na podstawie wprowadzanych dat i godzin wyjazdów

  Obliczanie ilości przebytych kilometrów i kosztów dojazdu w oparciu o wprowadzone miejscowości wyjazdu i przyjazdu

  Dodawanie kosztów noclegów i innych wydatków

  Rozliczanie delegacji z pobranymi zaliczkami pracownika na poczet delegacji służbowych

  Drukowanie polecenia wyjazdu służbowego i rachunku kosztów

  Możliwość zapisania i wysłania w pliku PDF polecenia wyjazdu służbowego oraz rachunku kosztów

  Generowanie z poziomu delegacji dokumentu IZ rozliczającego pracownika z poniesionych kosztów wyjazdu służbowego

  Wypróbuj bezpłatnie!

  X

  Ewidencja i rozliczanie delegacji

  W wielu przedsiębiorstwach wyjazdy służbowe są dosyć często spotykanym zjawiskiem. Wówczas pojawia się istotne zagadnienie dotyczące tego, w jaki sposób rozliczać delegacje. Bardzo przydatne może okazać się tutaj profesjonalne oprogramowanie dla małych firm, które może pomóc w ustaleniu kosztów związanych z całościowym przedsięwzięciem oraz prowadzeniu ewidencji wyjazdów o charakterze służbowym. Takie narzędzie może okazać się niezbędne w funkcjonowaniu firmy, która organizuje swoim pracownikom delegacje. Wiążą się one bowiem niejednokrotnie z koniecznością rejestracji przebytych kilometrów w drodze do celu, czy też poniesionych kosztów. Dodatkowo istotna jest także stawka diety dla pracowników uczestniczących w wyjeździe służbowym. Program dostępny w ofercie naszego przedsiębiorstwa został wyposażony w moduł, który skupia się właśnie na kwestiach dotyczących ewidencjonowania i rozliczania delegacji. Zawiera on mnóstwo interesujących funkcji, które mogą znacząco wpłynąć na komfort przeprowadzania działań rozliczeniowych w przypadku omawianych wydarzeń.

  Aspekty organizacyjne odgrywają bardzo ważną rolę w przypadku krajowych podróży firmowych, dlatego też osoby prowadzące własną działalność gospodarczą powinny troszczyć się o szczegółowe i rzetelne prowadzenie rozliczeń takich wyjazdów.

  Oprogramowanie dla małych firm do ewidencji i rozliczania wyjazdów służbowych

  Wykorzystanie w firmie profesjonalnego oprogramowania służącego do rozliczania delegacji może nieść ze sobą szereg korzyści. Automatyzacja części procesów organizacyjnych pozwala bowiem niejednokrotnie na oszczędności czasowe przedsiębiorcy, dzięki czemu może się on skupić na innych aspektach prowadzenia działalności. Dodatkowo korzystanie z możliwości, jakie daje program, jest często wygodne i daje możliwość komfortowego wykonywania takich zadań jak obliczenia, czy też prowadzenie ewidencji. Kalkulowanie kosztów związanych z wyjazdami służbowymi wcale nie należy do łatwych, dlatego wsparcie specjalistycznych narzędzi może okazać się tutaj bardzo pomocne. Oferowany przez naszą firmę program umożliwia przedsiębiorcom wprowadzanie indywidualnych terminów wyjazdów oraz lokalizacji startowych i docelowych. Na podstawie wprowadzanych danych oprogramowanie dokonuje wyliczeń obejmujących przebyte przez pracowników kilometry, czy też stawki, które powinny być wypłacone z tytułu diet krajowych. Rozliczanie służbowych podróży na terenie kraju odbywa się w prosty sposób, a przedsiębiorca ma również możliwość wprowadzania dodatkowych kosztów takich jak noclegi, czy też inne niezbędne wydatki, które zostały poniesione. Użytkownik może także generować dokumenty rozliczeniowe z uwzględnieniem zaliczek, które pracownik pobrał na poczet uczestnictwa w delegacji. Jak więc widać, spektrum funkcjonalności oprogramowania jest naprawdę szerokie i umożliwia stosunkowo nieskomplikowaną, kompleksową, sprawną i profesjonalną obsługę procesów związanych z rozliczaniem wyjazdów o charakterze służbowym.

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.