Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  NAGRANIE WEBINARIUM: Zarządzanie produkcją – Jak przygotować firmę do wdrożenia programu produkcyjnego?

  Wdrożenie programu do zarządzania produkcją to złożony proces, który od samego początku musi być profesjonalnie przygotowany i zarządzany. Ważnym czynnikiem wpływającym na tempo i sprawność uruchomienia nowego systemu, jest odpowiednie przygotowanie danych i wszelkich informacji dotyczących receptur, technologii BOM, dokumentów biorących udział w procesie produkcyjnym, sposobu składania meldunków, rozliczania produkcji czy też potrzebnych analiz produkcyjnych.

  Przedsiębiorstwo dobrze przygotowane do tego procesu, przejdzie przez niego nie tylko szybciej, ale też bez nadmiernych utrudnień w bieżącej pracy i poniesie niższe koszty uruchomienia programu.

  W związku z tym, zapraszamy do obejrzenia specjalnego webinarium, podczas którego omawiamy w jaki sposób przygotować swoją firmę do wdrożenia programu produkcyjnego, aby dysponować kompletną dokumentacją i niezbędnymi informacjami już na etapie pierwszych spotkań z dostawcą nowego systemu.  Przedstawiamy również sprawdzony model wdrożenia, który został wykorzystany podczas wdrożeń programu w przedsiębiorstwach produkcyjnych reprezentujących różne branże.

  Czego dowiesz się z nagrania?

  • Jakie informacje i dokumenty są niezbędne do wdrożenia systemu produkcyjnego?
  • Jaki wpływ na obieg dokumentów ma produkcja?
  • Jak sprawnie i efektywnie zaprojektować przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami produkcji (kierownicy, brygadziści). Prezentacja przykładowego obiegu dokumentów.
  • Jakie są sprawdzone modele wdrażania systemu do produkcji? Przedstawienie  metodyki wdrożenia wypracowanej przez specjalistów Humansoft.
  • W jaki sposób skutecznie nadzorować procesy produkcyjne?
  • Kluczowe funkcjonalności systemu ERP dla firm produkcyjnych.

  Webinarium prowadzi:

  Rafał Kapusta

  Koordynator Projektów IT ze specjalnością ERP Zarządzanie Produkcją. W 1999 roku rozpoczął pracę w Humansoft. Posiada ponad 20 letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów wdrożeniowych. Prelegent wielu konferencji branżowych, autor komentarzy eksperckich z zakresu tematyki ERP, WMS, APS oraz obszarów związanych z nowoczesnym zarządzaniem produkcją.